Gram altın yaptırmasam mı?

Ogrencıyım.elıme gecen parayı altın yapıyorum cunku para olunca harcıyorum kalmıyo. yarım gram altın alıyorum sureklı. bugun bozdurim dedım 50 tl ye aldıgım altını 43 tl dedı bozdurmaya ya neden ole dedı

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben kuyumcuyum kapalıçarşıda çalışıyorum şu an altın bozdurmanın zamanı değil çok düştü altın 2 hafta sonra yükselişe geçicek yavaş yavaş şu an ucuzken altın alın 2 hafta en geç 1 ay içinde yükselişe geçicek ve yükseliş yazın sonuna kadar devam edicek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• altın uzun süreli yatırım aracıdır arkadaş doğru söylüyor, bugünlerde de büyük bir düşüş yaşamıştı sen ona denk gelmişsin. ama sağlamdır en azından.

0|0
    0|0
  • fiyatlar biraz düştü. bi de kuyumcular yavşak oluo biraz. ilk girdiğin kuyumcuya bozdurma. bi kaç tanesine gir, fiyat al. en yüksek olana bozdur

0|0
    0|0
  • altın alınca millet birikim yaptıgını mı zannediyor acaba? çok bile demiş fason düşüncelerden kurtulun artık aç bir esnek hesap biriktir.

0|0
    0|0
  • Altın genelde uzun vadeli bir yatırım aracıdır.Kısa vadede bozdurmak genelde zarar ettirir.İNG bankın turuncu hesap uygulaması var.Günlük faiz işletiyor.Para çeksende kalan paraya faiz işlemeye devam ediyor.Onu bir incele.Saygılar,

0|0
    0|0
  • aldığını bir yıl içinde bozduracaksan altın yapma. Ya döviz yap ya da altın hesabından fon satın al

0|0
    0|0
  • altını alıyorsun kısa süre sonra bozuyorsan zarar edersin altın uzun vedade bir yatırım aracıdır sen öğrenci sin paranı altın ile değerlendirme parayı para olarak sakla derim çünkü kısa zaman sonra harcıyacağına göre yatırm senin için zarar demektir

0|0
    0|0
  • altın düştü ondandır

0|0
    0|0
  • yaptırma zarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çeyrek altın alabiliyorsan daha karlı oluyor..ama öğrenci halinle bile biriktirebiliyorsan gr altın da olur.

0|0
    0|0
  • uzun vadeli biriktireceksin yoksa işe yaramaz istersen para biriktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...