Aileniz sevdiğinizle evlenmenize izin vermezse ne yaparsınız?

Ben bunu çoğu kızda gördüm.Ailen vermezse ne yaparız sorusuna kızlar artık kolaylıkla kaçarız diyor. Ya siz ?

0|0
1411

En İyi Kız Görüşü

• O kadar kolay olmamalı bence.Adam umduğu gibi çıkmazsa kuyruğunu kıstrıp baba evine geri dönmesi de var bu işin.

0|2
    0|0
    • Genelide zaten dedıgın gıbı kuyrugunu kıstırıp dönüyor baba evine.

• teşkler.

• e ne yapsın ya çok sevmiştir amannnn sizde kaçsa suç kaçmasa benim için ne yapıyonki dersiniz öfff valla offf

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• ana baba hasreti acısı çekemem. bana değer veriyorsa bizimkilerde de vicdan var çalışsın çabalasın sevdirsin kendini

1|1
    0|0
  • hangi beyinsiz kız kaçarım diyor? anam babam boşuna yok demez. hal çaresi ararız.

0|1
    0|0
    • Afedersinde beyinsizmi yok piyasada. Çoğu kişi bilemiyor ailesinin değerini.

• kaçanların kaç tanesi aşktan gidiyor merak ediyorum. pehh

• kaçmak mı fikir olarak bile ters geliyor bana

eğer sevgilimin evlenilebilecek biri olduğuna kanaat getiriyorsam ailemin neden izin vermediğini sorgularım artılarını eksilerini tartarım ona göre karar veririm bu kişiye göre değişir evlenebilirimde evlenmeyebilirimde bunun adı kaçmak olmaz

0|1
    0|0
  • kaçmak nedir ya? nasıl basitlik geliyor bu bana

0|1
    0|0
  • Kaçardım eger yasım 18 den kucuk olsaydı gercektende sevseydım .. fakat yas olmus 22 bu yastan sonrada kacılmaz kı :D

0|0
    0|0
  • ben kaçmak isteemem

0|1
    0|0
  • Aynı durumdan müzdariptim. İkna etmek için bekledim çabaladım ve ettim de...

Kolay iş kaçmak gitmek. Çabalamak önemli olan ;)

0|0
    0|0
  • Annem tamamen karşıydı neler neler çektik ağlamak mı sinir krizleri mi ayrılık mı ne istersen şimdi annem ve sevgilim can ciğer kuzu sarması mubarek !

0|0
    0|0
  • "Bir bildikleri vardır"

0|0
    0|0
  • Kaçmam.Alırım valizimi "Ben gidiyorum." der giderim.

Ama ailem bana bu zorluğu çıkarmaz.

0|0
    0|0
  • Ben babam izin vermezse umrumda olmaz sevgilimle birlikte giderim ama annem izin vermezse kesinlikle o adamda bir problem vardir o yuzden annemi dinlerim ve sevgilimden ayrilirim.Garip biliyorum ama gercek:)

0|0
    0|0
  • bende kaçarim ama zamanla ailem beni affeder ve beni kabul ederler aşimle bundan eminim :)

0|0
    0|0
  • allahın emrı 3'tür.. ilk önce sevdıgım adamın bunun için uğraştıgını bılmem lazım ... çaldığı kapının defalarca suratına neden kapandıgını bılmem lazım aılemı bıraz da kendım ıkna etmeye calısırım ... aılelerın bence vardır bır bıldıgı ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• her türlü ihtimali denerim hala olmuyorsa kaçırırım. kız yok gelmem mırın kırın ederse eter koklatır yine de kaçırırım. kafaya koyduk bi kere :D

2|1
    0|0
  • Ben de kaçarım. Bohçam hazırda zaten.

1|1
    0|0
  • Bizde kolaylıkla kaçırırız: D

0|0
    0|0
  • en güzeli anne babanın rızasıyla evlenmek vermiyorlarsa direnirim çabalarım olmursa kaçırcaz napak :)

0|0
    0|0
  • evlenirim. hayat benim.

0|0
    0|0
  • kaçarım :D

0|0
    0|0
  • Kız isterse aileye falan bakmaz. Kız istemiyodur.

0|0
    0|0
  • Biz dekaçarız. En azından onda dokuzumuz.

0|0
    0|0
  • mantıklıysa anlarım

0|0
    0|0
  • öyle bişey yok yani

0|0
    0|0
  • Bana izin vermediler, bi tarafi sec dedi hem kiz arkadasim hemde ailem bende ailemi sectim. Dogru yaptim heralde genede bilmiyorum

0|1
    0|0
    • En doğrusu.Aile hiçbirşeye değişilmemeli bence sürekli her zmn ne olursa olsun yanında olacak kişiler ailendir.

• Hakkında hayırlısı olsun dostum.Kader kısmet herşey.

• Hayirlisi allahtan hepimiz icin

Yükleniyor...