Evet Spor generasyonu gelin bakimmmm, motivasyonlar nasil?

Evet gencler nasil motivasyonunuz? 250 Gram kirmizi et 7 adet yumurta beyazini bastim, birazdan antreman baslicak heyecan artti :P Sizler ne yaptiniz? Yeni uyandik demeyin :D 5:30 dan beri ayaktayim ben. Hadi kalkin kalkin :D herkes sporaaaa

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 7

• steroid kullanmıyorsan 250 gram et ve 7 yumurtayı tek öğünde tüketmemeni öneririm, yarısına yakını sindirilemez o kadar proteinin tek öğünde

0|1
    0|0
    • yok steroid kullanmiyorum, bunu yedikten 5 saat sonra antreman yaptim bilemiyorum iyi de gecti aslnida performansim gayet iyiydi, antremandan sonrada 200 gram daha tavuk gögsü yedim suanda bayagi tok hissediyorum

• daha da iyi hissedecek şeyler yapabilirsin, ve karbonhidrat nerede sadece proteinle olmazki, kaliteli karbonhidratlardan da yemen lazım, 5-6 öğüne böle makrolarını ona göre hesapla

• aslinda bugüne özel biraz karbonhidrat yemedim, normalde glisemik endeksi düsük olan karbonhidratlari aliyorum bulgur pilavi vs.. esmer makarna felan ama bugün biraz low carp oldu hemde bayagi :D

• 250 Gram kirmizi et 7 adet yumurta beyazini bastim? gereksiz onu öğünlere böl yarısı vücutta yağ olarak depolancak. bugün off günüm yatıyom bro :D

0|1
    0|0
    • günlük 2 ögün yiyoyrum bro bide 300 gram tavuk gögsü var , hersey hesapli sen kafani yorma :D makro hesabini yaptim ben

• asıl definasyonda 6 öğün şart 2.5 saatte bir protein almazsan kas kaybın çok olur zaten karbonhidrat almıyosun

• eyw sagol bilgi icin

• Sen bence 5,30 kalk ve beslenme nasıl olur araştır biraz idman öncesi 250 gram kırmzı et 7 yumurta nedir

0|2
    0|0
  • Valla dün akşam bir saat yüzdüm vucutta derman kalmadı akşamada fitness var ama hiç gidesim yok😔

0|1
    0|0
  • milletin işi gücü yok bunlarla ugraşıyor :D

0|1
    0|0
  • bastım derken? antrenmandan önce yemedin inşallah

0|0
    0|0
  • Antrenman baslacik heyecan arttin ne be. Her spora gidince heyecanlanion mu sen

0|1
    0|0
Yükleniyor...