Vücut geliştirmede bazı ilaçlar kullanmak şart mı?

arkadaşlar ben amatör olarak 1 yıl kadar ilaçsız vücut geliştirme yaptım çok faydası oldu işe de yaradı.şimdi merak etiiğim ben ilaçsız çalışsam geliştirdiğim kaslar geçicimi olur kalıcımı.yani ilaçsız vücut yaptıktan sonra sporu braksam ne kadar kalıcı olur o kaslar

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilaç milaç değil arkadaşım ,onlar tamamen besin takviyesi.ayrıca sporu bıraktıgın zaman ister besin takviyesi yani supplement kullan kullanma illaki sonersin.ağzı olan konusuyo.yok erkeklik gidermiş yok kaslar yağa donermiş.yok muhammed ali gibi olurmuşsun yalan hepsi.sen supplementini kullan,daha hızlı geliş,daha çok güçlen,bırak supplement kullanmayı bi süre sonra sporunu aksatma imkanı yok sönmezsin.spor yaparken uyumana ve beslenmene ayrı dikkat etmen lazım.ha diyorsun ki sporu bıraksam ne kadar kalıcı olur o kaslar.tamamen senin kasları beslemenle alakalı ve kasları ne kadar kaliteli inşa ettiğinle alakalı.belki 3 ayda gözle görülür ufalma gorursun belki 12 ayda bu sana kalmış.eğer 1 sene spor yaptıysan sporu bırakabileceğini de düşünmüyorum.kendine gore nedenlerin vardır belki bırakmak için eğer yoksa bırakmazsın bence.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• arada pek bi fark yok ister ilacsiz yap ister ilacli ilacli ic organlarina biraz daha fazla zarar veriri ama erime kas olayinin bitmesi konusunda bisey degismez bu sana kalmis . birakicaksan bu isi hic baslama birakicaksan 60cm kolun olsa bile erir gidersin. ne kadar kalici olur demisin praktiktan sonraki beslenmem buyuk olcu tasir 3-4 ay bi degisim fazla gormezsin sonrasinda kayiplar gozle gorulur.

0|0
    0|0
  • Sporu bırakırsan, kaslar yağa dönebiliyor. Muhammet Ali gibi. olursun :P

0|0
    0|0
    • o zaman güçlenmeye yönelik bir çalışma lazım bize..ayrıca yağsız beslenme

Erkekler Ne Diyor 8

• okadar proteın tozu kara cığerı çok yorar ve ılaçsız yapan adam herzaman daha güçlüdür ılaç şişiriyor ve hızlı kas oluşumunu sağlıyor amıno asıtlerle vs ama ben doğru bulmuyorum ayrıca daha çok çalışarak yaptığın kas daha kalıcıdır şahıt oldum bu durmlara zaten ılaç la yapılan vucutla ılaçsız yapılan vucut hemen bellı oluyor ve ılaçlı çok ıtıcı duruyor

0|0
    0|0
    • tamam..natürel e devam

• kutle aynı sayılır bırı kısa zamanda ılaçla kas yapmış diğerı uzun surede emek vererek yapmış ılaçla olan arkada bırı olmadan yatamıyordu 140 kılonun altına diğer arkadaş 140 la başlayı ufak ağırlık bıle takıyordu son sete doru

• dostum çokda yapma kas yanı çok toplu olmasın bıraz uzat kaslarını caydsırıcı ama bı kavgada vs dayağ yer kaslarınıda yakarlar zaten bılıyosundur kas çok yavaşlatıyor haa sadece gözteriş diyorsan bu yazdığmı boş ver

• Arkadaşım spor vucut sağlığı ve dinçliği için yapılır..sen gösteriş istiyosun haftada 3 gün git 1.5 saatlik seans şeklinde hep kaslı kalırsın...ilça kullanım dersen de hollwooddaki ünlüleri takip et vucutlu olanları belli bi süreden sonra hepsinin erkekliği kurudu...Herşeyin doğalı güzeldir

0|0
    0|0
  • Her durumda çalışmayı bıraktığın an kaslar erimeye başlar. İlaçlı ya da ilaçsız.

Kullanılmayan kas erir.

İlaç kullanma işini bence düşünme bile. Çok ağır ve çoğu zaman geri dönüşümsüz yan etkileri vardır.

0|0
    0|0
    • o zaman düzenli beslenip kondisyon ağırlıklı olarak düzenli ve istikrarlı bir çalışma

• soyle diyelim ilaclar kisa vadede suplementler uzun vadede yan etkileri illaki gorulecektir

• Bazıları protein tozu ile kaslarını besliyor ancak duyduğuma göre bu cinsel sorunlara(kısırlık, performans düşüklüğü vs.) yol açıyor.Bunun yerine protein içeren besinler tüket.Daha geç de olsa gözle görülür etki yapar.Protein almazsan sporu bıraktığında yavaş yavaş kasların erir.

0|0
    0|0
  • sporu bırakırsan kaslardan kaybetmemek için yine protein ağırlıklı beslenmelisin ama bir çok insan bu sporu bırakınca beslenme düzeninide bırakıyor buda yakaladım nikli üyen dediğigi gibi kas kaybına daha kısa zamanda neden oluyor süplament desteği özellikle amino asit grubu çok önemli çümkü vücudun üretemediği bir çok amino asidi dışarıdan destek ürünleriyle almalısın

0|0
    0|0
  • şart değil.

0|0
    0|0
  • Şu anda vucudun şekillenmiştir 1 yıldır düzenli çalışıyorsan.Kalıcı olur ama bundan sonra hacimlenemezsin takviye almadan...Takviye alıp (PROTEİN,karbonhidrat,süplement ...) bırakırsan hoş olmaz

0|0
    0|0
    • kalici mi olur

• dedigin sacma vucut cok basit sekilde artar 10kilo yerken 15 kilo yemeye baslarsan artar 15 yerken 10 a dusurursen azalir . okadar basit yani .

• Peki ek besin kullanmaktaki amaç ne o zaman ?Daha fazla yemek mi ?metabolizmayı yavaşlatıp Kilo almayı hızlandırmak mı ?Mesala şöyle örneklendirelim...Sen günde ortalama 1500 cal kaloriye ihtiyacın var ve yediğin besinlerden 1200 cal elde ediyorsun ve bu sana yetiyor...Ek besin kullanmaktaki amaç bunu artırmak.Yani 2500 cal elde edip 1500 cal harcıyor Geriye kalan bin cal ı vucut yakamadığı için mtablizma yavaşlıyor kilo alıyor ve hacimleniyorsun.sporu bıraktığında direk yağ yıgını.saçma mı?

• ilaç şart kas yapilanma,onarim ve protein bakimindan çok faydali !

0|0
    0|0
Yükleniyor...