Çok yorgunum gönül yorgunu..

Bir sevgilim var 5yıldır beraberiz farklı ünileri kazandığımız için farklı şehirlerdeyiz 15 günde bir yada ayda bir görüşüyoruz ve arkadaşıyla evde kalıyor. ama git gide ona olan güvenimi sarsacak şeyler yapıyo. bitirmek istiyorum aslında ama bitiremiyorum yılların alışkanlığı mı sevgi mi bilmiyorum ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum akıl veren olsa keşke. güvenimin kırılmasının nedeni de uniden kız arkadaşları var tanıştırdı beni ama yinede güvenemiyorum ona..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• iki seçenek var ya güvencen ya da güvenmiyorsan bitircen. aksi halde kendi kendini yer bitirirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen yılların alışkanlığı.Ve olaya şöylede bakabilirsin senin güvenini kazanmak için de seni arkadaşlarıyla tanıştırmış olabilir. Bir erkek heleki bekar evinde vede üniversitede rahat durmaz kim ne derse desin.

0|0
    0|0
    • rahat durmaz derken illa biriyle mi olur yani kanun mu bu

• Oda onun karaktersizliği işte ben üstüne titredikce o bunu yakıştırmış kendisine. Kendin için doğru olan neyse onu yapmalısın arkadaşım.Kısmetin neyse o olur sen ne kadar zorlasanda olmıcaksa olmaz.Hakkında hayırlısı olsun.

• teşekkür ederim saol hayırlısı olsun sende umarım kendıne göre bırını bulursun

• alışkanlıktan başka bir şey degil sizinki 5 yıl sonuçta ve ayrı şehirler bitirmen en akıllıcası olur kaç yıllık üni okucan

0|0
    0|0
    • 4

• bayağ uzun zaman bizlerde okurken gördük yaşadık önüne gelecek fırsatları degerlendir sonradan pişmanlıklar yaşarsın sana bu ilişkiden hayır gelmez zaten bitmiş görünüyor

• güvenmeyi öğren . ilişkide güven önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal arkadaşları olmasında sorun yok ama sanırım başka şeyler var ufakta olsa mideni bulandırmış.Seni haketmiyorsa emek verme daha fazla link

0|0
    0|0
  • yılların alışkanlığı nokta

0|0
    0|0
Yükleniyor...