Ya sizin başınıza geldi mi? Ah ile ilgili, günah ile ilgili....

birisinin canını yaktığımızda o insanın ahini almış olduğumuzdan dolayı bizimde birgün canımızın yanacağına inanan bir insanım..

merak ediyorum..

ya sizin başınıza geldimi? yani farkına vardığınız oldumu ?

ben bir zamanlar şöyle bir kötülük yaptım şimdi cezasını çekiyorum dediğiniz hikayeleriniz varmı?

büyük konuştum şimdi başıma geldi dediğiniz?

lütfen cevap verirken samimi olup bahsettiğiniz şeyin ne olduğunu yazarsanız mültü olurum..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Edem buluyor, bana laf edenler aynisini yasadi. Liseye giderken kiz kiza gezerken komsumuz erkeklerle geziyor diye iftira atti, ustelik kapali bir bayan. O basortusunden de mi utanmamis. Nese yazin kizinin evden kactigini, okuldan kacip erkekler ile bulistugunu ogrendik. Ustelik bu jiz daha orta bire gidiyor. Etme bulma dunyasi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır ya.yaptım bi cahillik ama başıma bişey gelmedi hala .d

0|0
    0|0
  • yok hiç bir kötülük yapmadım

kötülük yapacağımı düşünüp hem dikkatli davrandım

arkamdan ah eden olduysa iade olsun.

0|0
    0|0
  • ewet benim başıma geldi... hemde aynı şekilde yaşadm... ve uzun sürede aklımdan çıkmadı..(EDEN BULUR)bunu anladım

0|0
    0|0
    • ben buna inaniyorum cunku ayetler var fetvalar var bu konuda ama merak ettigim sey daha dogrusu bunun baslarina geldiginde senin gibi insanlarin farkina varip varmamasi .. ne yazik ki oyle olmus ama bunun farkinda olman bence iyi birsey

• uzun süredir görmüyorum.. zaten küsüz 3 senedir.. ama görünce mutlaka helalliğini almayı deniyicem

• bencede iyi yaparsin bundan bi kaybin olmaz insallah hersey duzelir senin adina diliyorum

• eden bulur hemde bu dünyada emin ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...