Sevgiliniz dışarı geç saate kadar kalmanıza sinirleniyor mu?

Sevgiliniz dışarı geç saate kadar kalmanıza sinirleniyor mu veya kızlar siz sevgilinizin geç saate kadar kalmasina kızıyomusunuz? Ben en geç 12de evde olsun istiyorum olmayıncada kavga çıkıyo benmi abartıyorum acaba..

Güncellemeler:
Arkadaşlar mesele güven değil 2senedir çıkıyoruz birbirimizede güveniyoruz yahut bütün gün çalışıyo zaten işten çıkıncada direk gezmeye bi yönden haklı o kadar yorgunluga gezmek istiyor ama benlede ilgilensin istiyorum 4saat gezcekse 3saat gezsin benle ilgilensin yanlışmiyim sizce..

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kurallar ve kısıtlamalar insanları her zaman agresifleştirir. bu birazda güven meselesi sizin aranızdaki diyaloğa bağlı sonuçta. eğer ki arada ciddi bir güvensizlik varsa. bu ve benzeri kısıtlamalar olacaktır. öncelikle güvenip güvenmediğini sorgulamalısın ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kız ya da erkek kimse kimseyi kısıtlamamalı. Bunun iyi bir sonucu olamaz. Tek olacak şey kavga, gürültü, sinir harbi, mutsuzluk... Bir şey yapacaksa 12'den önce de yapar zaten. En iyisi güvenmek; hem kendine, hem ona...

0|0
    0|0
  • Valla doğrusunu yapıyon 12 den sonra gece dışar da bir kez olur iki kez olur. Ama her zaman olmaz her zaman olursa adam kesin gece çalışıyordur ya da hayatın da başka biri de olabilir devamlı oluyorsa başka bir şey arar insan.

0|0
    0|0
  • bı erkege kız gıbı davranmaya gerek yok sonunda hep sız kaybedıyorsunuz

0|0
    0|0
  • abartmıyosun haklısın böyle devam et

0|0
    0|0
  • bence gec saate kadar durulmaz, egerki iliskin var sa:)

0|0
    0|0
    • Derken arkadaşım.

• Akıllı bi kız zaten durmaz o saatte dışarda sevgilinin sözüne gerek yok. Ama erkekler akıllı veya salak hiç fark etmez duygusuzlar mi karşısinda ki anlamıyomu yeterince fazla zaten.. Istediğim kadar o saate kalma desemde etme desemde malesef...

• haklisin, ama tanidigim kizlar kaliyor iste, ve bende buna guceniyorum, ben gece hayatimi coktan bittirdim, cok nadir cikarim, oda kafeye birseyl;er icip eve donerim

ama bir cogumuz kelimenin tam anlami ila hayvan, allah akil fikir versin cumlemize :(

• tamamda hergün hergün disari mi cikilir arkadasin yorulmuyormu hic?

0|0
    0|0
  • erkeklere kısıtlama getirilmez

0|0
    0|0
  • 12den sonra yapılabilecek herbişi 12 ye kadarda yapılır ,o yüzden kavga çıkartmasan bence daha iyi.

0|0
    0|0
    • sorunun güncellenmesi ile sen haklısın tamam ama bak güzel söylemekle daha iyi netice alırsın gibime geliyor.

• klasik kız tripleri bunlar oluyor tabi (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hyr, abartmiyorsun sen. bence bu senin dogal hakkin. benim arkadasim olsa, bende istemem gec saatlere kadar disarida olmasini. eger bunu yaparsa, hos degil. sanki seni takmiyor gibi. saygisizliktir bu, tam sebebi olmazsa. acikliyamazsa. gerek yok ama eger sik, sik yaparsa bende suphelenmiye baslarim. cunku seven insan kiskanir, kiskanmali. amar asairi da olmamali yoksa bogar bu obur kisiyi. gece 12den sonra ne varki disarda? ben anlamiyorum, tehlikeli oluyor sokaklar. ipsizi, sapsizi cikiyor disariya. bakarsin sana denk gelir ve catar. Allah korusun. sorun senin o arkadasinda, sende degil. basini da bos birakma. umursamazsan, belki daha kotuye gider. ilgilen ama dozunla. sinirini bilsin ve her iliskide de kurallar var. uysun buna. sana basarilar dilerim.

0|0
    0|0
    • Çok sağol arkadaşım.. Biride benim gibi düşünüyo sonunda sevindim gerçekten teşekkürler cevapin için..

• ben de aynen böyle düşünüyorum hadi iyisiniz :D

• :):):) sağolll:)

• haklısın.gece on ikiden sonra ne işi olacakmış dışarda.aynı şeyi biz de yaşadık,bir kez oldu tavrımı ortaya koydum ve tekrarlanmıyor.olağanüstü bi durum olmadıkça,erkek olması hiç fark etmez, evinde olmalı

0|0
    0|0
  • Kısıtlanıyorum.

0|0
    0|0
  • Aslında abartmıyorsun ona karışmak en doğal hakkın ancak erkekler böyle düşünmez çabuk sıkılır. Bir süre başka şekilde davranmayı dene. Kimle nerede olduğunu bildiğim sürece sorun yok hayatım diye ona güvendiğini belli et daha çok hoşuna gidecektir.

0|0
    0|0
  • erkek adama da o kadar baskı kurulmaz kızlar bi saate kadar dışarda kalabilir ama erkek öyle değil gecenin 3 ünde dışarı olunca sana ne zararı olacak ki bi erkeğe kız muamelesi yaparsan bunalır senden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...