Eski sevgilime e-mail gönderdim sizce cevap gelir mi?

Beni aldattığını bildiğimi bu nedenden ondan kaçtığımı benim için kolay olmadığını ama atlattığımı yakın zamanda bir yakınımı kaybettiğimi ve bunun beni sarstığını sadece nasıl olduğunu ailenin nasıl olduğunu merak ettim bunun haricinde hiçbirşekilde seni sorgulamıyorum yaşananlar yaşandı bitti iyimisin bunlara cevap ver yeterli dedim.

Sizce kötümü yaptım ve cevap gelirmi?

Güncellemeler:
"Onu sana tüm yaptıklarına rağmen affedebilirsin.. Zor olan; onu affettiğin için kendini affedebilmektir." - Bukowski
dün gönderdim daha cevap gelmedi kac gun beklemem gerekir?
maile cevap gelmedi aradım bukadarmı vicdansızsın en azından basın sagolsun diyebilirdin dedim maili gec gordugunu cevap yazacagını soyledi ama ınanmadım cunku bir aydır birlikte oldugu baska biri varmıs...sonuc itibariyle aradıgım iyi oldu ben hala ona ait hissederken kendimi o ise baska biriyle ciddi bir ilişkiye adım atmış gerçekler ne yazıkki cok acı

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence kötü yaptın. adam düşünecek ki "ooo bu kız hala bana yanık" diyecek

0|0
    0|0
    • zaten bunu biliyor onu kolay kolay unutmayacagımı cok iyi biliyor

• inş bundan sonra mutlu olursun

• tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• tabiki hata yaptın şu anda senden aldığı maili okuyodur okudukçada keyifleniyodur bi tarafları kalkmıştır şimdi ben aldattım hala unutamamaış diye bence hata yapmışın

0|0
    0|0
    • kesin oyle olmustu adamı adam yapanda benim uzaya fırlamıstır kesin...

• eee bunu biliyosun neden darbe yiyen taraf oluyosunki koyar şimdi cevap gelmezse bu hareket insana

• kötü mü iyi mi yaptım diye sorgulamayı bırak.düşünmede.. içinden geleni yap.birlikte olmak istiyorsan gurur yapma..nasıl ayrıldınız neler yaşadınız bilmiyorum ama eğer guzel şeyler yaşanıysa emin ol cvevap verir

0|0
    0|0
    • ben hep dedigin seyleri yaptım ama kaybeden oldum ve hala yapmaya devam ediyorum

• bende oyle yapmaya calısıyorum sadece arada haber almak istedim 3 yılım gecti bu kisiyle

• bunda utanılacak sıkılacak bir durum yok.insanın ne olursa olsun gormek istemesi konuşmak istemesi normal.ama kendine onunla ve yaşadıkalrınla ilgili soru sormayı haber duymayı bırak.zor elbette ama inan düşündükçe unutmak zor.hayat senin muhakkak.dönemk onla birlikte olmak istersende bunda kötü birşey yok.seni mutlu eden neyse onu yap sadece

• senin adına üzüldüm.ama en azından artık kendine sormayı bırkaırsın

0|0
    0|0
    • evet artık soru işareti kalmadı giden gitti

• herkes arayacak diyor arasada farketmez diyorum:)

• Kötü etmişsin şimdi o mesajı evirip çevirip kafasında kurgular sana dönüş yapar

erkek milleti böyle işte

0|0
    0|0
  • Sen pes etmişsin.Bence çok büyük hata yapmışsın.O bunu çok güzel kullanır.

0|0
    0|0
    • yok oda artık olmasını istemiyor biliyorum ben sadece arada birbirimizden iyi kotu haber alalım diye yaptım

• İstemediğinden neden haber alıp moralini bozacaksın,boş ver haberin olmasın daha iyi

• Seni aldatmis mesaj atmaman gerekirdi ama cevap gelir

0|0
    0|0
    • iyide arkadasım aldattıgını bildigimi bilmiyorduki bilmesi gerekirdi yoksa benim icimde kalacaktı

• O zaman en doğrusunu yapmışsın

• bence gerekyokttuuu...

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın. insansa cevap atar

0|0
    0|0
    • dusunuyorumda o boyle bir durumda olsa yaptıgı onca seye ragmen cıkar evine gider bas saglıgı diler evime geri donerdim...dedigin gibi insansa en azından bir bassaglıgı diler

• atmıştır cevap

0|0
    0|0
    • yok canım başka birisi varmış hayatında sallamadı bile

• olsun iyi olmuş boşver. en iyi cevap için gelmiştim ben de :(

Kızlar Ne Diyor 7

• seni birkere aldatan bir daha aldatır lütfen mantıklı düşünün artık size ihanet eden birini nasıl affedebiliyorsun bunu kendine nasıl yedirebilirsin yapma lütfen sonra üzülürsün

0|0
    0|0
  • cevap kesin gelir iyimi yaptın kötü mü tartışılır ama sebebsiz ayrıldığını düşünüp sana sitem etmesinden seni enayi yerine koymasından iyidir attığın e-meil bana sorarsan çok iyi olmş

0|0
    0|0
    • aslına bakarsan sadece bildigimi bilsin istedim cunku uzun zamandır icimde kaldı neden o anda bagırıp cagırmadım neden kızmadım diye kendi kendime uzuluyordum en azından bilsin artık hayatımda birseyleri ertelemek istemiyorum kızgınlıklarımı,sevinclerimi,uzuntulerimi sırf baskaları kırılmasın tartısma cıkmasın diye arkamı donup gitmek istemiyorum buda acı veriyor ne halt yediyse bilsin benim o güzel sevgimi nasıl harcadıgını bilsin.

• Bazı kararlar acı verir,bu saatten sonra o acı çeksin boş ver.

• eminimki yıllar sonra cok iyi anlayacak beni işte ozaman acı ceker ama simdi degil

• Aynısını bende yaptım şu an konuşuyoruz ama eskisi gibi sevmiyorum keşke mesaj atmsaydım diyorum

0|0
    0|0
    • bende bu sabah oyle oldum yalnızlıga alıstım onunla tekrar konusmaya baslasam ne olacakki eski gunler kabus gibi aklımda o günlere donmek gibi geldi sabah tek ve huzurlu uyanmak gibisi yok olmuyorsa sokup atıcaksın

• off şimdi basa bela sorumluluk vs ...

• bana cevap gelmemişdi..inşallah sana gelir.

0|0
    0|0
    • gelmeyince ne yaptın aradınmı yada tekrar mail gonderdinmi

• cevap yazar

0|0
    0|0
  • senın soruyu sormandakı amac tekrar beraber olmayı ıstemek mı

0|0
    0|0
    • hyr istemiyorum

• ama eğer birlikte olmak ıstemesen de o bunu öyle bır adım zannedecek

• olabilir de...

• Barışmak ve yeniden bir araya gelmek için adım olarak algılayacaktır. burada önemli olan şu yazsa bile hangi niyetle yazar, bunu kestirmek zor olur. çünkü sen belli ki hala seviyorsun...

0|0
    0|0
    • ben birlesmek amaclı yazmadım zaten bu birdaha olmaz sadece arada iyi oldugunu bilmek isterim bundan sonra baska birsey istemem

Yükleniyor...