KızlarSoruyor.com'da Xper puanlarınızla bağış yapabilme imkânınız olsa, yapar mıydınız? Ne dersiniz?

KS Xper puanlarınızla bağış yapabilme imkânınız olsa, yapar mıydınız? Ne dersiniz?

Kardeş site girlsaskguys.com 'da böyle bir seçenek var ve açıkçası benim çok hoşuma gitti. RAVEN adlı kuruluşa puanlar karşılığında aynı buradaki hepsiburada, Mudo hediye çekleri gibi belli bir tutarda adınıza bağış yapılıyor xper puanlarınız karşılığında...

Burada 10.000'in üzerinde xper puanım var ve sadece günün sorusu olarak değerlendirdim bugüne kadar ama örneğin;

Türk Eğitim Vakfı, Mehmetçik Vakfı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Toplum Gönüllüleri Vakfı, WWF Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), UNICEF, TÜRKİYE HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ veya bunlar gibi saygın ve kamu yararına kurumlardan birine bağış imkânı olsa mutlaka bu yönde değerlendiririm.

Benim gibi düşünen başkaları da var mı?

P.S. : Belki de yönetimin böyle bir tasarrufu vardır şu anda bile ve değerlendiriyorlardır, bilemiyorum.

Eğer yönetim buna sıcak bakarsa yukarıda saydığım derneklerden birinde üst yönetimle irtibatım var, kendileriyle bir toplantı ayarlayabilirim.

0|0
52|43

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar Mudo'dan çeyiz düzmekle meşgul hafız <3

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 52

• bende buna varim. sen cok iyi birisine benziyon. dusunceli ve yardim seversin. inan bende tipki sen gibiyim. yarayisli olalim bu dunya icin. tum yasiyanlara ve yrdima ihtiyac olanlara. keske imkanimizda daha cok seyler olsa da, bizden fayda bulsa o yasayanlar.ozaman dunya cok daha guzel olurdu. hersey dengesinde olsaydi. ben katiliyom bu fikire ve umarim yonetimden haber aliriz ve benimde bir istegim var yonetime. lutfen ayni msnde ki gibi birisi sitede olursa belli olsun.online gibi, obur uyelerde bunu gorsun, bilsin. bana mesajlar gonderiliyor ama ben cikmissim ve o gonderenler saniyorki ben hala burdayim. yanlis anlasilma oluyor. meskulsun ya da mesajima cevap vermedin gibi yazilar geliyor bana. lutfen bunu cozun. cevrim ici ve cevrim disi gosterilsin obure uyelere. ben sevinirim, buna bir care bulunursa. yoksa bana mesaj atanlar yanlis anliyorlar. bu onyargiyi yok etmek istiyom. birde yeni mesaj gelirse ondanda bir uyari ya da bilgi gelsin alana, lutfen. simdiden tsk ederim yonetime ve umarim bundanda cevap alirim. sagolasin.

0|1
    0|1
  • Çok güzel bir fikir.

WWF ve UNİCEF bağış yapacağım kurumlar olurdu.

Umarım KS yönetimi bu konu da çalışmalar yapar ve hediye çeki,günün sorusu gibi seçeneklerin yanında bağış da yapılabilir.

Hangi derneğe yapacağımıza kendimizin karar vermesi gerektiğini düşünüyorum ayrıca.

0|1
    0|1
    • her istediğimiz olmuyor hayatta, birkaç seçenek olur oradan seçersin en fazla. olmaz mı? mesela seçtiklerin güzel

• Anladım bende yapıyorum bunu bazen.

• en temizi

• Ben buradaki puanlarımın karşılığı var diye düşünmedim , xper puanım artsın çok xper'ım olsun diye hiç yazmadım her zaman sormak istediğimi sordum sorulan sorulardan ilgimi çekene cevap yazdım . Bağış olayına gelince site yönetimi zaten bu tür organizasyonlar düzenliyor mesela Van 'a yardım amaçlı xper puanları yardım edilmişti i

0|2
    1|1
  • Mudo çekleri nolcak :(

1|1
    1|2
  • hepsini bağışlardım

0|1
    0|0
  • tabikide , böyle bir uygulama olsaa tamamınıı Mehmetçik Vakfı,na bağışlamayı isterdim

0|1
    0|0
  • Yaparım. Gerçi pek dişe dokunur bi xperimiz yok şu an da ama kullanabilecegimiz zaman gelince kullanmak isterim kesinlikle bu yön de :)

0|1
    1|1
  • bağış yapılacak güvenilir kuruluşlar eklenirse neden olmasın seve seve :) hatta daha katılımcı olurum

0|1
    0|1
  • Soruna 5 yıldız.Bunu defalarca söyledik ama önemsenmedik belki bu soru vasıtasıyla bir ilke imza atmış olursun.

1|1
    0|1
  • beğendim fikir iyi. bağışlarım

0|1
    0|1
  • Yaptık biz... Vanlı depremzedeler için... Olsa bir etkinlik yine yaparım...

0|2
    1|1
  • Kaliteli Dec fikirleri..

2|2
    2|1
  • yaptik bir ara van'a.

olabilir.

0|1
    1|1
    • devamlı olsun diyorum ben oradaki gibi. biriktikçe verelim. sen de hesaplar iptal edilmeden verebilmiş olursun en azından kopuk :)

• iyi fikir, bosa gidio benimkiler zaten (:

• aynen :)

• ben kardeşimi lösemi hastalığından kaybettim o yüzden baskalarıda bu acıyı yasamasın diye lösev'e bagıslardım..

1|1
    1|1
  • valla pek bi xper puanim yok...ama oyle mi imkanim olsa...xperleri cogaltmak icin elimden geleni yaprdim :))

0|1
    2|1
  • Bence güzel fikir hepsini alabilirler xper dediğin nedir ki;)

0|1
    0|0
  • çok güzel bi fikirmiş yöneticileri çağırın lan bağış yapma şeyi yapsınlar

0|3
    0|0
  • olsaydı yapardm elbette

0|1
    0|1
  • Daha önce vana yardım yapılmıştı evet olsa yaparım bende

0|1
    0|1
  • yapılmıştı daha önce yapılabilir

0|1
    0|2
  • olabilir kimsesiz çocuklar için bağış yapmak isterdim ztn puan nasıl harcanıyo onu bile bilmiyorum .d

0|1
    0|1
  • güzel fikir :))

0|1
    0|1
  • olur bence

0|1
    0|1
  • güzel olurdu aslında..

0|1
    1|1
  • Böle bir durum vardi yanilmiyorsam van icindi. Ve tabi ederim zaten kulanmiyorum

0|1
    1|1
  • yapardım hiç düşünmeden

0|1
    1|1
  • hangi kuruluşa olacağına bağlı

0|1
    1|1
  • Ben bunu geçenki soruda önermiştim.

GirlaskGuy'a gelince,Türkçe soru açıp basmayı düşünüyoruz

1|2
    1|1
  • Amaaaan nolucak sanki taş attımda kolum mu yoruldu diyeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz tabiki hayır ;)

0|1
    1|1
  • bence böyle bir seçenek olması çok hoş olurdu. admine duyrulur

0|1
    1|1
  • Kızlar Devam
    22

Erkekler Ne Diyor 42

• Van a yaptık yine yaparız.tek eksik organizasyon

2|1
    0|1
  • Zamanında Van depremi için böyle bir kampanya olmuştu zaten. Sürekli hayır kurumlarına kimsenin buradan 3-5 lira yollayacağını zannetmiyorum mudo'dan don, gömlek almak varkene.

1|3
    1|1
    • şu ana kadar cevaplayanlar yollarım dediler ama bakalım

• bence cok güzel fikir normal hayatimizda yeterince eksik kaliyoruz böyle bagislardan zaten bari böyle imkanlar burda bizlkere sunulsada bir hayir yapabilmis olsak.. bence sahane bir fikir.. ayrica yönetim böyle bir uygulama getirirse eminimki mudonun chekine bictigi degerden fazla deger bicecektir hem hayira araci olucaktir hemde bir yerde adi duyulacaktir... eminimki sirf bu hayri yapmak icin bile onca insan dahada katilimci olacaktir bu sitede...

0|1
    0|0
  • Van depremi için xperler bağışlandı daha önce.Olabilir dediğin türde bir bağış.Güzelde olur.

0|1
    0|1
  • evet dağatırım. biraz biriksin dağatcam hemen. o değil de ben niye dağatıyorum o kadar zenginler var onlar dağatsın

0|1
    0|1
  • 1. Kaale alınacak puanım yok.

2. Ben zaten gerekeni fazlasıyla yapıyorum.

3. Evet organize edin tüm puanlarım bir bağış oldun.

0|1
    0|1
  • neden olmasın

0|1
    0|1
  • Fena olmazdi Bir ise yarardi experler.

0|1
    0|1
  • Haklısın biz çok severiz götümüzü oynatmadan vatan kurtarmayı din kurtarmayı ona buna yardım etmeyi ama sandalyeye yapışıktır götümüz asla kalkmayız buna da tamam lan olsun bir işi ucundan tutmayalım ...

0|1
    0|1
  • bir de anket koysaydın da daha net belli olurdu her şey =)

0|1
    0|1
  • Kesinlikle bağışlardım.Zaten benim için pek bir şey ifade etmiyor,en azından bağış olarak kullanır,ihtiyacı olanlara dağıtılır.

Özellikle üniversite öğrencilerine burs veren vakıflara bağış yapmayı tercih ederdim.

0|1
    0|1
  • Löseve yapardım hep aklımda onlar fikir çok güzel bence olabilir

0|1
    0|1
  • Xper puanları bağış yaptıktan sonra bağışdan onların ne faydası olucak yani ? Parayla Bir şekilde onlara xperlerin bir çözümü olucaksa neden olmasın.

0|1
    0|1
  • exper filan umrumda değil link atabilecek kadar experim kalsın bütün experleri verebilirim

0|1
    0|1
  • Yönetim o parayı yemekle meşgul bence bizim puanlarımız site içi hareketliliğimiz onlara para kazandırıyor sonuçta ama böyle bir seçenek olsaydı evet bağışlardım.

0|1
    0|1
  • yaparım bende yapmamak xper puanlarını paraya çevirmek gibi bişey bu günün sorusunu sormuşum sormamışım nedir yani

0|1
    0|1
  • LÖSEV de olur.

0|1
    0|1
  • mezaramı götürücem puanları en azından bir hayrımız olur neden olmasın

0|1
    0|1
  • Olabilir ama bazıları bunun icin sabahtan akşama sorucevaplarım sonrada xper lerimi bağışlardım diyor iyide bağış icin bir kac tane sms yollarsin olur biter ilgili bütün kurumların bağış sms servisleri var...

0|1
    0|1
  • destekliyorum.. başına geç, gerekrni düşünelm.. hatta reel manada bağış kampanyası bile düşünülebilir

0|1
    0|1
  • Exper için takılmıyoruz , en azından bir başkasının ihtiyacını görmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum...

0|1
    0|1
  • bence mehmetçik vakfına yardım yapılsın isterdim

1|1
    0|1
  • hepsini bağışlardım

0|1
    0|1
  • Evet çok güzel olabilir.

0|1
    0|1
  • Zorda ki kardeşlerimize canımız feda ..

0|1
    0|1
  • çocuk esirgeme kurumuna bağışlarım sonuçta beş para etmiyor xper anca soru sor cevapla

0|1
    0|1
  • Tabiki neden olmasın. bi işe yarar en azından.

0|1
    0|1
  • bizim hükümet bunu da sömürür

0|1
    0|1
  • fazla xper puanım yok ama olursa paylaşırız şekilden başka bi halta yaradığı yok :D

0|1
    0|1
  • ne kazandım ki ne kaybedeyim.Veririm hepsini benim için değeri yok xper puanmıdır nedir

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...