Milli takimin basiretsizligi nedir böyle 😁😁😒😒 ?

Bu aksamki letonya-Türkiye macindan bahsediyorum görüşlerinizi alalim

0|0
11|44

En İyi Erkek Görüşü

• Valla 1-1 bitecek diye paylaşım yapmıştım ben inanmadınız :D
    hollanda maçını da bilmiştim inanmadınız :D

1|0
    0|0
    • iddaa oynasana o zaman

• nettende oynayabilirsin ev sahibi yener diyorsan 1 i karalıcan beraberlik için 0 ı deplasman takımı yener diyorsan 2 yi
      eğer bunun gibi iki maçı daha takmin edersen paranı en az 10 a katlarsın

• @exorcistt harbi mi la :D sana sonuçları vereyim ben kazanırasn bana da para verecen ama tamam mı mesela 200 tl aldın 100 tlsi benim olur

En İyi Kız Görüşü

• O kadar cok pozisyon kacirdilar ki..
    Şanssizligin bu kadari yani

Letonyaya da pes diyorum adamlar bir kez atti oda direk gol oldu tabi bizimkiler golu attiktan sonra boşlamasaydilar sonuc cok daha farkli olabilirdi

Ardanin da az kalsin gozu cikiyordu ya :/

1|0
    0|0
    • Öyle adamlarda sans var :/ evet ya arda zavallim mac eksigi olmasina ragmen yirtti kendini kramponuda yedi bari degseydi..

• Aynen iyi yirtmis zaten o krampon ucu var ya mahvederdi gozunu ://

• Bildiğin çivi ucuz yirtti gerçekten

Erkekler Ne Diyor 43

• Bu akşam karşımızda Letonya değil de bir Barcelona, Real Madrid ya da Bayern Münih gibi bir takım olsaydı açık ara fark yerdik

1|0
    0|0
  • fatih terim denen herifin yüzünden. adam utanmasa gsnin mazlemecisini santrafora koyacak. kıl kapıyorum şu fatih terimden. hep aynı kafa. umut ne yaptı gsliler bile eleştiriyor çoğu zaman. başka oyuncumu yok türkiyede.

1|0
    0|0
    • Galatasaray liyim ama yaptiklarini onaylamiyorum cok daha iyilerini oynatabilecekken yapmıyor

• 50-1 bitcek maç ne hale geldi...
    selçuk baktı kimse bir halt edemiyo önce bir denedi sonra yazdı skoru... hakan balta gizli kahraman. kesin golleri çıkardı.

1|0
    0|0
    • Sorma net ne goller gittiii hakanda net iki golü engelledi ama rahat farkli alirdi bizim yerimizde baska takim olsaydi

• Fatih Terim alır parayı sonra mal gibi adamları çağırır hepsi bu ne bsireti kondüsyonsu adamlar salak salak seçmeler. Ego kibir işte fatig terim hpcsmı o skeym öyle hocayı bir boka yaramaz.

1|0
    0|0
  • gol atacak tek Burak var onuda en az 2-3 adam tutuyor diğerleri de atamadı malesef

2|0
    0|0
  • Hafife aldılar takımı ondandır belki de

1|0
    0|0
  • Ikinci yarıya yetiştim kanser olmama yetti

1|0
    0|0
  • Volkan oynarsa böyle olur :))

1|0
    0|0
  • Böyle bir skor olasıydı zaten. Duygusuzum Milli takıma karşı

1|0
    0|0
  • Cenk tosun bir maçta 3 gol atar ama burak forvet oynar selçuktan daha iyi oyuncu yok mu yani şimdi türkiyede? Ben fatih terimi bu konuda eleştiriyorm tamam galatasaraylı olabilirsin futbolcularını sevebilirsin ama umut burak selçuk bıktık arkadaş ya

1|0
    0|0
  • Biliydim böle olcahını. s

1|0
    0|0
  • lanet olsun ya millet olarak kadersizis

1|0
    0|0
  • umutlar tükendi :(

1|0
    0|0
  • yaa kızlar siz olsa yapmayın ben izlemedim maçı size noluyor hayır amacınız ne erkekler futbol düşkünü diye diye erkekleri soğutup artık siz mi gideceksiz kahveye

0|0
    1|0
    • Bende her maci izliyor degilim milli macti ve gercekten öyle bir bahtsizlik görmedim izledigim hicbir milli macta. sizlerinde goruslerini aldim fena da olmadi. Oyle bir niyetim yok kahve falan

• ayy ciddihede almış yaa

• Almasamiydim yasiniza hürmeten dogru duzgun cevap verdim ne yapsak kabahat aaa :D

• basiret ne demek?

1|0
    0|0
  • Mal gibi kadroyla çıkarsa olacağı odur... takımmı kalmıs yolunu alan almıs bize yine armut yemek duser

1|0
    0|0
  • 1-0 a yatarsan boyle koyarlar. Iyi oldu ((:

1|0
    0|0
  • basitretsızlık degıl fatoş terımın cıncon sevdasının sonucu

1|0
    0|0
  • Bazi oyuncular cenabet cikmis. Son dk golu nedir ya. Milli takim gol yer fener gol atar. Ortasi yok yani bir galatasarayli icin

1|0
    0|0
  • milyon dolarlar alan futbolcuların basketbol milli takımından örnek alması lazım

1|0
    0|0
    • Kesinlikle basketbol takimida macalrda beni deli etmiyor degil ama hic degilse bu kadar degil

• dünya ve avrupa kupalarında hep ilk 8 ve 4 te. futbolda neydiği belirsiz takımları bile yenemiyoruz

• basiretsiz değil beceriksiz.
    Bu maçı alsalardı Hollanda maçına büğyük avantajla çıkacaklardı.

1|0
    0|0
  • Ülke Olarak cenabetken herhalde başka anlamı yok son dakika golün

1|0
    0|0
  • sinir krizi geçirdim mk ya lanet olsun bizdeki şansa

1|0
    0|0
  • Afedersiniz ama tüm takım cenabet sanirsam

O kadar sut kacırdık

O kadar ataklar yapıp bir turlu gol atamadık

Gol yeme noktasina geldik

Son anda bir gol bulduk

Son dakikada bir gol yedik
    ,
    Batsin boyle takim olmaz ya..

1|0
    1|0
    • Sen TÜRKSÜN kendine gel. Bu takım olmazsa ne yapacaktın çok merak ediyorum

• Yine de bilmiyorum bunlar biraz ağır ithamlar. Batsın falan @fazlagenc

• dedigim gibi Melis, yeni td sart oldu bu takıma
      fatih terim donemi bitti artık euro 2008 de ki turkiye yok artik.

• Uhrevi bir buyu var.

1|0
    0|0
  • Sen son 10 dakika yaslanırsan böyle olur, sanki karşımızda ispanya varda geti çekiliyoruz.

1|0
    0|0
  • Bahtsız bedevi gi son dakika. gol yiyoz nolur

1|0
    0|0
  • çıldırdım ya resmennnn 1 gol atamadık ya +1 ver bari :D:D

1|0
    0|0
  • o kaleciye kıl oldum bide hakeme türkün olduğu yerde hep haksızlık ediyo şerefsizler

1|0
    0|0
  • letonya'yı da yenemiyorsa bizim milli takım gitsin kumda oynasın

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 10

• izlemedim bile o kadar basiretsiz işte.

1|0
    0|0
  • İZLERKEN DELİRİYORDUM.
    17 Pozisyon kaçırmal ne demeltir ya? 17. Ve yarısından çoğu Volkan Şen'den kaçtı. O yenen gol ise tam anlamıyla fiyaskoydu. Başlangıçta topa hakimiyetimiz çok iyiydi ama Letonya yavaş yavaş deldi yani. Ve isabet alabilecek o kadar güzel pozisyon vardı ki. Hadi 17'yi geçtim. Onların içinden mutlaka gol olabilecek en az 3-4 pozisyon vardı. Selçuk'un golü ise nefisti.

1|0
    0|0
    • Iste atamayana atarlar hesabi son dkkada yedik :/ sinirimm bozuldu

• Ya aynen öyle. Başta bir gol olur gibi oldu ofsayt çıktı falan. Fiyasko bir maçtı bence.

• 1-0 olunca savunmaya geçti takım. Oyunu okuma özürlü bir teknik heyet olunca böyle bir sonuş kaçınılmaz

1|0
    0|1
  • Maç başlamadan son dakika yiyecegimizi söylemiştim zatı..

Artık kaderimiz olmus

1|0
    0|0
  • Volkan babacan kimdide kaleye koydu onu.

2|1
    0|0
  • Dünya kupasına katılamayan takımdan ne olur

1|0
    0|0
  • cok üzücü ya :(

1|0
    0|0
  • kaleci kötüydü güzel oynadılar sinirlerimz bozuldu sadeceeee

1|0
    0|0
  • Ağlayacaktım nerdeyse.