İlk sevgiliniz kaç yaşınızda iken oldu , onsan nasıl hoşlandınız ve ayrıldıysanız nasıl ayrıldınız?

Sorum çok net arkadaşlar aklıma takıldı. İlk sevgiliniz kaç yaşınızda iken oldu , onsan nasıl hoşlandınız ve ayrıldıysanız nasıl ayrıldınız ? 1 tanesini cevaplasanız yeterr :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bisikletimin üstünde cıkma teklifi yapıp ordan ayrıldım sora bisikletimin üstündeyken gezerken cıkmaya başladık sora da çok anlamsızdı :DD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 13 yaşındaydım galiba yada 14 =)) Sıkıntıdan çıkmıştım . Sonra öyle ayrıldık işte hiç tepki vermedim :D

0|0
    0|0
  • lise birdeydim, beni zorla öpmüştü

0|0
    0|0
  • 18 yaşında kız arkadaşımın kaldıgı yere yakın fidanlık ve üzüm bagları vardı üzüm baglarının arasında buluştuk ve 2 yıl sonra kız arakadaşım üniversiteyi kazanınca benden ayrıldı

0|0
    0|0
  • 17 yasında oldu

0|0
    0|0
  • 6 yaşındaydım evcilik oynuyorduk daha sonra çocuklarımız oldu şiddetli geçimsizlik velayeti de aldı ayrıldık..

0|0
    0|0
  • 17 yaşındaydım ilk bulusmada kız bei öptü :D

0|0
    0|0
  • hoşlandığım kız oldu ancak korkudan hiçbir şey yapamadım.bu yüzden hiç sevgilim olmadı.

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum çok eskidi

0|0
    0|0
  • lisede aynı sınıfta bir türlü aşkımı açamadığım sınıf arkadaşım.

0|0
    0|0
  • 16 ydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 15yaşında ama çok hoşlandığım biri değildi,arkadaşlarım ısrar etmişti hepsinin sevgilisi var diye kırmadım onları.çocuk aşıktı ama ben olmadığım için kısa sürede ayrıldım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...