Rasim Ozan Kütahyalı'nın bir daha TV'ye çıkıp da konuşma yüzü var mı?

Rasim Ozan hem siyassetten hemde spordan anlamamasına karşılık AKP´NİN yalakalığını yaptığı için torpille programlara çıkıyor ve konuşuyor dünde bir iddia ortaya attı Sneijder saat 01.00 de İstanbulda olacak diye ama bildiğiniz gibi gelmedi ona inanan Galatasaraylı taraftarlarda havaalanına gitti üzücü bir durum sizce bu adamın Tvye çıkmaya hakkı varmı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu adam kadar itici ve saçma konuşan bir adam var mı acaba

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle bi mala inanıp giden gerizekalılar var demek.

1|3
    1|1
  • yaptığı terbiyesizlik . çıkıp bir özür dilese bari

0|1
    0|1
  • Rasim Ozan'ın suçu özür dileye bilir

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Yahu bu Ozan'midir nedir, adama gicik oluyorum. Spor programinda isi gucu yok anca CHP'ye saldiriyor. Resmen AKP yalakasi futbol bilgisi sifir olan bir yaratik iste. Adnan Aybaba bunun birkac kirli camasirini ortaya cikartti ve daha sonra malum Adnan Aybaba programdan atildi. Gerci bizim millet hak ediyor. zamaninda 'Evet' oyu atanlarin eseridir bu iste.

1|1
    0|0
  • rok ve mehmet baransu cemaatin p.çleridir.

0|2
    0|0
  • ruhu fahişe bi kaşarolog rasim dediğin tam bi piyon adam yerine koyup neyini dinliyonuz ki

0|2
    0|1
  • bu adam derken ortada ben adam falan göremiyorum bildiğin soytarı var soruda

0|1
    0|1
  • TV'ye çıkmayı bırak, bence o adamın nefes almaya hakkı yok o bile ona haram.

0|1
    0|1
  • hem gsli hem akpli olanlar gitmiştir.şimdi merak ediyorum giden gsliler hala akpyi bırakacakmı yoksa hala yıkılmadık ayaktayız durmak yok yola devam mı:))

1|1
    0|1
  • Kılavuzu ROK olanın burnu BOK tan kurtulmazmış:D

0|0
    1|0
  • havaalanında mısınız lan daha:D ultrAmele ler sizi:D bu kadar ezik bu kadar aşağılık taraftarlık olur mu ya sıraya geçip g*tünü de yalayın gelince:D

1|2
    0|0
Yükleniyor...