En yakın arkadaşınız sizi sevdiğini söyledi, kabul eder miydiniz?

Herkes soruma cevap versin

en yakın arkadaşınızın sevdiği kişi diyelim size geldi sizi seviyormuş ne yapardınız kabul eder miydiniz ?

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• ben etmezdim. cunku en yakin arkadasim seviyor o kizi. bu is bana gore degil. be kizi red ederdim. arkadasim o kizdanda ben icin daha onemli. sevgililer gelir gecer ama gercek rkadasim o kizdan ben icin daha degerli, onemli. hicde belli olmaz, belki de kiz beni deniyor? aramizi da acmiya calisabilir. bilemezsin. bu konuda dikkat etmek lazim. belki kiz oyunda oynuyabilir. guvenemezsin. farz et gercekde olsa, ben sevmem bu durumu. ama tabi en son karar sana kalmis. iyi dusun ve en guzel karari sen ver. sana basarilar dilerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hayir kabul etmem. 1cisi yakin dostumun sevdigi ona yan gozle bakmak buyuk terbiyesizlik olurdu. 2cisi yakin arkadasimin sevdigi bunu ona yaparsa yarin bana yapmiyacagi ne malum? ona acik soylerdim bunu duymamis olayim kardesim derdim yoluma devam ederdim. dunyada baskasimi yok bana arkadasimin sevdine goz dikecek kadar.

0|0
    0|0
  • kabul etmezdim benden uzak durmasını söylerdim arkadaşıma da bunu zamanı gelince söylerdim ki fuzuli peşinden koşup sonra kalbi kırılmasın

0|1
    0|0
  • etmem tabiki. ben değil arkadaşım seviyor.

0|0
    0|0
  • etmezdim en yakın arkadaşımın sevdiği çocuk benim için bir ölüdür ve hiç bir tepki vermem

0|0
    0|0
  • Yakınlık derecesine bağlı, eğer ben ona hoşlandığım kişilerden bahsedebiliyosam yoo dostum yoo hayatta kabul etmezdim. Ama yakışıklıysa,kendine güveni tamsa ve beni mutlu edebilecekse kabul ederdim

0|0
    0|0
  • diyceğim tek sey sen benım bacımsın yahut kardeşimsin ki sende buraya bunu yazıp sorduysan bunu dıycek yokkı belli!

0|0
    0|0
  • Gelen cocuğa, sen beni ne sandin bilmiyorum ama ben senin ne olduğunu şu an anladim derdim.

0|0
    0|0
  • yalanndırr yaa ben olsam kabul etmemm etme sakın arkini kaybetme bi sümüklü kız için

0|0
    0|0
  • eğer bende onu ciddi anlamda seviyosam arkadaşımla doğru düzgün konuşurum..

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE hayır

0|0
    0|0
  • tabiki hayır.ben arkadaşım kardeşim dediğim bir insana sevgilim nasıl diyeyim

0|0
    0|0
  • Umrum dışı.

0|0
    0|0
  • o gunden sonra selamdan baska bisey dmem

0|0
    0|0
  • ilgilenmem.

0|0
    0|0
  • Duymazlıktan gelinmeli.

0|0
    0|0
  • övünmek için değil ama daha fazla bağlanıp incinmesin diye arkadaşıma söylerdim o kişiyede burdan sana ekmek çıkmaz başka kapıya derdim ha arkadaşımın onu sevdiğini bildiği halde gelip böyle bişi söylerse daha kötü olurdu yanıtım

1|0
    0|0
  • Bana bu serefszligi yaptı. Arkadaşımın sevgilisi bana yanaşmaya başladı. Bana gelip derdini söyleyene kadar dikkate almamıştım. Böyle şey olur mu ya bir salak yüzünden arkadaşımla neden aramı boziyim ki akıl kârı değil bu.

0|0
    0|0
  • bende onu seviyosam kabul ederim tabii. ama sevmiyosam tanımak yada sevmeyi denemek için konuşmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dostum daha önemlidir benim icin.ilgilenmem.

0|0
    0|0
  • kabul edemem.

0|0
    0|0
  • böyle bişeyi düşünmek bile istemem..gerekirse kıracak kadar ağır konuşurdum..dünyada başka insan mı yok...

0|0
    0|0
  • Kabul edilmeli ve onu doğduğu güne pompalamalı.

Sonra arkadaşta diğer odadan gelmelide oda pompalamalı.

0|0
    0|0
  • sevgili her zaman bulunur da dost dediğin öyle kolay bulunmaz

0|0
    0|0
  • çöpe at gitsin.

0|0
    0|0
  • eğer çok geçmişi yoksa kabl ederim

0|0
    0|0
  • ederim tabi