Sizi aldatan erkeği aldatır mısınız?

Sizi aldatan erkeği intikam için alsatır mısınız? İntikam alır mısınız.sen olsaydın ?

0|0
21|1

En İyi Kız Görüşü

• Biliyorum normalde hayır asla yapmam bende onun durumuna düşmem onun gibi küçülmem gibi laflar gelecek buraya ama ben aldatırım hemde hiç aldattıgını yüzüne vurmam önce onun gibi yaparım hayatımdayken aldatırım onu intikamımıda alırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Allahdan bulsun derimmm..Tanri kadinlarin gozlerinden akan her bir gozyasini goruyor ve hesap gunu geldiginde bunun hesabini soracakdirr...Tanri bizi erkekelrin kabirkasindan yaratdii hep korunalim diye bizi ayak kemiklerinden yaratmadi ezilmeyek diye:)

0|0
    0|0
  • Aldatıp uğraşmaya ne gerek var ki? Bas tekmeyi olsun bitsin,elbet intikam başka şekilde alınır

0|0
    0|0
  • aldatmam ama daha farklı planlar yparak ıntıkamımı alırım

0|0
    0|0
  • Bu kendini aldatmak olur...aynı aşağılıklığı yapmak,kendini kullandırmak,zaman kaybı vb:(Ü/

0|1
    0|0
  • ne onun gıbı hayasız olcam allah gonlume yuzune utanma versin zaten o öz guven kaybıylada bı haltı yapacak durumda kalmaz sanıyorumki ki bide sevıyosan intıkam alcm dıye kndırrsın ama kıyamazsın :(

0|0
    0|0
  • aldattıysa zaten benm için bitmiştir..intikam almak için çabalamam ilerde ciddi düşündüğüm biryle olan beraberliğim zaten onu yerden yere vurur ki yaşamışlığım var o da şuan perişan en büyük ceza bu olur..

0|0
    0|0
  • aldatmam neden yapaym

0|0
    0|0
  • bu yaparak mutlu olmayacağım için uğraşmam . unut gitsin en kolayı

0|0
    0|0
  • Sevgiliyken tınlamam ama kocam aldatıp pişman olursa, ben de aldatır,ona bana çektirdiği acının aynısını yaşatırım."Af dilemene gerek yok.Ödeştik." derim.Kabullenemezse ikimizin de yolu açık.

0|0
    0|0
  • Ne gerek var beş para etmez biri için diğerini üzmeye başkasıyla çıkarım ama asla aldatmam onun için değil diğeri için.

0|0
    0|0
  • Aldatmam. Yokluğumu kapak yaparım hayatına :)

0|0
    0|0
  • aldatan artık benden değildir. bu yüzden yaptıklarım onu bağlamaz

1|0
    0|0
  • onun seviyesine inmem ve de aldatmam

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır.

0|1
    0|0
  • altatmam... artık ilgi alanıma girmez. ne işim olur artık..herkes yoluna

0|0
    0|0
  • tabikiside aldatırım.

0|0
    0|0
  • allahından bulsun derim ben.onun seviyesine inmem

0|0
    0|0
  • hayır desekte inanma çoğumuz intikam alıyoruz

0|0
    0|0
  • aldatmam terkederm ne b.k yerse yesın

0|0
    0|0
  • ben almazdım inttikan falan sonuçta o öyle bişe yaparak düşüklüğünü gösterdi bende onun kadar düşerim eğer öyle bişe yaparsam tekmeyi basar bi daha yüzüne bakmam it gibi pişman olmasını sağlarım ama her türlü koyar ona hareketlerim o pişmn olur bende zaferimin tadını çıkarırıım yok intikammış aldatmaymış boşvr senin mutlu olman ona fazlasıyla koyar zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aldatırlar, aldatırlar merak etme. Kadınlar kukuyla ödüllendirir, kukuyla cezalandırır. Aldatmalarının büyük çoğunluğu intikam üzerine zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...