Ne yapayım ben şimdi?

aslında ortada bir sorun yoktu kız ygs denemesine girdi annesitatrtişmiş annesi telefon yüzünden falan demiş kız işte en başta akşamları konuşmayalım gündüzde az dedi neyse tamam dedim bu kızla aramada 7 yaş var kız 17 kız başladı şunları demeye kuzenin haklı 9 zayda birkez gördün dedi ne olcaka falan dedim sınavların var dedim sonra ben sana layık kız değilim demelere başladı seni üzüyorum dedi bu kız benim kuzenimi severken benle konuştu ve beni sevdi sonra dün bana şunu diyor işte kuzeninin unutabileceğim ihtimali vermezken çıktın karşıma sana çok bağlandım zor olan bu alık-skanlık dedi sonra seni diğer kızlardan çok sevdim dedi neyse ben kızdım çkik git falan sonra şimdi özgürsun git alışkanlık yapmadığınla ilişki yasa dedim kız yapama dedi ayrıldı bir saat sonra şimdi ayrıldın mı dedim bittimi dedim diye sordum bitmedi dedi sizce bu ne yapmaya çalışıyor ne ypiyimm bu kıza

Güncellemeler:
kız bana sımdı dıyor aksmaları konusmıcaz gunduzlerı az benı cok sevdıgını soyledı dogru dedım alıskanlık sevıyosun dıyorum yok gercek sevıyorum dedı bırde benle neden bırkez bulustun dedım senle aramıxda 7 yas var korktum dedı

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence ergenlik caginda sana gore uygun biri degil. sen seviyormusun peki o kizi. o seni sevdigini saniyor, aksamlari neden konusmak istemiyor seninle? Seven insan heran her dakika sevdigi ile konusmak beraber olmak ister. senden 7 yas fark var diye korktuysa neden hala devam etmek istiyor. cok karisik bi durum. bence sen biraz uzak dur o duygularindan emin olsun, birkez bulusmakla derin duygular olmaz, insan birni tanidikca sever tanidikca baglanir hoslanir.

0|0
    0|0
    • şu an zaten uzak durmak ıcın soyledım ygs sınavına gır cık gel benı bul dedım soz ver bana dıyor bu korkmaları falan sozyledım korkmam sınavdan sonra senınım dıyor ınansam mı beklesemmı kı annesı surat yapıyor kızıyor bunun morelı bozuluyor o yuzden aksamları konusmak ıstemıyor sınava calısıyım dıye

• Benim kız kuzenım de böyleydi uzak dur ondan deli o deli.

0|0
    0|0
    • sence ne yapıyım tek sen cevap verdın bana bır akıl ver

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...