Çok uğraşıp da yapamadığınız..

yada uğraşıyorsunuz ama olmuyor bir şekilde olmuyor işte varmıdır ?

Güncellemeler:
Yorumlar için teşekkürler..

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• pilateste ebru şallının performansını yakalayamıyorum .

0|1
    0|0
  • ALES'te istediğin puanı almak için canım çıkmıştı. Sınava kaç kez/yıl girdim bilmem. Ama oldu sonunda. Hiçbirşey imkansız değil, pes etmemeli :)

0|0
    0|0
  • Birisini bilerek kırmayı asla beceremem... Yalan söyleyip ikiyüzlü olamam...

0|0
    0|0
  • Zamana bırakmış durumdayım.Sonra yeniden atağa kalkacağım.Kolay kolay vazgeçmem.

0|0
    0|0
  • Tam mekik yapamıyorum. Yarımda da sıkılıyorum. İp atlıyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Ehliyet sinavina 5 kez girdim ve bir dersi bile kazanamadim cok okuyorum ezberliyorum cevaplari yutuyorum adeta sinava girince hepsi gidiyor aklimdan . Gercekten ne kadar ugrastigimi bir Allah bilir.

0|0
    0|0
    • ilk girişimde aldım ihihihi :)

• Tskler.

Erkekler Ne Diyor 6

• bi türlü zengin olamıyorum

0|1
    0|0
  • Genelde olmaz.

Sorunlar çözümleri ile birlikte gelir. Zaten boyunu aşacak işi de önceden görür ve uzak durursun.

0|0
    0|0
  • holdingimi kuramadım hala :D

0|0
    0|0
  • elmalı kurabiye yapamıyorum

0|0
    0|0
  • PC anakart değiştiriyor her değiştirdiğimde gene sorunlar çıkıyor bir türlü olmuyor :)

0|0
    0|0
    • ya usta sana bir şey soracambenim pcye oyun yüklüyorum mesela fifa 13 20 dk sonra ekran donuyo makıne kendine res atıyor.bende tuttum ekran kartını söktüm sonra çalıştırdım donma olmadı zaten ekran kartsız oyun çalışmıyor sorun ekran kartı dedim tuttum 2 Gb 256 bt bir ekran kartı şipariş ettim 200 lira bayıldım bugun geliyor teşhisi doğru koymuşmuyum 200 lira hiç olmasın .skfhsdkhg

• Sneijderi getirmeye çalışıyoruz ama bir türlü gelmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...