Diyet yaparken eşlik edecek arkadaş arıyorum, yok mu gelen?

ben diyet yapmak istiyorum eşlik edicek arkadaş arıyorum enazından deneris çok değişik geliceğine eminim ayrıca birlikten güç doğar ? yok mu gelen ?

0|0
26|19

En İyi Kız Görüşü

• seve seve katılırdımda 0 bedeninde altındayım 32 bedenim biraz daha incelirsem açlıktan ölür giderim :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• voov böyle kız tavlamayı ilk defa görüyorum ve başarılı çözmüşsün olayı dostum ! :D

0|0
    0|0
  • İş rejimde değil kararlılıkta bitiyor. Rejime ne gerek var.? Porsiyonlarını ufalt ve olduğundan biraz fazla hareketli yaşa.O zaman aradaki farkı göreceksin.Eğer bilinçaltın rejimi kabul etmiyorsa yda hevesin çabuk kırılıyor ve gücün çabuk tükenip hemen pes ediyorsan yada yaptığın rejimler 1 ayı geçmiyorsa sorun rejimde değil sendedir ve bilinaçltını tam olarak zayıflamaya inandıramamışsın demektir. Eğer aklın seni rejime yönlendiriyor ve içindeki ses amaann rejimde netymiş hem rejimi ne yapacaksınki zayıflayacakmısın sanki belkide daha fazla kilo alacaksın diyorsa bu durum başarısızlığın alameti demektir. sadece aklen+ruhen+değil bilinç altı olarak ve kalbende bu duruma hazır olman laızm ve bunların hepsi aynı kararlılıkta olması gerek. Yoksa asla başarıya ulaşamazsın.

0|0
    0|0
  • Her zaman balık etli bir bayandım taki evlenene kadar evlendikten sonra şehir değişikliği yaşadım ve hızla kilo almaya başladım ilk dönem sonrasında ne yersem veya ne yaparsam ne üstüne ne altına inebildim 80 kiloda sabitlendim boyum 1.70 . eşim sürekli olarak kilo vermemi istiyo ve sürekli kilo vermem karşılıgında çeşitli sürprizlerinin oldugundan gardrobumu yeniliceginden bahsediyo ama hiç biri beni 3 günden daha fazla tetiklemiyo ne yaparsam devamı yok çünkü bende istikrar yok gördüğüm yemekten kendimi mahrum bırakamıyorumm bir arkadas arıyorum kendime...:(

0|0
    0|0
  • Dün basladim azimliyim hirsliyim :)

0|0
    0|0
  • kadınlar kulübünde inanılmaz gruplar var 300 kişi beraber diyet yapıyorsunuz.burayı boşver orayı takıl

2|0
    0|0
  • bnde baslayalı 1 hafta oldu ama benımkı tam dıyet deıl sole soyleym zaten benim yeme sorunnum yoktu ekmek yemıodum yemek cok yemezdım sadece aburcubur cok yıyodum onu kestım akşam 8 den sonra hıc bıse yemıorum yatmadan spor yapıyrum ve spordan sonrada 1 kase yagsız yogurt yıyordum 5 gunde 2 kılo verdım :)

0|0
    0|0
  • Diyet yapan herkesin arayışı bu yemek aramaktan daha fazla yanına arkadaş arar böyleleri:)

Üniv hayatı boyunca hep yanımda birileri diyet yaptı. Başta bir kişi başlar sonra bakmışsın beş kişi olmuşlar fazla sürmez sıfıra düşerler :p

0|0
    0|0
    • fuzuli sen ÜNİV mi okudun canım heralde tahsil fışkırması yaşıyorsun sen kendi işine bak

• :) Diyet yapmaya çalışanları her zaman kızdırmayı başarmışımdır oley :p

Bu size bir ay gaz olur hadi yine iyisin ;)

• Ihtiyacim olsaydi baslardim senle

0|0
    0|0
  • buradan nasıl olacak ki biraz anlatsaydın

1|0
    0|0
  • Ben varıım :))

0|0
    0|0
  • ben varım... ne zaman, nasıl diyosan uyar bana :)

0|0
    0|0
  • yarı yolda bırakırım olmaz :)

0|0
    0|0
  • aklına koymuş olsaydın cokdan baslamıs olurdun sen güçsüz birisin kendı kendını yönetemiyorsun anca bırı sana destek olacakki o şekilde ilerliceksin sne bu kadar iradesizmisin aynaya bak ve kendıne gel tek basınada yapabilirsin !1!111!

0|1
    2|3
    • arkadaşı niye eksiliyorsunuz? ters psikoloji uygulamış. aferim zaten desteklemekle olmuyor. aslında böyle olumsuz şeyler söyleyip karşı tarafı çaktırmadan diyete sürükleyecen. hırs yapacak. ah biri de keşke bana böyle davransaydı :D

• bunu eksileyenler kendılerine güvenemeyen irade sahıbı olmayan anca baskalarının arkasına sıgınan ınsancıklar .. Biraz kendinize güvenın tanıyın tartın ve kendinize gelin .

• bende varımm :)))

0|0
    0|0
  • biraz daha zayıflarsam yok olurum

0|0
    0|0
  • Ben varım :) :) :)

0|0
    0|0
  • o nasıl olucakki :D

0|0
    0|0
  • yiyerek eşlik edebilirim

0|0
    0|0
  • ben ben ben ben ben ben ben bende diyetteyim bul beni!

0|0
    1|0
    • seni bulim olur işimiz yok ı-olmaz herkez ortada buluşalım

• Aga ben de senin kafandayım. Arkadaşsız össye bile girmedim yani :d

0|0
    0|1
  • Güle güle

0|0
    1|0
  • Ben de istiyorum bir tane. :( Fena kilo aldım bu aralar sürekli tıkınıyorum. :(

0|0
    0|2
  • beni al beni al onu alma :D:D

0|0
    0|0
  • Dogdurumdan beri diyetteyim bir faydasini görmedim bos ver :D

1|0
    0|0
    • :D aynı ben liseden beridir diyetteyim. o ilk diyete lanet okuyorum. o zaman arkadaşların gazına geldim ilk defa diyet yaptım sonra tüm dengem bozuldu malesef.

• oo çok iyi olur bende arkadas arıyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Evlendin yaş otuz oldu göbek saldın demi tabi bakanında var maşallah :)

şimdi eritmeye uğraş

4|3
    0|0
  • Ben varım . Eğer aynı şehirdseysek spor da yapabiliriz ana benim boy 179 kilo 79 sadece 2 kilo ve biraz göbek eritmek var bende. Buyrun bekliyorum. Amacın "bayan elde etmek değilse" ::))))

0|0
    0|0
  • sen şimdi bana kilolumu diyorsun .))

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum 2.bucuk hafta oldu 2.8KG verdim. Suanda 2 gr daha verirsem rutin haftada 1.5 kilo hedef tutuyor olacak :)

0|0
    0|0
  • diyet sağlıklı beslenmedir arkadaş. meyveyi sebzeyi çoğaltıp poğça böreği, keki pastayı azalttım mı diyettesin işte. zor bişey değil. ayrıca spor yapın. bende acayip işe yaradı.

0|0
    0|0
  • ikimiz diyorsun, sen ben diyorsun, güçlerimizi birlestirerilim, ikimiz güçlerimizi? Sinan Kurt, tanıştığımıza memnun oldum, ben varım. Ee napiyoz hacı şimdi :D

1|0
    0|0
  • sen dernek bile kurarsın :)

0|0
    0|0
  • bir günde yemek yiyecek arkadaş arıyorum deseniz ne olur sanki :)

0|0
    0|0
  • şu çukulata bitsin başlarız abi :D

0|0
    0|0
  • diyet mii insanlar aclıktan ölüyoo bee az ye biraz :)

0|0
    0|0
  • Diyete karşıyım

0|0
    0|0
  • Bn 55 kiloyum 60 kilo almaya çalısıom snde diyet diosun :D

0|0
    0|0
  • fazla kilolarınızı bana verin herkes mutlu olsun:D

0|0
    0|0
  • spor arkadaş sporr

0|0
    0|0
  • spor yapmadan yaparsan zararlı verdiin kiloları çok kolay alırsn ve etin sarkar mutlaka spor yap

0|0
    0|0
  • Ben varim yaza fit olmaliyim

0|0
    0|0
  • ben yapmak isterdim ama kilom yok ki :D

0|0
    0|0
  • ben olamam :D

0|0
    0|0
  • Yarın bozucaksak ben gelirim :)