Galatasaray gruptan çıkarsa hangi rakibi istemezsin?

Zaten üçüde eler şıklardakinin. Ama en azından rezil olmama adına Galatasaray şampiyonlar ligi gruplarından çıkarsa hangisi rakibimiz olmasın dersin? ben bayern derim attıkça atıyorlar çünkü. iç dış saha farketmiyor terbiyesizlere. iki maçta çift haneli sayılara ulaşır bayern. Siz hangisini istemezsiniz?

• Real Madrid
    56% (5)25% (5)34% (10)Oy Ver
  • Bayern Münih
    33% (3)20% (4)24% (7)Oy Ver
  • Barcelona
    11% (1)55% (11)42% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Farketmez

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Farketmez biri ciksinda bol gol izleyelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• R. madrid midem bulandı artık her sene aynı takımla 3 4 maç yapmaktan

0|1
    0|0
  • Su kadroyla gs nin çıkacağına iniyor musun cidden
    Biraz gerçekçi olun bu kolay gruptan bile çıkamaz
    Astanayla çekişip üçüncülüğü kapmak daha akıllıca

0|0
    0|0
  • Barca ile karsilasmak iyi olurdu illede biri olacaksa

0|0
    0|0
  • Real Madrid

0|0
    0|0
  • galatasaray gruptan çıkamıycakki bu neyin tribi

0|1
    0|0
  • barça gelmesin derim onlar daha farklı tabiki hiçbiri gelmesin ama en üstte barça gelmesin :)

0|0
    0|0
    • aynen barcada çok atar ama bayern kadar atmaz bence. d

• bilmiyorum. bizim türk takımları sistemli takımlara karşı yapamıyorlar o yüzden bayerni elemek imkansız bence. ama ötekiler çok düşük ihtimal olsada eleyebilir

• şu durumda zaten ben imkan vermiyorum GS nin oynadığı futbol son derece düşük seviyede. bu üç takıma mümkün değil yetmez kafa tutacağına ihtimal dahi vermiyorum keşke olsa ama öyle bişey elese :D

• Barça parçalar :)

0|0
    0|0
  • EN ÜSTTE Yani engüçlüsü Real Gelirse Yener Gs yi ama barça veya bayerne karşı ilk maç oldugu için Gsnin çıkma ihtimali var

0|0
    0|0
    • en güçlüsü bence real değil bu saydıklarımdan en güçsüzü real bence. tabi bu üçünden en güçsüzü. yoksa onlarda dev tabi

• Kardeşim futbolda bidaha olmaz olursa otalım iyi değildir kb. Real ezdi noktayı koydu ben REALİ n bir maçında kontra atagını izledim 2pasta kaleden kaleye gol attılarattılar bunu hiçbi tkm yapamz

• bayern yanlış yönetiliyor bir önceki sene barcaya yedi atan takım bir senede realden beş yiyen takıma dönüşmüşse teknik drektörde suç vardır. pep olmasa bayern yine elerdi madridi kardeş. ama bayernde 2003-04 sezonunda reale iki maçta 8 gol atmıştı. bayernde noktayı o zaman koymuştu bewnce

• barcelonaa

0|0
    0|0
  • Cincon sonuncu olacak

0|0
    0|0
  • Rastgele işaretledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...