Bir ben mi özledim ki çocukluğun kışlarını?

sobayı özledim.üşüyünce kedi gibi dibine sokulmayı. kestane patlatmayı demlikte sürekli kaynayan çayı. sobalı odada pişmeyi azcık dışarı çıkınca donmayı bile özledim. teknoloji her zaman iyi bişey değil ya .s

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• bi de soba ustune konan mandalina portakal kabuklari, ve cevreye yaydiklari guzl koku, soba ustundeki aparatla camasir kurutmak, annenin saclarini sobaya karsi kurutmasi ve gece isiklar sondugunde tavana yansiyan kirmizi isigi...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Surekli uyurdum =/ Annem banyoya bile ufak bir soba kurmustu. banyoya girdigimizde sicacik olurdu, o aklimda kalmis

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yok ben çok özlemedim. mutfaga tuvalete filan gidipte dönmemek vardı. öyle kararsızdık yani gidip gitmeme konusunda :)))

0|0
    0|0
  • uffffffff kestane olsa da çizsek:DDDDDD

0|0
    0|0
  • Beni annem içeri zorla sokardı özellikle yaz aylarında şimdiki çocuklar sokak yüzü görmüyor top oynamıyor bizim bildiğimiz sokak oyunlarının hiçbirini bilmiyor arkadaşlıklar yok oluyor internetin çıkmasıyla birlikte insanlar git gide yanlızlaşıyor ben 88 doğumluyum varlığıda gördük yokluğuda bizim zamanımızdaki cizgi filmler bile güzeldi ortada düşünülmesi gereken çok büyük sorunlar var şimdi çocuklar beton yığınları içinde bilgisayar başında büyüyor.

0|0
    0|0
  • bende özledim

0|0
    0|0
  • katılıyorum :(: bende sobanın yanına kurulan yatakları özledim :(

0|0
    0|0
  • Odadan çıkıyım mı diye yarım saat düşünürdüm. :) Çişim geldi diyelim tutar beklerdim öyle. :)

0|0
    0|0
  • sobayı bende özledim

kömür taşımayı külünü dökmeyi

içine odunları atıp tutuşturmasını yandığında gür gür ses çıkarmasını özledim

üstünde ekmek kızartmayı bazlama ısıtmayı..

duştan çıktığında bornozla yanında titremeyi :)

0|0
    0|0
  • hiçç özlemedim valla öyle de soğuk gecti boylede :))

0|0
    0|0
  • Oyyyyyhhhşş

0|0
    0|0
  • Çocukluğumu özledim be.

0|0
    0|0
  • doğalgazın dezavantajları da varmış :D

0|0
    0|0
  • sobanın fırınına patates atmayıda unutma :))

0|0
    0|0
  • bize gel tam sana göre soba var üstünde su var çay var cıııssssssss diye ses çıkar falan

0|0
    0|0
  • ben de bunu düşündüm geçen kar yağdığında.

artık üşümüyorum hiç ..

0|0
    0|0
  • çok haklısın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla ben 22 yaşındayım ama hala soba devrini yaşıyorum :) yani soba herkesin çocukluğunda kalmış birşey ve kurulması zor birşey de değil. Edebiyatını güzel yapmışsın ama özlemi giderilebilir .sen sobanı al bacaları benden :D:D

hatta şimdi eve gidecem fırınına patatesleri üstüne kestane ve fındık ohhh be

0|0
    0|0
  • bende özledimmmmm

0|0
    0|0
  • biz hala soba kullanıyoruz. ve artık bıktık pisliğiyle uğraşmaktan. bizde kalorifer istiyoruz. buraya yeni gelmeye başladı. bu arada burası mersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...