Excell ve world bilenler bakabilir mi ?

arkadaşlar ben ofis programlarını kullanmayı bilmiyorum .yeni işe başlayacağım .bilmediğimi söyledim .onlar da zaten kendi programlarının olduğunu o programlara gerek duymadıklarını söyledi .ama bazı zamanlar da excell ve world kullanmak gerekir ufak tefek işler için oda çok önemli değil dediler .arkadaşlar excell ve worldda ilk başlangıç adımıyla yazı yazmayı anlatır mısınız ? yani amaç bilmiyorum ama gördüm ettim yazı yazabiliyorum olsun :D umarım anlatabildim yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu iki kez okudum acaba farklı bişey ni anlatıyor diye :)) müdür ac yaz yaa kafana göree :D

0|0
    0|0
    • Herkes senin gbi acip yazamiyo demekki :D

• Uykunu al ona gore nasil islemler yapabilen bir makine istedigime karar veririm bende sonra yaparsin :p

• tamamda uyumucam ki sanırım galiba heralde .))

Kızlar Ne Diyor 4

• Saat 9.50 de laboratuvar da excell i anlaticam sende gel hemde daha konunun basindayiz. Word dede arkadaslarindan notlari al yardimci olmami istedigin yerlerde bende yardimci olurum :D

0|0
    0|0
    • askolsun yaaaaa ,surada caresızce sızden yardım ıstıyom sız tıye alın benı ://// cok kırıldım cokkkk :D

• Hahahaha :D walla yardimci olmak istedim ben bilisim teknolojileri ogretmeniyim :D

• dilekçe uzun yazı gibi işlerde word kullanılır fakat işyerinde ufak tefek işler için excell kullanılıyor ufak formüllerle tablo oluşturmak daha kolay ve pratik takıldığın yerde sorarsın

0|0
    0|0
    • işte ben de onu soruyorum :) nasıl olusturaılırım hıc kullanmadım bılmıyorum cunku

• aboww burdan anlatamam kii yaa google amcaya yaz herşeyi anlatır o sana

• Basit ya word'ü açıyosun herhangi bir yazı yaz sonra save yap gerekliyse. Excel cedvel(türkçede var mı bu söz) şeklinde istediğin gibi düzenle. Üstlerine tıklaman yeterli ikisini de anlarsın

0|0
    0|0
  • Korkma yaparsın sonuçta bilmemek ayıp değil öğrenirsin bir şekilde yaparsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Microsoft office Word 'u aç hiç bişeye tıklamadan direk klavyeden harflere bas sonra kaydedicegin zaman çarpıya bas kaydetsin mi dediğinde evet de kaydet . en basiti bu :)

0|0
    0|0
    • arkadasım cok sagol :D ama bu kadar basıt olmasın yaa :D bana oradakıler dedı kı ; bu programları bılmene hakim olmana gerek yok ,ama en azından yazı yazmayı bılırsın dedıler .bu ecelle soyle bır goz gezdırdımde cok karısık arkadasım:D bıraz teknıgıyle anlatırsan sevınırım

• excel zor ve baya uğraştırıcı bi yazılım. anlatacak bişey bilmiyorum açıkcası :)

• sagol

• Gir yaz bunun nesini anlatalim :))

0|0
    0|0
    • arkadasım hıc kullanmadım dıyorum dımı :D yanı yazıp kapatmakla bıttı mı oluyo :D bu excelde stunlar fılan kafamı cok karıstırıyo ne yapmam gerekıyo ne etmem gerekıyo bılmıyorum .cahıllıgımı mahsur gorup bırazcık soyle ılk adım sevıyesıyle anlatırsan sevınıtım .tesekkur ederım :D

• anlatmayla olmaz ki internetten derslerine bakmalısın

0|0
    0|0
  • burdan olmaz ki anlatılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...