Futbol oynamak istesemde oynayamıyorum. ?

arkadaşlarım futbol bile oynamıyorsun kız gibisin diyorlar. Gaysin diyebilirsiniz ama değilim bu güne kadar bayağı bir sevgilim oldu ve yaşım fazla büyük değil , ne yapmalıyım , basketbol oynuyorum ama ondada fazla yetenekli değilim.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende voleybol ve paten hariç hiç bir seyi yapamiyorum sıkma canını yetenek yoksa yapcak bir şey yok. d

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Q:WEqw. wq. E futbol oynamamkla gaylığın ne alakası var s*keyim futbolu bende oynamıyorum basketbol oynuyorum bende kulübe felan gitmiştim bir ara güzel de oynuyorum çok az kilo sıkıntım var bu da çabuk yoruyor aslında kondisyonum da iyi zayıf birinden daha kondisyonluyum ama kilo kondisyonu düşürüyor işte herneyse s*keyim futbolu sana bişey olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Futbol basketbol oynayanlar bildiğinden değil fizik işi biraz da ne kadar yeteneksiz olursan ol fizik kullanma seni bir yerlere getirir

0|0
    0|0
  • Seninde iyi olacağın konular çıkacaktır karşına. Sen arkadaşlarını iyi seç sana öyle diyenler arkadaşın olamaz. Erkeklik ne futbol oynamaktır neden bir sporda başarılı olmaktır

0|0
    0|0
  • Futbol oynamıyorsun diye kimse sana gay diyemez. Her insan spora karşı yetenekli olacak diye bir şey yok. Ama eğer sevdiğin bir spor bulursan, o sporu yaparken zevk alacağından kendini geliştirebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...