Diyet ve egzersiz yapanlar yardımcı olabilir mi?

Arkadaslar yaklaşık 1 bucuk haftadır diyet yapıyorum. 83 den 79.5 e düştüm. Kola Cips ekmek vs tamamen bıraktım. Günlük sadece tam buğday ekmeği yiyorum 2 dilim. 2 yeşil cay. 2 kase yoğurt. Bunlar dışında bisiklet ile de 10 km civarı sürüyorum. Sizce daha ne gibi seyler yapabilirim? 7 rakamını görmek B'ni iyice heveslendirdi ve hirslandırdi. Hedefim 65 70 arası bsey. Bildiklerinizi paylaşırsanız B'nde yararlanabiirim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüş çok iyi geliyo

0|0
    0|0
    • Günlük 1 saat yürüyüşü 10 km bisiklete çevirdim. Sabah yürüyüş alsam bisiklet mi yapsam acaba

• Bakalım duruma göre sabah yürüyüş aksam bisiklet yapabilirim

• Bak bugun orta tempo 1 bucuk saat bisiklet tam 1000 kalori yaktırmıs bana. 1 bucuk saat yürüyüş daha az yaktıriyo

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş tavsiyem protein ağırlıklı beslen zayıflamana yardımcı olmaz ama kas kaybetmez yağdan kaybedersin spora gelince en azında 2 günde bir 25 dk hafiftempoda koş

0|0
    0|0
    • Koşamıyorum 1 tur atsam baldırlarım şişiyo kosamaZ hale geliyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• bisiklete kesinlikle devam et ama kafana göre diyet yapma yağ yakmak için diyetisyene gidebilirsin ben iki ya da sadece diyetle 14 kilo verdim sporla haftada 1.9 verdim ikisinde yap bırakmazsan sonuc alırsın ama yediklerin yetersiz kasların erir ve dayanamazsın sürekli aynı tempoda veremezsin durur bir iki haftaya o yüzden et ye süt ürünleri ye spora git sekle sok vücudunu

0|0
    0|0
    • Yemek yiyorum zaten. Akşamları yemek yiyorum. Türlü et tavuk balık yani öyle abidik gubidik diyetler yapmıyorum. Aksam annem ne yaptıysa onu yerim ama az yerim. Kahvaltı cok az yerim öglen yemiyorum. Diyetisyene gitmicem şimdilik boyle devsm ediyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende zayıflamak istiyorumm😭

0|0
    0|0
Yükleniyor...