Abi dediğimiz adamların sulanması?

anlamıyorum gerçekten.abi olarak görüyorsun ama adam yok sen benim zevcem olacaksın, ben seni öyle görüyorum diyor.arada var bir ton yaş farkı,ama yaşı geçmiş,kibarlık budalaşı adamların içten içe gizli saklı kadın avcılığı gerçekten cesaretleri açısından taktıre sayan..

burada da var o tiplerden..sorularına hayırlı günler, hayırlı saatler,hayırlı hayırlı diye başlayıp mesajlarla asılan abaza tipler.

erkekler hepiniz öyle değilsiniz biliyorum, üzerine alınmasın herkes.kadınlar neler yaptınız bu tipler için şimdiye dek? sen abi dedin o olmaz ben seni karım gibi gördüm dedi:D ne oldu sonuç?

0|0
14|28

En İyi Kız Görüşü

• Kimseye "abi" diyemem.Genelde yabancı yaşı olgun erkeklere en baştan beri adı+bey diye hitap ediyorum ve tavrımı baştan koyuyorum.Böylece asılma durumu da olmuyor.Bi keresinde yaşadım ama.1,5 yıl önceydi.Adam tavrımı koyduğum halde asılıyordu.Ben de işten çıktım.Müdürün askıntılığını mı çekecektim bir de... peh

1|0
    2|1
    • ben de yaşadım buna benzer bişiy..ama senin hitap edip ona göre davranman adamı enrese etmiyor ..yapacağını yapıyor.

• asılacak adam bey desende asılıyor maalesef bunu diyerek geçemezsinki önüne

Erkekler Ne Diyor 28

• Ağabey ağabey, ağa gider kalır bey...asdasdadad riskli gruptayım ama senin yaş aralığında vicdanım rahat apla...asdasdad makaradayım kafa ütülemeyin.

1|0
    0|0
    • sen buranın en harbi delikanlılarındasın:)) sana laf yok..laf edenin alnını karışlamak lazım, sağolasın...

• acayip gaza geldim, kimsin sen gizli<3

• isyeten seni istediği gibi görsün problem değil önemli olan senin kimi kendin için nasıl gördüğündür senin bakışaçın önemli deiğerlerini boşver aç tavuk kendini darı ambarında hisseder misali aç tavuklara aldırma kafana da takma he de geç :)

2|0
    0|0
    • sinir bozucu.bir değil bir kaç kişi abi diye yaklaşıyorsa adabını bilsin arkadaşım..yoksa dediğim gibi aç tavuk misali işte..

• aldırmaaaa hayatın yani kadın olmanın cilveleridir bu tür şeyler her şey sende biter

• bir bayan arkadaşım var

geçen muhabbet ettik

babası yaşındaki adam asılıyormuş :S

kız 28 adam 54 kart papaz :)

2|0
    0|0
  • harbi var mı abi diyorsun oda sen benim karım olacaksın diyor üstelik sen hiçbirşey yapmamana rağmen gelin güvey oluyor ilginç geldi bana :S

2|0
    0|0
    • oluyor oluyor..burada bile gördüm/ gördük bazı üyeler olarak..öle ar namus tertemiz tipler onlar.

• Tamam masumsunuz, erkekler-bozuk-sıkıntılı-terbiyesiz-ahlaksız-namussuz... Bunu duymak istiyorsan al cevap. Bana da beddua ederek nasıl bir insan olduğunu,(kız demiyorum bile) belli ettin. Ben yine de böyle insanlar sizden uzak olsun rahat mutlu olun diyeceğim. Saygıalr

• beddua etmedim ama tanımadan bize laf çarpan sizde masum değilsinizdir yani diyen sensin.bi yakının olsa bu kızın olsa şerefsiz adam dersin kızına sende kuyruk salladın demezsin.neyse çok uzadı umarım sen ve diğerleri anlamışsınızdır.

• kişiliksiz miş uzak dur

1|0
    0|0
  • eskı bı laf varya bacı ayağı got ayagı dıye dogru galıba baksana

1|0
    0|0
    • maalesef..anlamıyorlar laftan.

• Şimdi hemencicik tespitleyip çıkıcam çok vaktim yok :/

sen 30-35 sin diyelim abi dediğin sap da 40-45 diyelim. Adam gün yüzü görmediyse artık sona yaklaşıyorum diye son çare sana yavşamış :(

1|0
    0|0
  • biraz zaman geçirdince biraz güler yüz gösterince bizim odunlar hemen pay çıkartırlar aaa beni istiyor diye.. o yzden hemen yaklaşım değişiyorr

1|0
    0|0
  • en başından abi olarak gördüğünü hissettirdiğin mesafeni koruduğun adam böyle davranmaz.

sözüm meclisten dışarı adam paralı ise kız paraya tamah ediyorsa kaşı gözü ayrı oynuyorsa adama abi amca ne dersen de artık geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • avira, oluyor maalesef.inan yaşıyoruz burada, görüyoruz arkadaşlarımızın başına geleni.sen en başta abi diyorsun.normal bir sohbet.hani özel bir ilişki daha düşünmesen.adam ilk önce senle tanışırken bu kızı nasıl elde ederim ayağına yatıyor.yoksa herkes böyle demiyorum ben demem de..ama var maalesef.

• sanal ortamdan bahsediyorsan şaşmamak lazım. ben zaten internet üzerinden reele taşınmayan abi - abla ilişkilerini samimiyetsiz buluyorum.

• :)))) Biraz daha sabret bir ton yaş farkı olduğuna göre amca zaten yolcu gibi ...

Senin yaş = 30 + 35 ortalama 33 desek

Amca ile yaş farkı 1 Ton

33 - X = 1 Ton

X = Dede

Asıl sorun yakında sen Liselilere evlenme teklif etmeye başlayacan gibi ...

0|0
    0|0
  • uzaklaşmaya bak ondan işin sonu kötü yerlere varabilir.Hatta öz abin varsa ona söyle dövsün şerefsizi.

1|0
    0|0
    • direk başıma gelmedi de gelse paralarım zaten.

• 1|0
    1|0
    • senin algılarına da böyle bir 'değer' verilmiş olmalıki böyle bir şeyi yazıyorsun ya da70 lik kart zamparalardansın

• bunu tek söyleyen ben değilim yorumlarına da yazmışlar

• Seviyeyi yükseltmiyeceğim bir daha cin ali replikleri bu site userları için yazılmış sanki

• Toplumumuzun yerleşkesidir kardeş ayağıg*tayağı

2|0
    0|0
  • Bir erkek 17 ile 117 yaş arası kadınları sever ve onları her zaman yanında ister bunda ayıp yok. Sen abi diyorsan öyle görüyorsan o görmüyor ,abinin şeyi yokmu ? Sana düşen açık tavrını ortaya koyup ümit verme. Fazla yüz göz olma...Onları sana diyemesin..İstemem cebime koy diyen kadınlar çok..

0|0
    0|0
    • oaly benle alakalı değil

soruları okuyun önce...hemen savcı moduna girmeyin.

• Hayır savcı modu değil. İnsanlara damga vurmayın. Erkek beğendiği yakın olmak istediği her güzel kadına asılır gerisi kadına bağlı..Bu abazalık değil doğanın kanunu..

• ben abi diyorum sen hormonlarına yenilip hala seni farklı gözle görüyorum diyorsan o abazıklıktır.

• ne abisinden ne ablasından söz ediyosun. artık 30 yaşndaaki adamın yanında 20 yaşında kız var.

örn:

pınar altug . yağmur atacan.. ablası mı?

ibrahim tatlıses . ayşegül yıldız... ibisi mi?

LÜTFEN ARTIK NE ERKEKLERİ NEDE KADINLARI SUÇLAYALIMMMMMMMM..

0|0
    0|0
    • yaa kız abii diyor.hiç mi hükmü yok? bir değil iki değil kaç kız bu şekilde cevap vermiş adam neden hala neyin peşinde gezer? iki kişi karşılıklı karar verir arada bilmem kaç yaş olsa bile..banane dersin.ama her seferinde aynı halt yapılmaz ki..

• hiç bir farkı yok..ben yeni yaşadığım bir örnekten yola çıkarak böyle dedim ama o kadınların da farkı yok.

• o yüzden inan herşey olacağına varıyor. hiç kimse önüne geçemiyor.

• Tamam da aynı anadan-babadan doğmadığın elin adamına abi gözüyle bakman anormal zaten. Birtakım insanların kalbi hastalıklı olabilir. Bir selamından dahi umutlanabilir. Böyle olması kaçınılmaz. Kadınların erkeklere bu yüzden sıcak davranmaması gerekir. Yaşı başı kaç olursa olsun.

0|0
    0|0
    • sıcak davranmıyoruz zaten.kendi başına gelin güvey olan tipler var sayın abicim..

• En azından o sizin probleminiz olmaz. Siz muhatap olmazsınız, adamın size bakış açısı adamın problemi olur. Kimseye abi gözüyle bakmayın. Sonra faturasını size de kesmek isteyenler olabilir.

• ben bakmıyorum zaten..ama kardeşim gibi sevdiğim kız arkadaşlarıma böle asılan tipler oluyor deli oluyorum.

• töbe töbeeee :) ne günlere kaldık yahu

0|0
    0|0
  • kısaca;

seda sayan ile mehmet ali erbil program yaparken ece erkende konuk oldu, derken sedanın oğlu geldi falan feşman sedanın oğlu ece erkene abla dedi mehmet ali de saygılı çocuk afferim demesi üzere, seda sayan da oğlum abla deme belki birgün lazım olur diyerekten filmi kopardı, artık sende paybiç...

0|0
    1|0
  • Neden abi diyorsun ki abin degilse. Daha resmi ol.

0|0
    0|0
  • burda rahatsız edilmek istemiyosan ayarlardan gizli yapıcan arkadaşların dışındakilerin sana mesaj atmasını engellicen ve herkezin teklifini kabul etmicen yoksa gerisi tarş,

0|0
    0|0
    • biriyle arkadaş oldun, sohbet hoş.normal bir dialoğun var.sonra sana farklı görünüyor.başına gelmemiş böyle bir tip, gelmesinde.dışarıdan gelen adamı arkadaşlığa kabul etmiyoruz zaten..unutma, insanın başına ne gelirse tanıdıkları yüzünden oluyor.

• var mı laa sahiden böyle olaylar:)) abi diyon yok sen karımsın ohhaa cinayetlik :s

0|0
    0|0
  • ya bunlar hikaye;80 lik dedem dünyanın en zengini olsa 18 yaşındaki bile koca gözüyle bakar.. ne abisi diyorsun...

1|0
    3|1
    • doğru haklısınız sizde böyle avunuyorsunuz..

para para para..

• yarası olan gocunur çiceeeem.

sana örnekte vereyim; halis toprak

• Abi deme lazım olur.

0|0
    0|0
  • dünya ahiret bacımsın ablaaaa :D:D

1|0
    1|0
  • Abilerini iyi seç kızım

0|0
    0|0
  • adam bıçaklandı olay kapandı :)

0|0
    0|0
  • ee erkeklik parayla mı

0|0
    0|0
  • abla dediklerimiz sanki hiç asılmıyor ilk zamanlar her evine gittiğimde muz ikram ediyordu :D ama abla pek bi misafir perver muzla başladı çok farklı ikramlarla devam ettirdi

0|0
    0|0
    • kaşıntılık durumu varsa farketmez,kalbi atsın,nefes alsın,delik olsun yeter...

• yok delik olsun yetmiyor şu sıralar arkadaşlarda diyor sende bulmuşun bulandırıyorsun diye ben psikolojim ile hareket ediyorum delik var tip yoksa bende yokum

• arkadaş güzel açıklamış karşılık durum diyerek.

Kızlar Ne Diyor 13

• öf erkeklerin kezbanı da hiç çekilmiyor.

3|1
    0|1
  • Ev arkadasim heyecanla sevgilisinin babasiyla tanismisti bana anlatti cok efendi adam falan neyse birgun bende dahil oldum adam bana asildi masallah cok efendiymis :D

1|0
    0|0
    • tüüüü rezil:D

• Ya oyle birseyki adam taktikte bilmiyor gerizekali herif. Cok varya cidden dedigin tiplerden sapik ruhlu hepsi. Hayir onlarinda kardesleri kizlari yegenleri vs var hic dusunmuyorlar mi bizimde basimiza gelir diye

• birkezde binamızın yanındaki pastahanede bu oldu adam 70 küsür yaşında zor yürüyo sigara içmekten kapkara olmuş iğrenç bi adam kızım seni ben okuldan alayım beraber yemek falan yeriz ha demişti numaramı vereyim demişti.iğrenç pislikler ya midem bulandı anlatırken bile.

1|0
    0|0
    • az buçuk selam verip sohbet ettiğin insanda lağam etkisi yapıyor :/

• yaa bacım sen kime ne laf anlatıyorsun? boşversene...

• #soran; eğer kesin bir fikrin varsa niye bu soruyu soruyorsun. Cevabını biliyorsan neden beni veya benim gibi düşünenlleri konuşturuyorsun. Polemik mi amacın niye karışıyorsun ki laf anlatır yada anlatmaz sana mı kaldı, seninle mi konuşuyoruz. Sen böyle devam et daha fenalarından sakındırsın Allah seni. son sözümde bu saygılar

• Ben bozarım arkadaş..

Bozar atarım hiç vicdanım yok..

3|0
    0|1
  • amca dediklerimiz bile öyle görüyor.babamın çoook yakın arkadaşı adam 60 yaşında pek bi popüler kendisi iş adamı.bana asıldı adam yahu birde 5 vakit namazı aksatmaz.pislikler ya

1|0
    0|0
    • evet özellikle inançlıyım der, kızları genelde orada canevinden vurur..hani bak edepli,inançlı adam desin ayağına..sonra bir bakarsın uçkuruyla işi olur..adi pislikler yaaa.

• herif biriyle nerdeyse nişanlanacaktım biliyo bide babamlar yanında bile ne kadar zarif kızım ne kadar güzel falan der.amca ayağına götürcekti beni şerefsiz babama söyledim inanmadı hayret bişey ya

• bazen dede dediğin adamda asılıyo. kız 21 adam 60 filan oluyo normal geliyo hatta artık

1|0
    0|0
  • bana bir keresinde 40 yaşındaki adam teklif etmişti :D:D

1|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • Sübyancılar mk kimseye güvenmıceksın

1|0
    0|0
  • İlk ogrendigim hayat dersidir "abi ayagi g*t ayagi" :/ ogretene saygilar akskajk

0|1
    0|0
  • so what? abi deme lazim olur. sonuc olarak evli degilse hakli adam.

0|0
    0|0
  • Sessizden korkacaksın baco.

0|0
    0|0
  • Midem bulanıyor böyle insanlardan iğrençler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...