Arkadaşımın kızına isim anneliği yapacağım yardımcı olur musunuz?

Arkadaşımın kızına isim anneliği yapacağım bunu benden rica etti çok kararsız kaldım sonuçta bir bebeciğe isim

Armin(Özgürlük yanlısı, barış yanlısı)

adel(Anlamiasilzade,soylu,yüksek mer.)

polen(Çiçek tozu )

Talya(Doğanın uyanışı, baharın müjdesi. 2. Mitolojide doğanın ve hayvanların koruyucusu bir tanrıça. 3. Mitolojide deniz tanrıçası (Antalya’ya adını veren tanrıça) bebeğin ikinci adı BEYZA onla uyumu açısındanda değerlendirirseniz sevinirim.16.01.2013 e kadar sürem var yardımcı oulrsanız çok sevinirim teşekkürler beğendiğiniz ismi yazın.

Güncellemeler:
yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama listedeki isimlerden olursa elemem için yardımcı olursanız çok sevinirim.saygılarımla
isimleri eleştirmek yerine en azından kulağa hoş gelen birini önerirseniz sevinirim.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Adel arap ulkelerinde erkek ismi olarak kullanilir. Bizim Adil'e estir.

Polen alerjik bi isimdir cicek tozuna alerjisi olan bir cok erkegi elinde kacirir buyuyunce.

Armin hos bi isme benziyor ancak Beyza ile cok uyumlu degil.

Bana gore Talya kulaga cok hos gelmiyor.

Sadece Beyza kalmasi bana gore daha hos.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Berna : Genç, cesur, civan.

0|0
    0|0
  • ateistmisin

0|0
    0|0
  • Ne kadar zevksizmişsin o isimler ne öyle allasen

1|0
    1|0
  • adel beyza iyi geliyor kulağaa uyumda var

0|0
    0|0
  • Hilal güzel isimlerden bu isme aşığım.

0|0
    0|0
    • peki listeden hangisini tercih ederdiiz?.Evet hilal ism de çok hoş yalnız fazla kullanılmaması açısından bi liste düzenledim.Hilal popiler bir isim.nadir orjinal bir isim arıyorum

• ceren koyun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• isimlerin anlamları gerçekten çok güzel. İlk ismi özellikle çok beğendim ama Türkiye'deki kuru milliyetçi damardan korktuğum için tereddütte kaldım açıkçası. Bu nedenle Talya diyorum.

0|0
    0|0
  • Ecrin ismini oldum olası sevmişimdir.

verdiğiniz isimi bebğin taşıması çok önemli.anlamlı isimler verin.

0|0
    0|0
  • beyza sare

beyza ela

beyza erva

beyza derin

beyza mina

beyza nur

0|0
    0|0
  • armin güzel olur

0|0
    0|0
  • Hera olsun o zaman

0|0
    0|0
    • cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorm ama listedeki isimlerden birisini yazarsanız çok sevinirim birde bu soruyu listedeki arkadaşlarınızada duyurursanız.

• ben olsam Polen'i elerdim. diğerlerine göre daha basit anlamı

Armin veya Adel güzel..

• isim anneliği mi ilk kez duydum ... adlarına üzüldüm ...

annesi - babası bulamamışş sen git 3. kişi ye sor !

vah vah

0|0
    0|1
    • Bebeğin annesiyle beraber büyüdük.Bence bu yaptığı çok büyük bir jest elbette kendileride koyabilirdi ama bana güvendi ricada bulundu umarım sizinde bebeğinizin ismini size soracak kadar yakın arkadaşlarınız olur. sizin yorumunuz.Bunda bir ayıp göremedim

• soran arkadasima +1

Yükleniyor...