Sizlerin de benim gibi haykırmak istedikleriniz var mı?

3 senedir itinayla aynı dersden sınırda bırakan hocamı saygı ve hürmetle ellerinden öpmek istiyorum. Öyleki ''kağıtta görmediysem not vermem'' diyen ama ''normalde cevabını bildiğini biliyorum bu sorunun ama kağıtta kendine göre yazamazsın sonuç doğruda olsa'' diyen sevgili hocam.1,değil, yarım puanla bile bırakan hocam, ne kadar adilsiniz... Bende mezun olunca öğrencilerime yarım puanlamı tartıcağım? Bunu öğrettiniz...Hiç unutamayacağım ömür törpüme nedendir... Sizlerde varmı benim gibi böyle sınırda olan duygu yoğunluğu olarak. Bütte bile sınırda kaldığım dersim, güzel dersim. Ne kadar önemliymiş dersmi, kendisimi bilemedim...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• hocalar vardır anılarıyla hocalar vardır analarıyla anılır işte tatmin oluyor minicik beyinleri buna yetiyor işte hangi üniv

0|0
    0|0
    • ünv.yi söylememeyeyim. Ama ömrüm sadece bu derse çalışmakla geçecek diye düşündürttü sağolsun. Hayır geçecek seviyeye geliyorum. 59 alıyorum 59, 5 verse geçicem vermiyor. Kadınlar dahamı kompleksli oluyor bilemedimki. Erkek hocalarımızdan onun kadarı yok gibi.

• son dönem uğraştığımıza bak...

• ne olduda bu hale geldiniz tartıştınız mı dersi farklı hocadan eğer imkanın varsa tabi

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim haykırmak istediğim bir ülkeye o ülkeden izinsiz giren ve o ülkenin halkını öldürerek savaş suçu işleyen ve buna ses çıkarmayan bizim güya adalet bekçisi, ahlak bekçisi, medeniyetin en zirve noktası sandığımız kurum ve ülkelere lanet.

0|0
    0|0
    • onlar güç ellerinde diye istedikleri bahaneyi üretip güya ülkeye bağımsızlık kazandıracaklar diye sömürenler sanırım.

• bu teoriyi savunanın gerçekliği.

• Bu teori doğru olmasaydı Adolf Hitler Almanya Devlet Başkanı olamıyacaktı hiçbir zaman. :) Adolf Hitler'in ırkçılığı sayesinde Almanya'da ki Yahudi'ler dün Filistin bugün İsrail olan topraklara yerleştiler. Büyük Ortadoğu Projesine eşbaşkan olabilir miydi Recep Tayyip eğer böyle bir teori gerçeği yansıtmasaydı? Peki Büyük Ortadoğu Projesi olabilir miydi?

• 7 yilda sadece 3 defa izin alip tatil yapmama izin veren ama kendisi 6 ayda bir ucaga atlayip turkiye sefasi ceken akrabam ortagim adi lazim diil seni gozlerinden opuyorum morartmak isterdim ama simdlik lazimsin arabami alip zirt pirt saga sola vuran saygi deger kuzenim o egsozu bir tarafina monte edecem merak etme cvblarimi boyuna silen mod kardesim klavyeye iyi bak (anladin sen) son olarak bakkal ismail abi iki ekmek bir sut gonder cirakla deftere yaz

0|0
    0|0
    • ben mezun olunca notları ismi lazım olmayan hocam gibi tartarak versem nasıl düşünürler arkamdan.Bir öğrenci çalışmış 59 almış ve 3 sene üst üste 60 vermeyip bıraksam?

• ayni seyi sana yazarlar

• varya sanki bize çektirerek sizde öyle yapını kamçılıyor. aslı kökü bir ders almışsa öğrenci 59, 60 alan çok dahamı hakim, başarılı ya? Böylemi öğretmen olucağız biz?

• malesef öyleler egoları bitmez onların

0|0
    0|0
  • Haykırıyorum vol1 : SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKS

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...