Bir kadın ile 1 yıl flört ediyorsunuz aşıksınız... Siz ne düşünürsünüz acaba?

Siz ne düşünürsünüz acaba ? Bir kadın ile 1 yıl flört ediyorsunuz aşıksınız ciddi düşünüyorsunuz iki taraf aileler de sizi biliyor flört etiğiniz kendi aranızda ufak bir nişan oluyor fakat evleneceğiniz tarih yaklaşıyor bu kadın size daha önce ben kocaya kaçtım 1 hafta durdum beni ger aldılar diyor hiç birşey de olmadı aramızda bişey geçmedi diyor

Ne düşünürsünüz o kadın için ?

Güncellemeler:
beni dönülmez bir noktaya getirip ilişkide kendini yamamaya çalıştı diye düşünürüm açık ve net
Bir akrabamın yaşadığı bir mevzu biraz sakin bir çocuk kendisi çevresi daha geniş olsa eminim konu bu hale gelene kadar kulağına su kaçardı

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• insanda en yuksek guc yaptigini inkar etmektir. kimse biseyi yaptigini yaptim demez. bu yuzden turkiyemizde uckagitcilik ust duzeyde. (biraz nankor milletiz). soruna gelince EsmerMatkap ben sahsen pek iyi dusunmezdim er yada gec gercekler ortaya cikacaktir. yalancinin mummu yatsiya kadar yanarmis derler hani. o demese bile bilen baska birisi soylerdi olup biteni. bence ilk bastan sana gercekleri anlatmaliydiki ona gore sen karar verirdin evlilige falan. simdi aklindan binbir sey gecer supheyle yasarsin yarinda baska bisey cikar diye evlilik icin atilan saglam bi baslangic degil bence. donulmez nokta demissin her noktadan bi donus vardir hayata bazen kotuye bazen iyiye. nikah masasindan hatta hatta dugun yerinden bile ayrilan var. sonra pisman olacana bastan pisman ol derim. karar senin, umarim dogru karari verirsin

1|1
    0|0
    • Bir akrabamın yaşadığı bir mevzu biraz sakin bir çocuk kendisi çevresi daha geniş olsa eminim konu bu hale gelene kadar kulağına su kaçardı

• :))) hepsi ayni degildir ya :))) burclara pek inanmam bazi gercek olan yonleri var benin inandim kisilerin kendini gelistirmesi kisilik karakter olarak. ben hep empati yaparim bana yapilmasini istemedim seyi baskasina yapmam, adalet budur.

• bu söylediğin her şeyi özetliyor :)

(bana yapilmasini istemedim seyi baskasina yapmam, adalet budur.)

Kızlar Ne Diyor 6

• sen ne düşündün ?

0|1
    0|0
  • sevdiği için yalan söylemiş olabilir. ama güven kaybı oluşur bir insan eğer seviyorsa en başında doğruları söylemeli ama bazen kadınla kaybetmekten korktukları için yalan söylereler

0|0
    0|0
    • karakter meselesi anlaşılan en başında mesela söylemiş olsaydı hiç bir sıkıntı kalmazdı

• Türkiye de sürekli gercekleşen olaylar bunlar.Git istemiyorum demem herhalde.Daha once niye soylemediğini sorarım.

0|0
    0|0
    • dimi ama o sorulan sorıdır bide söyleyemiyecekelriniz olur içinizde ki kötü yanınız düşünüyor

• En baştan söylenmesi gerekenleri en son söylediğinde bir insan, herşeyi düşünmek olası.

0|0
    0|0
  • ben olsam kabul etmem cünki bu bir yalandir...

0|0
    0|0
    • en mantıklı sonuç bu zaten

• tskler evet cok kutsal ama bi o kadarda zor bir meslek..erkek ögrencilerim zaten nedense dha bir caliskan:D

hm dogrudürüst birileri cikmadi...ya tanismada hersey cok güzel gidiyor ve sonra hersey bozuluyor birden...ask acisi cekmiyorum cok sükür:D

• günaydın öğretmenim

nasılsınız :)

bir öğrencinizde ben olmak isterim bana da yer var mı acaba sınıfta :)

yeni resimler yüklemişsiniz vavvv sadece

güne size bakarak başlamak eminim bu günümü daha güzel kılıcaktır :)

• ama aramda bişiy geçmedi demiş

0|0
    0|0
    • o denilene inanmak için oldukça geniş bir mideye sahip olmak lazım diye düşünüyorum sence ?

• ya açık seçik anlatılmalı karşındakine evlendkten sonra kaçmıca ne malumm

• Tabiki o da mümkün insnaın aklına her şey geliyor en başından anlatılsa daha farklı olur ama böyle sesz kal artık ciddi bir ilişki evlenme planları dönüyor o zaman söylemek işin iç yüzünü değiştirir

Erkekler Ne Diyor 4

• kadınların en buyuk yalanı aramızda hıç bişe geçmedi )))) sana soylememesı sana yalan soylemesıyle eş değer bence senden başkasına kaçmaz umarım

1|1
    0|0
    • zaten kimse sorsan hiç biri bişey yapmamış hahaha :)

• evet bak bu konuşma en başında olsa her şey harika olurdu

• Son düşüncene katılıyorum, böyle bir olayı söylemek için bu kadar uzun zaman beklenmemeliydi. Üstelik kendisi kaçmış, hani zorla kaçırılsa sonra kurtulsa falan neyse de... boşver geç onu bence

0|0
    0|0
  • 1 haftada taş olsa yarılır ortadan ikiye gay olsa gelir erkekliğe zar dedğin şey de zaten dikilir ameliyatla yemezler bu palavrayı hadi güle güle . şiir gibi oldu lan

1|0
    0|0
  • "dün gocaya gaçmışın yarın da jigololara gaçma emi" :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...