Yarın Fransa'dan gelecek olan cenazeler ile ilgili siz neler düşünüyorsunuz?

Bence yarın İstanbul ve Diyarbakır'da olaylar çıkabilir. Benim şahsi kanaatim hiç kabul etmemek olurdu. Ancak bazı dengeler yüzünden bu şekilde olmak zorunda olduğunu düşünüyorum. Siz neler düşünüyorsunuz ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimaller ortalık karışacak

0|0
    0|0
    • Bu gün gerçekten ortalık baya bir karışık olabilir.

Kızlar Ne Diyor 4

• ortalık çok fena karışacak...

1|0
    0|0
  • Neyse girmeyeyim bu konulara haklısın getirmeseler iyi olacak.

0|0
    0|0
    • bence konuşulması gerekli gibi. Farklı fikirler çıkacaktır ilaa ki . Ancak ben zaten şuanda piskolojik bir şüreçteyiz. Adamla görüşmeye gidiliyor. Denmiyor ki apo'yla göüşülüyor, imrali ile görüşmeler yapılıyor. Bu da basın yolu ile insanlara bu süreci yumusatmak için yapılan bir piskolojik oyun bence.

• ben fazla girmek istemiyorum ama yılanın başını ezmek gerekir illaki yine ortalık karışacak ama öbür türlü daha çok canımız yanıyor imkanımız fazla ama imkanımızı kullanamıyoruz sanırım yasalar yüzünden.

• Aslında imkanlarımızı ve yasalarımızı biz fazla kullanımıyoruz ya da kullandırtmıyorlar sanırım

• Getirmesinler.

Bu topraklarda gömülmesinler.

1|0
    0|0
    • bende sizin gibi düşünüyordum önce. Ancak bazı dengeleri göz önünde bulundurunca gelmeleri gerekti. Biz İstanbul ve büyük şehirlerde doğudakinden daha rahatız. Onlar bunun sıkıntısı çekecekler gibi duruyordu.

• Keşke getirmeselerdi .Umarım olay falan çıkmaz ölüsüde diriside dert baska bişey değil..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Olay çıkartmak için fırsat kollanan bir ortamda cenazeleri getirmeyi kabul etmek riskli bir hareket ama inşallah bir şey çıkmaz.

0|0
    0|0
    • peki özüne bakıldığında bu tip durumlarda çıkan olaylari iyi kullanıp doğu ve istanbulda sempatizanlarına karşı kullanılabilir. hatta apo denilen insan diye adlandıralan şahsa ve bdpli vekillere. Alın istediğinizi yaptık peki siz ne yaptınız gibi. gerçi kime ne yapıyorsun oda ayrı bir konu.

• az kaldi diyarbakir bana verilecek! 3 sene sabir sabir

link bögle bir yürüyüs gerceklestircem

0|0
    0|0
    • inşallah. Bazı hareketlere ve toplum olarak dayanışmaya ihtiyacımız var. Üzülerek söylüyorum ki onlar bu işi çok güzel yapıyorlar. Bizde ise böyle bir toplanma olduğu zaman kimsenin evinden çıkası gelmiyor. Ancak behlül alış veriş merkezine imza törenine gitse izdaham olur.

• :/

ben askeriye yetkimi tam yerinde kullanicam ! onlar nasil organize oluyorda daga cikiyor bende organize olup gece onlarin evleri köyleri basicam! yoksa bu bitmez bunlar bi simardi tamam kendilerini birsey oldular saniyorlar tarih yok/ülke yok/irk belli degil ne oldugu! devletin iki üc capulcudan gücülü oldugunu gösterme vakti cokdan geldi ama is yapacak adam gelmiyor basa !

yaa bunlar bu sevdadan vazgecicekler yada tahtali köyü boyluycaklar

• benim düşüncem şudur. Ne zaman hizbullah bitti bunlar o zaman kafayı çıkarttılar orada. Zaten askeri kadronun iş yapanları ya içer de ya da kızakta. Bu iş gerilla savaşına dönmezse sanırım fazla bir sonuç alınacak gibi durmuyor.

• inşallah hepsinin sonu öyle olur

1|0
    0|0
  • Hayatta iken düşmanımdılar. Artık canları yok, toprak gibiler atık nerde olursa olsunlar saygı duymam

0|0
    0|0
  • Provakatörler devreye girecek ve ortalık karışacak. Her zaman böyle olmuştur.

0|0
    0|0
  • gömün gitsin

0|0
    0|0
  • devlet büyüklerimiz en iyisini bilirler :)

0|0
    0|0
  • olay çakarmasalr kedinelri için ama neyse

0|0
    0|0
  • cenazeye yapçak bişey yok dirilere karşı daha düzgün tutum takınılmalı

0|0
    0|0
    • sanırım dirilere karşı kabul etmeleri gerekti gibi dürüyor. Yoksa gelmese uzun bir süre sıkıntı yaşayacaktık.

• öcalanın hücresine televizyon koymak da gerekti gibi di mi . bi de play station versinler de sıkılmasın paşam. gardiyanla pes atarlar.

• o konuda haklısın ancak bildiğim kadariyla sadece TRT kanalları ve bazı haber kanallarının yayınını veriyorlarmıs. Acaba gündemi ve olayları takip etmesi menfaatimize olur mu bilemem...

Yükleniyor...