Şampiyonlar liginde galatasarayın maçını izlediğinizde?

maçı izlerken heyecanlanıyormusun hangi takımlı oldugun farketmez gol oldugunda çok seviniyormusun ben gol olunca tanımadığım adama bile sarılır olurum GS ;)

şampiyonlar liginde galatasarayın maçını izlediğinizde?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevinmeme gibi bir şansım yok maçları izlerken abim yanımda oturuyor :) (Fanatik Galatasaraylı)

Şaka bir yana tabiki de bir Türk takımının başarılı olmasını isterim. Bir Beşiktaşlı olarak Beşiktaş'tan sonra Galatasaray'ın başarılı olmasını isterim.

0|1
    0|0
    • Kevin sampiyonlar liginde olmaması bir handikap oldu bizim icin ama su anki kadromuz bile cok iyi gruptan cıkıcaz ins ceyrek finalde maclar yuregi agza hetirir bu heyecana yurek dayanmaz 🙈☺

• Sadece cl degil tum maclarinda heyecanim tavan

0|2
    0|0
  • Sevinmiyorum. Ama eklenirse yazık oldu derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçen sene 33. hafta Beşiktaş'ı 2-0 yendiğimiz maçta Sneijder 2. Golü Attığında '' Teras da Cafe Masanın üstüne çıkıp Bağırmıştım '' GoLLLLLLLLL '' :) ''

Mekanda 100 kişi filan var, Cafe de Bayanlar çok ve Mekan sahibi Hanımefendi,

'' Yavrum be masaya çık çocuk, Taraftar budur diye '' cevap vermişti..

0|1
    0|0
  • Avrupada destekleriz ayyıldız ruhu için

0|0
    0|0
  • Fener'liyim. Ama nedense o his Bjk'de biraz daha fazla oluyor. Belkide Bjk'nin taraftarından olsa gerek insanı maça daha bir ısındırıyor. Geçen seneki Clup Bruge elenmesine kadar. Liverpool maçında bildiğin Bjk'li gibi sevinmiştim gol olunca.

0|1
    0|1
    • Ben efendi olan butün taraftarı ayrı tutuyorum fenerbahce ve fenerbahce taraftarıyla bir sorunum yok ins Fener iyi yerlere gelir uefada

• 😀😀😀😀

• Sizcen tek bir isteğim var hocam. Gruptan çıkıyorsanız Benfica'yı 3. yapın. Çıkamıyorsanız yani sonuncu oluyorsanız yine Benfica'yı 3. yapın. 2013'ten kalma yarım kalmış hesabımız var onlarla :)

• Galatasaray heyecani cok baska dostum.

0|0
    0|0
  • Yalan söylemeye gerek yok
    Gs gol yiyince gülüp mutlu oluyorum

0|1
    0|2
  • 10 senedir nefretimsin galatasaray

0|1
    0|2
  • bu sene rezil bir futbol bekliyor.

0|1
    0|0