İntikamınızı nasıl alırdınız?

intikam soğuk yenen bir yemektir derler. Siz hangi olay üstüne ne tür bir şey yaptınız ya da yapmak isteniz. :)

Arkadaşına, dostuna , sevgilisine, abisine (kafasına su dökmek gibi abartılı olmasın abi candır) vs. DİNLİYORUM..

Güncellemeler:
arkadaşlar intikam derken öyle aşırı zarar veren bir şeyden bahsetmiyorum mesela sana biri bir şey söylemiştir sen onu sindiremeyip o kişiye bir şey söylemişsindir mevzu bu..

öyle gittim tekme tokat daldm ağzını burnu kırdım hayatını mahvettim değil küçük şeyler

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İntikam almak basit insanların baş vurduğu saçmalıktır.

en güzel ALLAH havale edip arkana yaslanıp izlemek film tadında rabbim işini bilir.

4|0
    0|0
  • aldattı benim paramla başkasının altına yattı sonucunda en yakın arkadaşından oldu işinden oldu arabasından oldu gerçi araba benimdi ama olsun havası söndü söndürdüm halada süründürüyorum

1|0
    0|0
  • bana ne yapılmışsa aynur tarzda cevabıını verırım. ıntikam sıcak soguk nasıl yenırse farketmez. ben ona her turlu yedırırım

1|0
    0|0
  • Almazdım. Büyük olasılıkla umursamazdım.

1|0
    0|0
  • şu zaman makinası ben ölmeden icat olursa görürsünüz intikamı , çok pis planlarım var, annelerinize mukayyet olun tarihten silecem hepinizi :))

1|0
    0|0
  • Hayatımda 1 kadını sevdim o beni sevmedi rezil köpek etti..İntikamımı aldım şimdi o benim peşimde köpek oldu..

1|0
    0|0
  • sen dostundan sevgilinden kardeşinden intikam aldın mı hiç

1|0
    0|0
  • İntikam almak için bir fırsat kullanmam ama olur ya elime fırsat geçerse rezil ederim

1|0
    0|0
  • neyin intikamı bu ?

0|0
    0|0
  • intikamımı hayatımdan uzaklaştırarak alırım

1|0
    0|0
  • onların seviyesine düşmemek için

intikam kelimesini sevmem almamda

0|0
    0|0
  • erkek olsaydın güzel bi yöntem vardı :D

0|0
    0|0
  • İntikam hasta kişilikli ınsanların benımsediği bır duygudur.

0|0
    0|0
    • hayatından en azından 1 kere küçük çapta da olsa almışsındır

• intikam bana göre değil

0|0
    0|0
  • türbanı yanlış bulan bi bayan arkadaş saç bizim güzelliğimiz onu kapatacaksak Allah neden yarattı dedi cevaben bende ona Allah sadece saçı yaratmadı dedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allaha havale Etim ve sabrediyorum.. Bazen en buyuk intikam umursamayip Yada oyleymis Gibi yapip yolunda devam etmek.. Ben hep dua ediyorum bana zarar verenlerin vivdani kendilerini rahatsiz Etsin diye

1|0
    0|0
  • Allah a havale ederim. O, zamanı gelince hakkımı en iyi şekilde alır...

1|0
    0|0
  • intikamam almam Allah a havale ederim

1|0
    0|0
  • Artık zevkli gelmiyor.

1|0
    0|0
  • intikam almadım kimseden.

0|0
    0|0
  • 2 yıılık ilişki yaşadığım kişinin kız kardeşi (24 yaşındaydı, ben 16) bizim ayrılmamızı istedi tabii ayrılmadık, sonra beni ark cafesin de sıkıştırdı bi güzel ağzımı burnumu dağıttı, dövdü, üzerimde abisinin aldığı bi hırka vardı, onu da aldı üzerimden, neyse ayrıldık çocukla. Sonra yıllar geçti ben sağlam bi çevrede sağlam bi işte çalışmaya başladım, şimdi NE HİKMETSE kız hangi işe girse, kovuluyor, birileri de sürekli arabasına falan vuruyor ee işsizlik olunca arabayı da yaptıramıyor, borç harç içinde imiş , üzüldümm

1|0
    0|0
Yükleniyor...