Neden ben aşka açım?

Kendimi çok yanlız ve duyguya aç biri olarak görüyorum.Uzun ve ilk ilişkim olan kişi hayatının neredeyse önemli bir yerinde tutmuyor bile beni.Araba almış bana laf arasında dedi şimdide arabasının resmını gsterıp konusmadı bıle adam gıbı facebookda benle burada takılıyorum yalan değil yüreğime dokunanlar oldu ama yine ben yanlız kaldım neden ben bu kadar aşka açım neden ya ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• insanın neye ihtiyacı olursa onu istermiş..birçok etken vardır ama küçüklükten geliyor..acaba istenen çocukmuydun doğum öncesi?anne baba beraber mi?insani ilişkilerinde ön planda tuttuğun şey nedir dürüst şekilde tabi,şuanda kaç yaşındasın-tamamlanma süresi var insanların sen acaba tamamlandın mı..yani bir çok etken var..gelir geçer demek bu durumu basite almak olur..

1|0
    0|0
    • ben 20 yasındayım annem ve babam sağ allaha şükür ve beraberler ama şu bi gercek annem ve babam çalıştıgı ıcın bana babaannem bakmıs annemlerle benım aramda 20 yas fark var bu yuzden abla kardes yada abı kardes gıbı olduk belkıde bu sevgı benı askda aramama ıtıyor ama hayatıma tek bı kşiyi soktum deger verdım uzun yıllrdır cıktıgımız halde ondan o degerı goremıyorum burda da bazen konustugum ınsanlardan etkılenıyorum uzuluyorum cevremde mutlu beraberlık gorunce dua edıyorum onlara ama ben ..

• iyi dıleklerın ıcın tsk ederım ama tvsıyelerınıde uygulamak ıcın zrlıycm

• :) teşekkürlerr..dikkat et kendinee

Erkekler Ne Diyor 12

• kavanoz dipli dünya!

1|0
    0|0
  • acele etiğin için belki sırf yalnız olmayım dıe bırını hayatına sokarsan hata edersin bır sure sonra yıne yalnız kalır ve ınsanlara olan guvenını kaybedersın senınle bırlıkte olmak ısteyenın tipinden önce karakterine önem ver ve tanıstıgın bırıyle hemen sevgılı moduna gecme onu tanımaya calıs önce

1|0
    0|0
    • şunu belirtmek ısterım ben ılla ask olsun demedım hc bı zaman b yzdn de hayatıma tk b kişiyi soktum onuda 1 yıl arkadas olark tanıdıktn snra 5 senedr cıkıyoruz ama bı allahn gunu ılgılnmedı bnımle bı tek sınemaya gtım br defa canım acıyor ve neden byleyım dıyorum degerısz olmaya basladıgımı anladm

• düşünmicem eğer allahın adaleti varsa zaten bende bu acılarımı mtluluga cevrcem ıns cok saol ıyı dıleklerım ve dualarım snınle olsn

• teşekkür ederim

• doymayan duygu aç bırakır aklı...

aşka doymakta muhtemel değildir..

aşık olacaksın..yeniden ...sonra bitecek...sonra yeniden...

hiç bitmeyecekmiş gibi gelecek...ama yine olacak...

doğru adam ve kadını bulmak hep zor olacak küçük hanım...

1|0
    0|0
    • ben yanı sevgılım tarafından o ılgıyı goremedıgım ıcın mı böyleyım ne yapmam lazım duzellemıyoruz ..

• yüreğine sağlık cidden doğru söyledin sanırım gitme vakti geldi arkadaşım çok çabaladım ama olmuyor yanlız olım ama mutlu olım hıc degılse ..

herşey gönlünce olsun

• seninde canm

• boşver aşk orucu iyi gelir.biz sevdik sevildikte ne oldu başlamadan bitiyor.

1|0
    0|0
    • aşk güzel bea arkadaş yaşayanlar anlatıyor ama bize denk gelmiyor ..

• ALLAH seninde gönlüne göre versin amin arkadasım

• sağolasın. amin.

• aklıma kendi sevgilimle ayrılmamız geldi , araba bende aldım ama bir fark var ben onu engelledim ve hiç konuşmadım 2 yıllık ilişkimle 10 aydır...

1|0
    0|0
    • hayırlı olsun araban ..

ama bana araba aldıgını laf arasınd ogrendım ve aradn 1 ay gecmedn yanı bugunde arabası geldı bn onun sevdıgı degıl mıyım bnle kutlayacagına neler yapıyor..

• öyle düşünme herşeyin hayırlısı olsu hakkında sen gönlüne hitab edecen iyi niyetli biriyle beraber olacaksın zamanı gelince.

• herkez dengi dengine derler allah hayırlısını versın cok saol yorumların ıcın

• arabanın markası neymiş merak ettim

1|0
    0|0
  • Doğru kişiyi ara, bulana kadarda avutucularla çıkma.

1|0
    0|0
    • cıktıgım tek bırı oldu oda dogru kişi degıl bellı kı ya en ufak araba almasını bnden saklıyor svınıyorm bana dedıgı laf aman kımseye syleme nazar degmesın

• Tanımam gerekiyor mu? Gerekmiyor her İNSAN buna değer :) Tüm iyi dileklerin seni bulsun :)

• çok kıbarsın :)

tsk ederım yorumların ıcın

• şöyle lahmacun yaninda ayran olsa offff . açım dedin bak acıktım.

Not: öğrenci evindeyim. şuan ekmeğe salça sürüyorum.

1|0
    0|0
    • ya yapma bunu ınan kı acıyor yüreğim

• Bilrim o taakılamaca seyi. bende yaşadım. ama işte sallamasan hayatın içine ederler.

Ordaki herkese selamlar olsun. burda erkeklerdende size selamları var.

Cenk, tarık, ve ben JoBob :D

• haha burdan da sıze selamlar olsun :) aysegul,kubra,aslı,ben,nılay didem :D

• Kelim... Özür Dilerim...

1|0
    0|0
  • mutlu olmak insanın geninde var tamamen psikolojik sadece sen başka taraftan bakıyorsun

1|0
    0|0
    • ben bılerek mutsuz olmayı secmıyorum sadece mutlu olmak ıcın butun yuregımı koyuyorum ..

• Aşksın sen...

1|0
    0|0
  • Hepimiz aynı durumdayız emin ol iyi bir ilişkim olsa burada böyle takılmazdım

1|0
    0|0
    • canım acıyor artık aynen bende takılmazdım dert yanmakdan bıktım

• birini bul sende

• hayatımd brı vr eger o olmazsa yok ask uzk klsın

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçktn böwle düşünüosan kalbinde sorun var senn

1|0
    0|0
    • ne konuda sorun olabılır

• ben kndımden cok bskasını dusunurum hele k krsımdakı svdıgımse o zmn daha d sabırlı daha d fedakar olurum snra byle acılar cekerım

• kenedeni başkaları için paralamaktan vAzgeç yoksa daha çoook üzülürsün

Yükleniyor...