Body başladım önerebileceğiniz etkili karbonhidrat tozu var mı?

Body basladım 2. haftam aslında kilo almak ıcın yazıldım kas olarak kılo almak ıcın ınce oldugumdan..Hocam nitrofull dıyor nettte arastırdım kımse tavsıye etmıyor acaba pahalı ucuk fıyatlarda olmayan etkısını görebılecegımız karbonhıdrat tozu markası varmı yada hemen baslayalımmı yoksa 2 3 ay sonramı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2 hafta olmuş daha hele dur vücut alışsın bi body ye vitamin al alicaksan ben bile 2 buçuk ay oldu ama benm önceden var dı komdisyonum felan ama almıyorum ben zaman ilerlediğinde almayı planlıyorum ben C vitamini kullandm bitirdim kutuyu sonra D3 vitaminine geçtim Vitamin diyip geçmeyelim enerjik tutuyo dinç tutuyo ve vucudu koruyor zayıf isen kilo al bol bol makarna yiceksin kilo alman için yağlı yiycekler ye sonra yağları kas a çevirmen daha iyi olur senin için çünki inceyim demissin yani sana lazım olan asil kas yerine kilo dur he ama sana kilo al body öyle yap demiyorum body yaptiktan sonra felan beslenmene iyi bak bol bol ye kendini zorlamadan böyle devam et ince vucudun toplanacak çünki dostum...

0|0
    0|0
    • pekı dostum body kılo aldırırmı?

• Sen ne zaman kendini kaldırdığın ağırlıklarda artık zorlanmadığını hisserdersen ozaman al he şunu yapsana sen söylemeyi unuttum bim e git orda kebap var dı tavuk adana kebap onda yüzde 20 protein 22.5 yağ ve yüzde 5 karbonhidrat vardı ben ondan yiyordum mesela kutuyu tek bitiriyodum valla :D

• Fiyatı 2.5 tl zaten uygun yani simdi büfede döner felan alıcağına onun parasıyla onu al daha iyi bence hem üstünde belirli proteini yağ i karbonhidrat i

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 hafta erken daha ya biraz agirliklari arttir vucut agirligin calismada yetersiz kaldiginda gercek anlamda. antreman sonrasi 25-30gr proteinle 100gr a yakin karbonhidrat isini goruru sana en iyi gelicek marka optimum serious mass antreman sonrasi 1 1,5 olcek isini gorurur

0|0
    0|0
  • karbonhidrattan bol ne var bro tozuna ihtiyaç duyuyorsun

1|0
    0|0
  • en iyisi ,onlari bosver ..onlarin yerine -sut,bal yumurta ,calkala ic ..kardesim 90 kg kas oldu

0|0
    0|1
    • atmaaa ziyaaaa

• yillardir dietlerle ilgileniyorum ,nerede ne var iyi bilirim :P

• yapma böyle bir saçmalık. pişmemiş yumurta zararlıdır. nereden bulurlar böyle şeyleri. optimum mass gainer kullanabilirsin. muz tüketebilirsin bol bol.

Erkekler Ne Diyor 7

• Nitrofull kesinlikle tavsiye etmiyorum Türk markası olup ne olduğu belirsiz bi ürün gereksiz.Sana Tabsiyem durumun İyi ise Mega mass 4000 alman Weiderin ürünüdür

0|0
    0|0
    • Çok pahalı okadar gücüm yok :(

• mega mass 2000,Serious mass,True mass bunlardan birini dene ozaman fiyat olarak daha uygun orta halli

• bol bol idmandan hemen sonra esmer makrna veya pirinç pilavı tüket proteine ağırlık ver bu iş önce sabır işi 3 ay sonra daha geniş bilgilendiririm

0|0
    0|0
  • Merhaba ben QNT WHEY PROTEIN kullanıyorum gnc.com.tr'den aldım sanada tavsiye ederim , etkisini baya gördüm kullanmaya hala devam ediyorum.

0|0
    0|0
  • dayan prince makarnaya buğdaya

karbonhidrat almak dünyanın en kolay işi

bana kreatin takviyesi istesen neyse

0|0
    0|0
  • önermem .. sadece l carnitin olabilir o da hocan al derse doğal beslen

0|0
    0|0
    • l-carnitine yağ yakıcı ! bilmeden yorum yapma adam karbonhidrat tozu diyo

• optimum serious mass iyidir kardeşim. gir profile bak benim spor salonunda çekilmiş resime.

0|0
    0|0
  • bi 3 ay geçsin hele ayrıca nitfofull yalan uzak dur

0|0
    0|0
Yükleniyor...