Erkekler ne düşünürdünüz?

bir zamanlar hoşlandığınız bir kız vardı fakat kıza açılmadınız.kızın sevgilisi var zannettiniz.sizde başkasıyla çıktınız.birgün tesadüfen kızın bu zamana kadar hiç sevgilisi olmadığını öğrenseniz ne düşünürdünüz.21 yaşında ve bugüne kadar sevgilisi olmamış ama güzel bir kız.bu durum kıza karşı düşüncelerinizde bir değişiklik yaparmı?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bırakmazdım o kızı

0|0
    0|0
    • ama bunu 1.5 sene sonra öğrendi yani baya zaman geçti.yine de bırakmazmıydın yoksa boşver deyip umursamazmıydın sonuçta uzun bir süre bu

• olsun yine bırakmazdım

Erkekler Ne Diyor 13

• daha ne istesin 21 yaşında hiç sevgilisi yok direk çıkma teklifi ederdim

0|0
    0|0
  • yapmaması lazım. içime oturur ama yapmaması lazım. çünkü ilişkideki diğer partner kişinin de kalbi var.

0|0
    0|0
  • git sor kensine sana akrşı düşünceleri değişmişmi:)

0|0
    0|0
  • Bir daha severim...

0|0
    0|0
  • güzel düşüürdm hemen sevgilisi olurdum :D

0|0
    0|0
  • duruma göre degişir

0|0
    0|0
  • O kız ne yazık ki digerinden ayrılana kadar. Şansını kaybetmiştir.

0|0
    0|0
  • Hemen evlenirdim o kızla

0|0
    0|0
  • o halde ne duruyorum diye kendime sormadan sevdiğimin kapısında bulurdum kendimi.

0|0
    0|0
  • pisman olurdum acıkcası onun ilki ve sonu olmayı isterdim

0|0
    0|0
  • değişmez aynen devam

0|0
    0|0
  • öyle bi kız varmı gerçekten yoksa sen mi uydurdun :)

0|1
    0|0
    • var var :)

• o uzak tutma işi bir süre sonra istemsiz oluyo.bakıyorsun seni farketmiyorlar farkedende gelip açılmıyor.bu sefer haliyle insanın umudu kırılıyo.derken daha bi içine kapanıyorsun.biri gerçekten ciddi bir şekilde gelip buzları eritse emin ol herşey düzelir:)o yüzden çekinmeye gerek yok :)

• farketmemek değil aslında gayet farkediliyorlar ama daha ulaşılmaz duruyolar valla ben düşünemiyorum öyle bişey yaptığımı çünkü sanki onlar hiç bu tarz şeyleri düşünmüyolarmış gibi sanki hep terslicek reddetceklermiş gibi zaten çok az var :D bide ne bilim aynı sınıf aynı bölüm olunca olmazsa bidaha yüzünü bakamam utancımdan ölürüm heralde :)

• açıkçası ben uzak durmayı seçerim. o kadar masum biriyse onu hak etmediğimi düşünürüm kendi geçmişimi ele aldığımda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...