KİLO VERMEK İCİN NELER YAPTINIZ?

kilomdan rahatsız oluyorum ve zayıflamak istiyorum. siz neler yaparak kilo verdiniz kısaca anlatırmısınız?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• kılo vermek ıcın spor yaptım ekmek ve hamur ısı seylerden uzak durdum aksam 6 dan sonra yemek yemedım sadece meyve yedım bol bol su ıctım 2-3 ayda tamamen kendı olanaklarımkda bı 8-10 kılo verdım bu ay basında canım bazı seylere sıkıldı alkole basladım ozellıkle bıra her gun ıctım sımdı 2 haftaya 10 kıloyu gerı aldım nerdeyse. :

0|0
    0|0
    • kötü olmus ya devam et bırakmada o kadar yol kat etmişsin boşa gitmesin sıkma canını

• aynen yat gitsin hahaha

• :D :D :D sana kalsa sabah aksam kosturcan gercı boşdurmaktan iyidir koşturmak. :D

En İyi Kız Görüşü

• Sabah aç karnına limonlu su iç 30 ddk sonra speacial k 3 yumurta birini sarısı ile birlikte diğerinin sadece beyazını ye öğle 1 kase yoğurt sebze yemeği veya makarna ara öğünlerde kepekli galeta ya her 3 saatte bir ara öğün yap akşam öğlenin aynısı ama makarna türü şeyler yeme ve 18.00 dan sonra hiç bisey yeme ve gün içerinde 2,5 ~ 3 litre arası su bitir ve 1 saat yürüyüş yap hmm bide yeşil çay içmeyi unutma ☺☺😘

0|0
    0|0
    • çoook teşekkür ederim:*

• Sabah kahvaltıda bir tane muz ye onu yazmayı unutmuşum bide haftanın bir günü kendini az kalorili tatlılarla ödünlendir ki diyet yaparken sıkılma dondurma veya cikolatalı eti form ye bu arada rica ederim 😃😃

Erkekler Ne Diyor 11

• ben olsam diyetisyene giderdim

0|0
    0|0
    • ya benim abim sporcu ve beslenme programı yazıyor banada yazdı o konuda sıkıntım yok. sadece siz neler yapıyorsunuz merak ettim

• fitness ve başka sporlar ve düzenli semek ve uyku, başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • Kardeşim bu konuyu kısa ca anlatamayız :)

0|0
    0|0
  • aç kaldım ve bunun sonucunu 22 kilo vererek aldım.

0|0
    0|0
    • sonra cok cabuk geri alıyorsun ama dikkat et:(

• hayır kilo verdikten sonra hep ideal kilomda kaldım hatta şu an zayıfım denebilir

• o zaman güzel

• Maydonoz suyu iç duzenli

0|0
    0|0
    • ayy çok iğrenc valla icemem

• Öyle ama kardeşim mecbur kaldı içiyor

• ben diyet+günlük her akşam yemeginden sonra 45dk spor hareketleri (sınav, mekik vsvs)+ haftasonları yürüyüş ypaarak bir haftada 1 kilo veriyordum ama bıraktım tekrar baslıcam öyle yapabilir. çok kötü tadları var. abim sporcu ve kendisi hic bir zaman bana öyle bişey önermedi. boş yere içmesin ya vallahi eziyet etmesin kendine

• Almak için çok uğraştım ve aldım. Şimdi mutluyum...

0|0
    0|0
  • ben askerim valla dk sında yemek yersen kilolar su gibi gidiyor

0|0
    0|0
  • hçbişe yapmadm

0|0
    0|0
  • Ekmek tuz şeker yağli yiyeceklerden uzak dur günlük yürüyüşünü yap sıkıntı kalmaz

0|0
    0|0
  • yoo ben fitim ;)

0|0
    0|0
  • günlük kalori ihtiyacını düşürmelisin ve spor yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben ac kaldim cok fena. Ama ise yaradi

0|0
    0|0
  • boğazımdan kestım , eve kondisyon bisikletı aldım

0|0
    0|0
  • Az ve sık yemek en etkili yöntem birde spor eklersen kısa sürede zayıflarsın ve bol bol su 😊😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...