Eski biten ilişkisinde çok sorun yaşadığı için mi korkuyor?

1 hafta önce çalıştığım iş yerimden ayrılmadan 2 gün önce kız arkadaşıma karşı olan duygularımı açtım ve hiç bi tepki vermesede bütün gece telefonda konuştuk, o günden beri neredeyse her gün buluşuyor ve her gece telefonla saatlerce konuşuyoruz. Sonrasında en sevmediğim kavram olan zaman kavramını öne sürdü. Zamanla olacak diye. Sonra teklifimi kabul etti herşeyin biraz olsun düzelmesini beklerken hop yine zaman! yine aynı şekilde konuşmaya devam... Dün kendisi ben bişey söylemeden teklifime olumlu yanıt verirken bugün kendimle başbaya kalmalıyım, zaman, korkularım var gibi şeyler söylüyor. Ve ne yapacağımı bilemez hale geldim. Hergün onu servisten alıp ben eve bırakırken bugün onu bile istemediğini söylüyor ama yine de gitmem gerektiğini düşünüyorum. Eski biten ilişkisinde çok sorun yaşadığı için mi korkuyor hala ona karşı olan hislerinden mi böyle davranıyor hiç bişey bilemez hale geldim. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hani bazen her şeyi açık açık konuşmak gerekir ya... Bazen de konuşmaları bir kenara bırakıp yaşamak gerekiyor. Sürekli "bir ilişkimiz olsun" demektense, direkt o ilişkiyi sorgusuz-sualsiz yaşamalı. Belki de deneyince zaten olmayacak bir şeyin peşinden gitmeye çalıştığını fark edeceksin.

Nasıl olacak? gitmek istediğin bir filmi ona da öner, beraber gidelim de. Facebook vs var artık, oradan hobilerini görürsün; ortak ilgi alanlarınızı keşfet, bir aktivite ayarlar. yaşa işte. zaman içinde zaten olacağı varsa olur derim.

0|0
    0|0
    • Hadi bizim ilişkimiz nolacak bana artık bi cevap ver diyen bi insan değilim. Zaten önceliğim onu anlamak. sinemaya gitmek vs gibi her gün bi aktivite içerisindeyiz ama benim kafamı karıştıran 2 kere evet dedikten sonra tekrar uzaklaşmaya çalışması, kaçması yada zaman istemesi

Kızlar Ne Diyor 2

• bence kiza biraz zaman ver. fazla uzerine varma, sikma. ama onunda sana aciklama borcu var. neden boyle yaptigini vesayre.bahaneler uydurmasin, acik konussun. bu durum sen icinde hic hos degil. ikicik arasinda kaldin sen. dusunceler ve soru isareti icinde. kizin sana bunu yapmiya hakki yok. anladigima gore senin niyetin temiz ve ciddi. kizda sana karsi durust olsun. uzatmasin bu meseleyi. sen ona belirli zaman ver ama o zaman icinde o kiz bu sorununu cozsun. boyle yaptigina gore vardir bir sebebi. sana artik cevabini versin. belki de baglilik korkusu var kizda. o yuzden seni mesafeli tutuyor. yanina yaklastirmiyor. belki kizda kendi duygulaini sana larsi artik tam bilmiyordur, cozemiyordur.acik oynasin senle boyle gizemli degil. sana sanslar dilerim.

0|0
    0|0
    • öncelikle yorumun için teşekkürler. ben ondan bi cevap beklemiyorum, onun zaman kavramınıda çok iyi anlıyorum fakat bi cevap verip bi kaçması işte tam bu noktada ne yapacağım bilemez hale geliyorum.

• asik olmak bi dert karsiligi varmi yok mu bi dert hersey dert hep aci veriyo simdiye kdr hic gzl bisi yasamadim :(

0|1
    0|0
    • al benden d o kadar

• aşk hem mutlu eden hem üzen çok farklı bi olay. umarım sende karşılığı olan güzel bi aşk yaşarsın

• ya sinifta karsimda yada yanima yakin yerde oturuyo herzn yanimdan geciyo kokusunu taniorm artik uzun sure gormemistm kokusunu ozlemisim cok tatli guluyo :s ama karsligi yok bnce

Erkekler Ne Diyor 1

• Basbayağı oynuyor abi seninle. Başka açıklaması yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...