UEFA DA FENERBAHÇE NEREYE KADAR GİDER?

Arkdaşlar Fenerbahçe 2 sene önce uefa da bildiğiniz gibi yarı finale kadar çıktı yanlız Kadıköy de direkler bizi bitirdi.

Bu sene kadromuz daha güçlü bence takım birbirine daha çok alısırsa her yönden bence bu sene final i görebiliriz diye düşünüyorum cook iyi transferler yaptık takımımız baya güçlendi oyuncular takımdakı oyun anlayasını ıyıce çözerse bence uefa çok güzel işler yapabılırız diye düşünüyorum

sizinde görüşlerinizi bekliyorum :)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence kesinlikle haklısın bende fenerbahceli olarak bu sene cok iyi transferler yaptığımızı ve cok iyi yerlere gelebilecegimiz dusunuyorum ama oyuncuların birbirine güvenip anlaşmaları önemli bu konuda

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Eşleşmelere bağlı ama son 16 kesin iki takım için

0|1
    0|0
  • Takim alışırsa birbirne imkansiz degil olabilir

0|1
    0|0
  • 2 sene once degil daha onceydi yari final. Fb iyi kadro kurdu ama ilk hedef gruptan cikmak olsun derim bn sonrasina sonra bakariz.

0|0
    0|0
    • 02.05.2013 bu tarıhte rovans oynandı 2 yılı bıraz geçmiş olabilir

bence gruptan cıkarız diye düşünüyorum grupta güçlü takımlar var ama Fenerbahçe bu sezon baya idalı zaman gösterecektık

• Aynen ben kupayı alacagimizi bile düşünüyorum

0|1
    0|0
  • DORTMUND var finale gitsede kupa zor.

0|0
    0|0
  • Yarı finale çıktıkları yıl dortmund napoli gibi takımlar yoktu şimdi var bu yıl da grup çok zor celtic ve ajax var. Bence yarı final %30 ihtimal. Çeyrek finale kadar kesin oynar gibime geliyor aslında

0|0
    0|0
    • haklısın güçlü takımlarda var ama BENCE gruplardan cıkar Fenerbahçe

BANA görede filani görebiliriz

• Kadronuz çok iyide gerçekten belli olmaz bu işler. Ajax celtic size göre zayıf ama sürpriz takımlar kadroları genç olduğu için çok hızlı oyuncuları var bir anda sürpriz gollere hazır takımlar. 2. turda ve çeyrek finalde dortmund napoli veya şampiyonlar liginden gelen iddialı takımla eşleşmesseniz iyi :D Bu yıl zor avrupa ligi

• :) asla ajax celtıc onları kucuk takım olarak görmüyorum top yuvarlak ne olacagı bellı olmaz bu futbol

bir bakarsın 90 dk oynarsın +1 kaderın degısırız ya da bı bakarsın ılk yarı bıtmeden kaderın degısır top yuvarlak o yuzden cok guclu takımlar var ıdalı takımlar var bakalım neler olacak :)

Yükleniyor...