Hiç aldattınız mı? Hiç aldatıldınız mı?

Hiç aldattınız mı ? Hiç aldatıldınız mı ? Hiç 2. şansı verdiniz mi ?

Sizce aldatmanın boyutları nedir ? İhanet sizin için nedir ?

Güncellemeler:
Tabir i caiz ise bir söz vardır hep hoşuma gitmiştir.

" Her insan ikinci bir şansı hak eder.

Fakat gerçekten seven hiç bir insan,

2. şansa gerek duyulcak bir duruma düşmez. "

Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür eder iyi veya kötü saygı duyarım.

Herkeze + veriyorum zaman verip yazdınız.

İyi günler iyi akşamlar kırıtik saatlerdeyiz artık hangisini sayarsanız :D

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Anlattım dostum..

1|0
    0|0
    • Canın yanmaz umarım seninde ahbap :)

• O huyunu sevdim yani aldatmayıp bitirelim demen iyimiş..

İnanma zaten bazıları yakalanmadan götürür işini..

• Bilmezmiyim .d .d

Erkekler Ne Diyor 20

• aldatıldım... bıraktım çektim gittim... kendisi kaybetti ama ikinci kez birisine bu şansı vermem ya yok ederim yada yok olurum.

1|0
    0|0
    • Vaov bu etkileyiciydi.. Asla kimse her ne mazeretle olursa olsun bu konuda af haketmez asla.

• yapmadım yapılmasını da kabul etmiyorum. eskiden gençtim herşeyi kolaylaştırıyordum ama ertık eskisi kadar tecrübesiz değilim. bir insan mutsuzsa ayrılmalı farklı şeyler denemek sadece aptallıktır.

• aldatma da aldatılma da. başkasıyla sözlü yada fiziksel aldatmanın dışında kendini başkasıyla düşünerek de bence karşı taraf aldatılmış olur. karşılıklı saygı,güven, ahlaklı , temiz bir toplum..

1|0
    0|0
  • ikiside olmadı

1|0
    0|0
  • aldatmadım aldatılmadım

1|0
    0|0
  • aldatmak diye birşey yok bence yada insan yok..eğer aldatmak sa boyut nedir ki o zaman birine bakmak da aldatmaktır eğer birine bakmak yada içlenmek hoşlanmak aldatmaksa yatmak yada sevişmek farketmez boyutu yok yani...

1|0
    0|0
    • Hayır boyutu var.. Hemde bi çok boyutu.. Benim gözümden tabi.

• neelrmiş peki o boyutlar ..

nedir boyutların ölçütü...doğada aldatma nedir peki

• Mesela en ufak ilişkilerden başlayalım benim gözümde insanın en çok düşebileceği seviye tek gecelik aldatmadır en nefret edilcek aldatma türlernden biridir misal ; Bi ilişki vardır huzur yoktur mutluluk yoktur sevgi yoktur cinsel istek ve yaşanmışlık olmaz adam veya kadın gider tek gecelik veya bi sürelik sadece cinsel ilişki yaşar ve bunun tek olanağı cinsellik bölümüdür bu benim gözümde bi aldatma değil ihtiyaç karşılama durumudur işin zina kısmı falan o kişileri ilgilendirir bu tek bi örnek:)

• Ne aldattım ne de aldatıldım.. 2. şans vermem aldatma varsa... aldatma beyinde başlar...

1|0
    0|0
  • ihanet bana deger vermeyeni cezalandırmaktır

1|0
    0|0
    • Sana değer vermeyeni cezalandırmak istiyosan onu terk ediceksin. Bu fikirin hiç bi kabul edilebilir yanını göremedim.

• O zaman o ilgisizliği fark ettiğin anda bitir işi..

Ayrıca sana soruyorum demişsin.. Bana değer vermeyen adam kapımda köle olsa yüz vermem..

• fikirlerimiz biraz farklı bence sen şunu dinle ileride bazı seyleri anlarsın.sadece bi sarkı link

• aldatmak ihanet çok yakışıksız kelimeler

ne aldattım ne aldatıldım

aldatmamda aldatılmamda

bunun bir keresi falan olmaz

boyutu da olmaz

1|0
    0|0
  • bir kez aldatan ikinci bi kez daha neden aldatmasın ? aldattığına gerçekten çok pişman olmadıysa,dersini almamışsa o kişiye bir fırsat daha fırsat verilmesi sadece aptallıktan ibarettir..

1|0
    0|0
    • Buna katılıyorum.

• matematik sınavından daha yeni çıktım.hiç edebiyat olaylarına giremicem şimdi.diz mi izlesem ki :S

• kendimi toparlamam lazım...

• aldatmadımm aldatmayı sevmem

1|0
    0|0
  • Asla ne yaptım nede bana yapildi...

1|0
    0|0
  • hobim sayılır boş zamanlarımda aldatırım ;)

1|0
    0|0
  • hiç sevgilim olmadı öyle bir derdimde olmadı rahatım :D

1|0
    0|0
  • evet bir defasında mantı dururken sarma yemiştim , mantıyı sarmayla aldattım pişmanım

1|0
    0|0
  • Hiç aldatmadım aldatılmadım

1|0
    0|0
  • Aldatıldım, askerdim, elim kolum bağlıydı :) yoksa yapacağımı bilirdim :)

1|0
    0|0
    • İşte bundan nefret ediyorum.. Çok arkadaşım var hem asker bekleyip hemde dünyayı sallayan ..

• ooo kesin aldatıldın sen ya, sen çok güvenen kesimdesin sanırım :D

• evet o 8ayda yapcagını yapmış zaten .

• Aldatılmadım. Saygısızlığa ve ihanete af yok. Aldattım.

1|0
    0|0
  • Asla aldatmadım ve aldatılmadım:)

1|0
    0|0
  • İlişkilerime önem veririm aslında ama bazı noktaları abarttığım zamanlardı sanırım aldatıldığım oldu bunun hırsıyla aldattığım oldu ama öğrenmiş oldum neye göre hareket etmem gerektiğini. Acı bir durum aldatılmakta aldatmakta. Eğer aldatacak duruma geldiyseniz ayrılmak en iyisi.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle aldatmak farklı bi duygu .. Kötü manada yani..

Söyle direk kurtul can yakmanın ne lüzumu varki ?

• aldattım ne yalan söyleyeyim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bunun eni boyu ölçüsü olmaz OLAMAZ ...! hiç bir açıklaması yoktur konuşmaya bile luzum yok ha affedilirmi ne yazıkkı bilmiyorum büyük konuşmayı sevmiyorum o kahrolası sevgı herşeyi yaptırıyo rabbim nefsimizle baş başa bırakmasın ama bnce affı olmaz yah:(( öz guven kaybına ugrar ınsan

1|0
    0|0
  • aldatmaya aldatılmaya gerek yok ya ole bi girişimin olucaksa ayrıl kardeşim benden zaten ole bişiye ihtiyaç duyuyosa ilşkide çok eksiklikler vardır:D not: kendine yapılmasını istemediğin bişiyi başkasına yapma.d

1|1
    0|0
  • Aldatmadım. Ama 8 ay bi ayrı kalma süremiz olmuştu .O bu sürede başkasıyla cıktı .Bunu aldatılmak olarak görüyorum . Malesef bi müddet sonra 2. şansı verdim .

boyutu falan yok bunun mevlana ne demiş. '' Baska bir kadını 'düşünmek' bile aldatmaktır.

1|1
    0|0
  • Hayir ciikk asla öyle bi sey olsa acaba o kisi bu gun hayata olmazdi, ama 2 sans vermen belki evli olsaydim cocuklarin icin 2 ci sans verirdim

1|0
    0|0
  • Aldatıldım.İkinci şansı verdim çünkü çok ısrar ediyordu.İkinci şansı verme amacım onu yıldırmaktı ve de yıldırdım. Sonunda "Gülsüm bu böyle gitmiyor." demişti.Ben de "Ne yani ayrılıyor musun benden? :( "(hah hah hah hah hah) dedim."Evet." dedi.Bitti. :D

1|0
    0|0
    • Taraflar memnun sanırsam :D

• Aldatan adamla daha fazla zaman geçirmediğim için memnundum.Dönme sebebim gerçekten ısrarlarından bıkmam yüzünden oldu.

• aldatmak sadece bir kızla veya erkkle görüşmek değildir...aldatmak 2 çeşittir; 1: başka biri görüşmek. 2: .yalan söylemek.. yalan döyleyince de onu aldatmış olursun..dürüst olmamak aldatmaktır..hamdolsun ne aldatıldım ne aldattım

1|0
    0|0
  • bi kadınla yatmak da sayılıyo mu :/

1|0
    0|0
  • aldatmadım. aldatılmadım diye de biliyorum. :D

1|0
    0|0
  • ALdattim,aldatildim,2.sansi da verdim .

1|0
    0|0
  • öyle bir şey yok ...

1|0
    0|0
  • aldattım ben sorun yok :)

2|0
    0|0
  • aldatılmadım diyenler ne kadaar emin acaba aldatılmadıklarına :D merak etamam

1|0
    0|0
    • Sus kardeş sus toplanmasınlar :D :D :D :D

Belki aldatmaktan saymıyolardır :D

• aynen yaa bütün erkekler aldatmamış kızlarda aldatılmamış kim ulan ozaman bu aldatan ( ben hariç ;)

• :D bilinmiyo ayakları yapıyolar:)

Yükleniyor...