Galatasaray/ Dursun Özbek istifa etsin mi etmesin mi?

Galatasaray/ Dursun Özbek istifa etsin mi etmesin mi? Yorumlarla birlikte bekliyorum. Rakip takım taraftarları büyük ihtimal istifa etmesin seçer.

• Evet
    62% (5)64% (9)64% (14)Oy Ver
  • Hayır
    38% (3)36% (5)36% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki etmeli bu kadar basit yoneticilik, baskanlik nerede gorulmus soylenilen hic birsey yapilmadi bir yana bugun ku yasanan olaydan sonra artik yuzu var mi acaba taraftara bakmaya yok ki bir televizyon kanalina cikacakken hastalik diye uydurulan bir sebepten televizyona bile cikamiyor kardesini koltugunun yanina oturtuyor bu kadar buyuk bir kulup bu kadar basit insanlarca yonetilmemeli

0|0
    0|0
    • İlk defa takımını bu kadar yakından takip eden kız/kadın (hangisini tercih ediyorsanız) görüyorum.

• O zaman size kocaman alkış. :)

• Tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle bırakmalı artık türkiyede adam gibi futbol izleyemiyoruz. Fenerbahçeliyim ama aziz yıldırım dursun özbek yıldırım demirören derken türk futbolunun içine ettiler

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Belki uzan gelir kurtarır olamaz mi?

0|0
    0|0
  • Son yaşananlar gerçekten rezalet sorumlular kimse istifa etmeli.

0|0
    0|0
  • hayır etmesin

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak HAYIR :D

0|0
    0|0
    • Tabiki öyle diyeceksiniz çünkü işinize geliyor :D

• Bu kadar transfere bu sene Avrupa Ligi finali gelir herhalde bence :D

• İnşallah her iki takım için de hayırlısı olur. Normalde fenerin ilerlemesini istemem ama eğer UEFA finali oynarsa da tebrik ederim.

• etsede etmesede umrumda degil. biz her turlu kendi. yolumuza bakariz

0|0
    0|0
  • Cem uzan gelsin :)

0|0
    0|0
    • Hocam ben de çok istiyorum gelmesini. Başkan değilken sponsor olup da Jardel'i getiren adam başkan olunca kim bilir kimi getirir. Ayrıca Haluk ULUSOY da başkan olursam diye vaatli demeç vermiş.

• mümkünse siktrolup gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...