Nasıl davranmalıyım?

2 hafta önce hoşlandığımı söylediğim çocuk şu ara ilişki düşünmediğini okul ve iş yüzünden çok yoğun olduğunu söyledi. Bende peki deyip bir daha mesaj atmamıştım. O günden sonra ilk defa dün sınıfta karşılaştık. Sınavdan benden önce çıktı. Ben çıktığımda kapıda bekliyordu yanıma geldi nasılsın sınav nasıldı falan diye sordu. Bir ödevimiz vardı beraber yapalım dedi yarın için okulda buluşmaya karar verdik. Acaba bana karşı fikrinimi değiştirdi yoksa neden benimle yapmak istesin ki tek başına da yapabilir. Bir de yarın ben napıcam nasıl davranmam lazım kırgın mı mutsuz mu yoksa hiçbir şey olmamış gibi mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin gibi davran. Neden kendini bir kalıba sokmaya çalışıyorsun ki. Ben şahsen kendi gibi davranmayan bir hatun ile dakika geçirmem. Bence başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence çok sıkmadan normal bi şekilde devam et biraz bekle ve aranız yavaş yavaş ısınsın çocuğu gözlemle niyetini anlamaya çalış ama baktın ki olacak gibi değil uzaklaş...

0|0
    0|0
  • Söyledıklerı başka

davranışları başka bırıne

sende aynı taktıkle gıt

Hiç bir şey olmamış gbi davran

0|0
    0|0
  • S.ktri et. de

0|0
    0|0
  • belkı de fıkrı degısmıstır dusunmustur ve sennle olmaya karar vermıstır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bişey olmamış gibi davran.Normal arkadaşın gibi...hoşlandıgın biri gibi değil :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...