Sneijder nerede kaldı?

Sevgili seyirciler her gün olduğu gibi bugünnde Sneijderin gelişmesini ilgiyle takip ediyoruz.yalnız siz gslileri yine oyalamak gibi olacak ama sneijder bir gün gelecek.o gün henüz belli değil ama gelicek.yarınki gelişmelerimiz için şimdi huzurunuzdan ayrılıyorum yarınki oyalamalarımızla pardon gelişmelerimizle karşınızda olcağız.esen kalın.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Zenginin transferi züğürdün çenesini yorarmış .Adam gelse bizim takıma gelicek derdi milleti aldı bu kadar merakla ve yakından kendi futbol takımınızı takip etseniz belki biraz işe yarar hı haksızmıyım

0|0
    0|1
    • zenginmi?:))zenginseniz neden stadınızı tüm taraftarların cebinden çıkan parayla yaptırdınız?

• yok canım sensin.zaten moraliniz bozuk beklediniz havaalanında bir de ben üstüne gelmiyim:)

• Bizden çok siz bekliyosunuz herşey basının abartısı çünkü bu millet malzeme bekliyo az eğlenin sizde yazık .Burak umut selçuk alayınıza yeter bizim için sıkıntı yok ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• ben ilk günden daha dedim gelmez diye gs onun parasını karşılayamaz adam 6 m € alıyo be öyle beleş alınan topçularla karıştırıyorlar

0|0
    0|0
    • bekliyorlar ama şimdi yazmıyorlar,iyi gün taraftarları bunlar.adamın canı ister de gelirse ortaya çıkarlar,nasıl geldi diye hava atarlar:))

• Seni 3 hayırla uğurlayacağız birazdan.

Ben HAYIR diyorum.

0|0
    1|2
  • gsliler beklyorr havaalanında gelir herhalde :D

0|0
    0|0
    • adamın canı isterse gelir,yoksa gelmez:)beklesinler:)

• abii o mort galiba ya

0|0
    0|0
  • geldi bakalım nolacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...