Birini unutmak için niye başka biri yara bandı olarak kullanılır?

İnsanlar eski sevgililerini unutmak için niye başka birini yara bandı olarak kullanırlar? Bu benim başıma geldi 1 sene boyunca yara bandı olarak kullanılıp atıldım. Yahu unutamadığın biri varsa başka biriyle ne işin var? Nasıl dayanır insan hiç acı çekmez mi? Hep kıyaslama yapıp üzülmez mi? 2 tane arkadaşım var Arda ve Ezgi olsun. Bunlar birbirini seviyodu 4 sene çıktılar sonra kız başkasına aşık oldu bitti ama Arda hiç peşini bırakmadı hala kızın peşinde ama 9 aylık bi ilişkisi de var :S Kardeşim sen kimi seviyorsun? Hala diğerini seviyorsan o kızla ne işin var yazık değil mi? Bari açınızı içinizde yaşayın ama başkalarının hayatını karartmayın. Gerçekten aklım almıyo artık sevgilimden bile şüphe eder hale geldim. Hep acabalar var kafamda.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• o senı yara bandı olarak kullanan cocugu bana vereceksın onun agzını burnunu kıracagım bu kız olsun erkek olsun farketmez ınsanları sırf kendılerını tatmın etmek ıcın kullanıp umut verıp sonra olmuyo dıye yolveren serefsızlere ayar oluyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• karaktersizlik...

1|0
    0|0
  • anlamsız gereksiz davranışlar. yapılıyo malesef

1|0
    0|1
  • İnsanoğlu işte anlam verilmez davranışlarına

1|0
    0|0
  • bence çok saçma bu tür şeyler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Haklısın başkalarının canını yakmaya hakları yok

1|0
    0|0
  • gerçekten çok kırıcı bi durum. kimsenin yaşamasını istemem. aslında unutamama gibi birşeyde yok fakat insanlar kafalarında takıntı yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • yaralarına merhem olsun dıyedir unutmak olarak kullananlar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...