ZAYIFLAMA İLE İLGİLİ KIZLAR VE ERKEKLER BAKAR MINIZ?

Abartılı olmayacak şekilde göbek kası yapmak istiyorum göbeğimde az bir yağlanma var spor ve diyet eşliğinde Protein tozu kullansam yağları mı yakıp az da olsa zayıflatır mı bilgisi olanlar?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bilinçli mi spor yapıcaksın, protein tozunun filan ne olduğunu nasıl kullanıldığını biliyor musun. Onun yağ yakıcı bir etkisi yok, ve maddi durumun iyiyse, güzel besleniyorsan protein tozuna gerek yok zaten. Amacını iyi belirle sadece göbeğini eritip kilo vermek mi, yoksa kas yapmak mı.

0|0
    0|0
    • hem yağ yakıp kilo vermek hemde hafif bir kas yapmak istiyorum yüzcem ya da fitness e gidicem okul için yurtta olacağmdan iyi beslenemycem protein tozunu düşündüm bu yüzden fakat kilo aldırır diyenide var verdirir diyenide hang, s, doğru bilmiyorum

• Anladım babam bodyci o kilo aldırır diyor diyetisyenler verdirir diyor protein tozu için bende buraya açtım konuyu ama bir işe yaramadı saol zamanın için.

• Rica ederim, sen araştır biraz. Kilo aldırır mı verdirir mi onları değil, işin detaylarına in onları çöz.

En İyi Kız Görüşü

• Göbek kası nedir ya karın kası o göbek olursa ahfhejjfjr Protein tozu hakkında bir bilgim yok maalesef ama spor ve diyetle olmaycak şey yok 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• SAKIN proteın tozu klanırsan spor bıraktıgın gibi her yerın sarkar vücüdün kötü hale gelır

onun için doğal spor yap

bisiklet sür

yokusları yuksek vıteste cık

mekik çek her gün saat aynı olacak şekilde her günde mekik sayısını yukselt

yağlı yıyeceklerden uzak dur

0|0
    0|0
  • Protein tozu kas yapman için daha etkili olur. Kas yapmak yerine dümdüz bir göbeğin olsa daha güzel gözükür bence. Onun içinde koşman, bisiklet sürmen yeterli.

0|0
    0|0
    • internet çok aklımı karıtşırdı kimi bodyciler kilo yapar demiş kimileri zayıflamaya yardımcı demiş kilo aldırıyor mu veridiriyor mu kafam karştı emin olupta alamadım

• bu benim düşüncem ki ben erkeklerde bile kas olayının abartıya kaçmamasını tercih ederim. Yumuşak dümdüz bir karnın olsa kesinlikle çok daha fazla tahrik olurum

• abartıyı bende sevmem kızda ve erkekte ve sorumu okurken dikkat ettiysen tahrik etme amaçlı kas yapmak istiyorum demedim ben kızlara kasın yakıştığını düşünüyorum seviyorum bu nedenle istiyorum erkekler baksın diye değil

• kaç kilo oldğunu yazarsan diyet yazabilim bu arada protein tozuna ihtyacın yok

0|0
    0|0
    • 45 kiloyum boyum 1. 60 ve tek yaglanan yerim gobek şu an ayva gobekten biraz daha fazla siskin gobegim protein tozunud istiyorum diyetle birlikte ve sporla alsam rtkisi olmaz mi

• Ise yarar mi l carnitin göbeği eritmemde ve takviye mi ilac mi yani zarari var mi

• İlaç değil besin desteği içtiğin bebek aspirinin bile zararı var yok dersem yalan olur ama emin ol 1 kutu bebek aspirini ile aynı zarar da ve cddi anlamda faydası olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...