Hafif basenlerden kurtulmak?

18 yaşındayım küçükken incecik bacaklarım vardı ancak ergenliğe girince biraz hatlarım belirginleşti basenlerim ortaya çıktı. Ancak dokununca yağ hissetmiyorum leğen kemiğimin şekli öyle sanırım. Bunu değiştirmem mümkün mü? 1.72 boyum 50 kiloyum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• yani gormeden birsey soylemek zor ama, kemik yapın nasıl eger kemiklerin irilestiyse, kemik yapından dolayıda olabilir bu, basenlerin sertmi yumusakmı birde?

0|0
    0|0
    • Kemik yapım ince kollarım bacaklarım ince hala bileklerim falan. Ancak tam basen kısmında hafif bir daralma olsun istiyorum. Ve sert dokununca yumuşak değil

• Evet keşke yağ kaynaklı olsa. Ancak dokundugumda bir yumusaklık hissedemiyorum direk kemiğe dokunuyormuşum gibi geliyor. Daralma dediğim şey incelme :D

• ya beni takibe alda, ben sana mesaj atıyım bir , kendişni acık etmeden sadece ben atarim mesaj

En İyi Kız Görüşü

• O boy o kiloda olsa olsa ne kadar basen olur dumduz mu olmak istiyon kizim bosver bence iyisin😄

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim evet küçük bir şey çok önemsememek lazım :D

• Haklısın teşekkür ederim çok :)

• Ricaa ederim cok 😇

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• bence çok sexisindir ama sen memnuniyetsizsin canım

1|0
    0|0
    • Değilim aslında mutluyum sadece merak ettim kemik şeklini değiştirmek mümkün mü diye. Çok teşekkür ederim yanıtınız için :)

Yükleniyor...