Bu yönetimin acilen kovulması gerek öyle değil mi?

Kimden mi bahsediyorum? Tabiki de Galatasaray yönetiminden. Dün Kevin Grosskreutz ı borsaya bildiren Galatasaray yönetimi bugün maalesef Fıfa dan lisans çıkmadı ve ocak ayına kadar oynamayacak.

Siz ne düşünüyorsunuz. ? Yahu bu transferi bile beceremediler beceriksiz yönetim.

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Hatirlatmayin aklima geldikce cildiriyorum. Ayrica dipnot: uA aciklama yapti.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar mal abi valla mal ultrAslan ne açıklama yaptı ama helal olsun bu klüp sahipsiz değil !! Salağın geldiğinden beri tek yaptığı icraat sabriye zam yapmak oldu #DursunÖzbekİstifa

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• Gs Yönetimini Destekliyoruz. :) Fenerbahçe!

0|2
    0|1
  • Kovulmasin daha iyi oluyor boyle

0|1
    0|1
  • Dursun Özbek cebinden 14 milyon € cikarip borc kapatinca ooo transfer olmayinca auvv iyi gun taraftari olmayin yonetimler gelip gecici galatasaray kalicidir. Tamam yonetimin cogu hamlesi yanlis uygunsuz olabilir ancak sezon ortasinda yonetim degisikligi kolay bir durum degil ki ortada finansal fairplay durumu var her an avrupadan men edilebiliriz kotude olsa bu yonetim en azindan ocak ayina kadar kalmali

0|1
    0|3
    • Dursun 14 milyon çıkardı verdi mi? :D O ünal aysal olmasın :D Sabrilere 5 milyon vermeyi zam yapmayı biliyor ne fairplayı arkadaşım?

• nickini polyanna falan yap kardes sen daha uygun olacak 45 milyon giriyomus 45 giriyoda kac cikiyo

• Ismini gevurca yaparak ne oldugunu belli etmissin zaten.

Bak arkadasim ;

Fener elenmedi mi? 10 milyon bize gelmedi mi? Yekta, Dzemaili, Telles, Melo vs ile toplam 23 milyonda kasasina koymadimi iyi hesapla ettimi sana 33 milyon? 15 milyonda sponsorluk anlasmasi imzalandi 3 yillik grande ile etti sana 48 milyon bu sene sampiyonlar ligi mac basi primlerde var hadi 52 milyon olsun bak 45 milyonuda gecti. Ayrica lig tvden gelecek kazanclar var 5 milyon yayin geliri 56 57 58 milyona yakin para biraz uyanik ol.

Adnan sezgin gibiler sömürdü zaten bunlarinda yemesine izin vermeyin

• Yönetim kovulmaz kovulamaz. Yönetim istifa eder. Ama böyle daha iyi boş verin.

0|1
    0|1
    • ASIL YÖNETİM KOVULUR. İstifa etmez kendi kendine istemezse. TARAFTAR BASKI YAPARSA Galatasaray lisesi kovar diğer kulüpler gibi işlemiyor bizde demokrasi var kulüpte

• Kovun o zaman. Sizi pek kafaya takarlar mı bilmiyorum ama deneyin :)

• Koskoca Galatasaray kulübünü dünyaya rezil ettiler. Gerçekten çok aciz ve vizyonsuz bir yönetimle karşı karşıyayız. Ama taraftarlar olarak bu kötü gidişi durdurmasınıda biliriz
    YAŞASIN GALATASARAY
    YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ ULTRASLAN..

0|1
    0|0
  • Save yapmayı unutmuşlar

0|0
    0|1
  • akp sanıp geldim , galata da kovulsun akp de yeter ilalah ettirdile. s

0|1
    0|1
  • Yönetim beceriksiz taraftar baskici bu sene pek dise dis gidemezler ustlerle

0|0
    0|0
  • ahaha daha 1dk once okudum haberi icimden dedim yonetimin a. q diye

0|0
    0|0
  • Rezillik tek kelimeyle.

0|0
    0|0
  • Gs nin yönetiminde siz olsanız, böyle bir durumda görevi bırakırmısınız,?

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...