Turkiye maçı nasil alamadi ya :/ ?

Hala inanamiyorum o kadar pozisyon kacirdi ki
Ustune ustluk bu letonyadaki şansa da pes diyorum adam iki dk da ne olup bittigini bilmeden atti

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gercekten 90 dk boyunca ha geldı ha geldı gelıyor dedık 1 gol u bulduk belkı rahat 10 gol pozisyon kacırdık gercekten anlam veremedım o tırıbundekı coskulu taraftarlara galıyet sevıncı vermemız lazımdı malesefkı 1 1 bitti hic kımsenin ıstemıyecegı sonuc oldu

gercekten TURKIYE bu sonucu haketmıyor

letonya golu atınca atan kısı nın TURKIYE taraftarına sus sus yapması gercekten zoruma gıttı

cok sınır oldum o ana

hakkımız olan bır mac olmadı uzgunuz :(

0|0
    0|0
    • Evet mal herif benimde sinirimi bozdu l*n iki saattir top bizde sen kime artistlik yapiyon
      Sizdeki şansin icine ediyim top hep bizdeydi hep neyin havasini atiyorsun ki
      Taraftarlar tartismasiz harikaydi ya

• İlk öncelikle tesekkur ederim

aynen çok haklısın o kadar zamana oynadılarki top resmen bizim ellımızdeydi 0 0 iken rahtılar tabı golu yıyınce bir yerlerı tutustu letonyanın golu atılar letonyalılar dırek taraftarlarımıza gıdıp sus yapmaları cok buyuk hakaret oldu kalecileri zaten pek iyi degıldı ılk koseye giden golude yedi zaten dıger uzaktan sutlar hep ustune gıttı sansızlıkta vardı uzerımızde hayırlısı olsun artık ne dıyelım

Erkekler Ne Diyor 5

• lanet olsun ya cidden lanet olsun
    millet olarak çok şansızıs

0|0
    0|0
    • Ben acidim valla bizim oyuncularin hallerine kac gol kacirdilar cok yoruldular yazik oldu

• neyse bundan sonraki maçlarda umarım güzel işler çıkarırız
      şu an için ben takımımla gurur duyuyorum çok iyidiler

• Aynen o tartişmasiz zaten
      insallah hadi bakalim

• Golü Attıktan Sonra Çekilirsen Elin Oğlu Gelir Koyar Böyle

0|0
    0|0
  • volkan şen kadar beceriksiz bir futbolcu yoktur heralde pes

0|0
    0|0
    • Aynen ozan da oyleydi

• inanılmaz ya alsaydık hollandayı geçioduk sıralamada buldunmu atacaksın arkadaş

• Geciyorduk evet tabi gol attiktan sonra boşlamasalardi eger
      neyse en azindan yaklastik

• Bu volkan şeneri tüm milli maçlardan men etmedikleri sürece bize avrupa dünya kupası falan hikaye

0|0
    0|0
    • Acikcasi ben olcayin oynamasini isterdim onceki yillarda super oynamis

• Hey hey fenere laf yok :D
      Yazik oldu ne diyim bir dahaki maclara artik insallah daha iyi olurlar
      Umarim sans bizden yana olur

• Grupta şansımız kalmadı da bari dünya kupası elemelerind umarım daha iyi oluruz

• Fatih Terim'de biraz onur varsa bıraksın artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...