Spordan sonra spor yaptıkça bacaklardaki ağrı hafifler mi?

Spor ile ilgilenenler var mı? Ya ben spora basladim fakat bacaklarim aşırı acıyor spordan sonra spor yaptıkça bu ağrı hafifler mi? Ve ne kadar süre içerisinde etki eder?

Güncellemeler:
Evde youtube kanalından yapıyorum onun haricinde yürüyüş ve bisiklet falan var

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Evet o ilk kez yaptığın için alışkın olmadığın için acıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spora devam ettikçe vucut buna alışıcak o hamlığı üstünden atınca geçer hepsi ilk başladığımda ben yürüyemiyodum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Spor ne yapiyorsun bilmiyorum ama baslangicta acma germe gibi isinma hareketleri ile bitisindede benzer hareketler olmazsa sakatlanirsin bile. Bu hareketleri ve uygun sporu yaparsan 1 haftada pek sorun kalmaz.

1|0
    0|0
  • Sen kendini ilk günden fazla zorlamışsın hamlamışsın ılık banyo yap 1-2 gün dinlen

1|0
    0|0
  • Güçsüz bacakların, daha iyi beslen ölen hücreler yerine daha güzelleri çıksın, başlamadan ısınma yapmayı unutma, hadi taş bacaklar:)

1|0
    0|0
  • Neye başladın gız :D evet hamlık yapar o etkiyi zamanla geçer ağrın. 1 hafta ağrır 2. hafta sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • ben ilgileniyorum.. ağrıların yaptıkça azalacak süt iç laktik asit birikmesini dağıtır daha kolay geçer. spor yaptikca hafifler.

1|0
    0|0
  • evet vücudun alıışkın olmadığı için bu ağrı bir kaç güne geçer...

1|0
    0|0
  • en fazla 1-2 haftaya alışırsın ağrı olmaz

1|0
    0|0
  • Vücut spora alıştıkça ağrı hafifler. Kullanılmayan kas grupları zorlandığında oluşur bu acı. Ama acıyor diye bırakma bir müddet sonra öyle bir alışacaksın ki kendini mazoşist gibi hissedeceksin. spor bir yaşam tarzı alış, bir daha bırakamazsın :) Bu arada bir gün sonra çıkar genelde ağrı. o ağrıyı duyduğunda hafif hafif gene çalıştır o kas grubunu ağrın azalır.

0|0
    0|0
  • haftasonu bısıklete bınıyorum 35-40 km yol gidiyorum ilk başlarda olur kondisyona girdikce geçicek bir dahada ağrı olmayacak aşırı zorlamadıgın surece

0|0
    0|0
  • İlk hafta onun ağrısı geçmez ama sonra alışırsın. Her gün spor yapma tavsiye edilen süre iki günde birdir. Hangi sporla ilgileniyorsun?

0|0
    0|0
  • yaptığın spor nedir

0|0
    0|0
  • İlk baslarda agri olur sonra gecer olmaz bir daha

0|0
    0|0
  • hayır dinlenmeye bırak

0|0
    0|0
  • Zamanla bu ağrı azalacak. İyi dinlen, iyi beslen, gerisini düşünme.

0|0
    0|0
  • Spora yeni başlayınca normaldir. Bir haftadan fazla sürmez merak etme.

0|0
    0|0
  • 1 haftada alışırsın

0|0
    0|0
  • İlk haftaysa normal

0|0
    0|0
  • Açılır bacakların

0|0
    0|0
  • spordan sonra yaklaşık 7 dakika kaslarını esnetmelisin sakın spor bitince esnemeden sporu bitirme!!!

0|0
    0|0
  • Sıkılısiyo iste erteso gun gecmesi lazm

0|0
    0|0
  • vucut alisinca tabiki gecer acilar

0|0
    0|0
  • en fazla 3 gün mayk.. acı yok mayk.. :)

0|0
    0|0
  • Hafifler ama ertesi gün inim inim izlersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk 1 2 ay ben de spordan sonra ölü gibi oluyodum sonradan daha az acımaya başladı ama hala sızı var

1|0
    0|0
  • Ben squat yapıyorum bazen de BKK egzersizleri falan zorladim mi otururken kalkarken zorlaniyo en iyisi az tempoda yürüyüş bence açılıyo oralar

0|0
    0|0
  • 1 hafta

1|0
    0|0
Yükleniyor...