Ligimizdeki kinin, nefretin sorumlusu kim?

Ligdeki kin ve nefretten kimi sorumlu tutuyorsunuz?

• Medya
    36% (5)33% (14)33% (19)Oy Ver
  • Yönetimler
    43% (6)42% (18)42% (24)Oy Ver
  • Taraftar
    21% (3)25% (11)25% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Medya ve yönetim artık klişe cevaplar
    Hiçbir konuda sıkıntıyı kendimizde aramadik ki
    Yönetim ve medya ne kadar çakal da olsa her taraftar bu oyuna gelmez
    Aklını kullanamayan kesim bu oyuna geldiginden dolayı cevabim taraftarlar

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Tek sorumlu fanatizm, holiganizm, boş kafalı ve eğitimsiz insanların mutluluk kaynağıdır bunlar. İngiltere buna kesin çözüm buldu. Türkiyede ise şiddet yasası çıkmasına rağmen takım otobüsüne saldirabiliyorlar. Insanlarin bir futbol takımı için başkalarının hayatına kastedecek kadar futbolu ciddiye almaları durumum vehametini ortaya koyuyor. Cehaleti yenemeden holiganizmi yenemez yönetimler.

Sokaklarda otobüslerde falan duyuyorum, kirasını ödeyemeyen sefil bir adam Emre Belözoğlu nun derdine düşmüş. Ayda yüzbinlerce lira kazanan adam senin kiranı ödemez be hey ahmak herif. Ne diye bu futbolu hoş yere müzakere ederler hayret ediyorum. Kafa beyin ilme teknolojiye calismiyor bizim insanımızın.

1|0
    0|0
    • Seviyoruz. Çünkü bize bırakılan tek şey bu. Anlamanı beklemiyorum. Taraftarın sorunlu olduğu fikrine katılıyorum.

• Medya körüklüyor yöneticilerin futursuzca acıklamarı gaz veriyor
    Eh birde bizim duygusallıgımız eklenince
    cuk oturuyor

1|0
    0|0
  • Basta yonetim olmak uzere butun siklarin payi var bunda medyamizin zaten dumyada esi yok taraftar desen futbol adina oyunculsra saldiranlar sahaya girenler yananci madde atanlar yani hangi birini sayalim b dedim ama.

1|0
    0|0
  • Yönetimler.

1|0
    0|0
  • Temelde insana saygı insan olma gibi dürtülerimi kaybettiğimiz için sırf sporda değil her mecrada kin artmıştır zira "ne bakıyorsun" diye artık adam öldürülen bir ülke burası.

1|0
    0|1
  • Federesyon

1|0
    0|0
  • Hepsinde suç var ama yönetimin payı daha büyük

1|0
    0|0
  • TFF+MHK

1|0
    0|0
  • medya diye bişey kalmadı. emiraldıkları kanallar kendilerine ne yazdırıyosa harfiyen onu kullanıyolar. taraftar yönetim emrindedir. yönetim ne isterse onu bağırırlar. bu yönetimler gelsin biaraya artık düşmanlık bitti desin ozaman statlar dolar bayram havası gelir

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım ve onun yalakaları

1|0
    0|0
  • yönetim..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• taraftar bence

1|1
    0|0
    • ulan taraftarla uzaktan yakından alakası yok fener gs maçları bomboş zaten bir beşiktaşın taraftardı geriside küçük takım zaten

• işte taraftar yediği için fenerbahçe galatasaray maçında taraftar olmuyor bu yüzden :) hem ulan demeseydiniz bari :)

• rica ederim canım :)

Yükleniyor...