Avcılık spor mudur katliam mi?

Avcılık sizce spor mu katliam mi soru net ve açık . Ben balık tutmaya bayiliyorum ama

Güncellemeler:
Ya ama balıklarda acı hissi yok diye duydum

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Kişiye göre değişir fakat bence bunu yapmak cinayete meyil oluşturur. Ayrıca niye bir hayvanı öldürerek zevk alasın ki?

Tabii balıkçılık buna çok dahil değil. Yani bilmiyorum ama balıkçılık ayrı bir konu bence. Ama balıkçılığı desteklediğim anlamına gelmiyor bu.

Cinayet işlemekten zevk alıyorsan ne diyim. Yapmıyorsan seni kutluyorum.:)

0|1
    0|0
    • Ya şu an 12 olta var gölde bizde arkadaslarla oturuyoruz sohbet ediyoruz balık gelince alicaz inş ama bilmiorum cinayet olabilir mi ki?

• Valla ben yiyorum ama yandaki arkadaş sportif balıkçı yani tuttuğunu tartar fotosunu çeker geri salar banada vermez kendi oltasina takilani salar

• Bence yerinde ve Zaman'ında yapılırsa hiçde katliam falan değil örnek vericek olursak domuz avı bunun neyi katliam anlamadım bence daha da sevap 😀😀😀

En İyi Erkek Görüşü

• Avcılık kanunlarına uyduğun zaman katliam diyemezsin. Denizleri atıklarla doldurup kitle kıyımı yapan insanlar asıl katliamcı.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• spor değil o

0|0
    0|0
    • Neden değil ki?

• püsük kedi demek kayseriliyiz biz kayseride kediye püsük derler

• Hiiii değişik :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben spor olarak görmuyorum. Mecbur kalinmadikça hiç bir canlinin oldurulmesi tataftari degilim

0|1
    0|0
  • Kanka sportif balikcilikla avciligi karistirma oncelikle sportif balikcilikta baligi yakalarsin fotorafini ekilirsin tartarsin kac kg diye sonra geri salarsin hatta ignenin girdigi yerede dezenfektan sprey sikarsin. Ama tufekle olan avcilikta hani spor olan avcilikta hayvani oldurur evine goturur yersin satarsin filan hayvanin bir geri donusumu olmaz baliktaki gibi. Bana gore avcilik spor degildir sadece aticilik spor

0|1
    0|0
  • Doganin dengesini bozan her durum yanlıştır bana göre. Avlanilan hayvanların sayisi ciddi oranda nesillerini tehdit ediyorsa vahşettir bu. Ancak kontrollu olarak av izni verilen durumlara bir sey demiyorum. Zira insanlarin dogasinda et yemekte var.

0|1
    0|0
  • sezonunda yapılmalı ve kurallar ihlal edilmemeli , hayvan katliamı olarak düşünecek olursak deniz ürünleride tüketmeyelim o zaman.

0|1
    0|0
  • gariban olursun et alamazsın köylerde vs yiyeceğin kadar ama fazlası değil bir iki uygun yaban hayvanı olabilir ama yavrusu olan olmamalı ama paran çok y. keçisinin boynuz cmine para verek vuruyorsun işte o katliam

0|1
    0|0
  • Zamanında avcılık olmasaydı olmazdık.

0|1
    0|0
  • Ben spor olduğu görüşündeyim. Bilinçli yapıldığı sürece de kimsenin eleştirmeye hakkı yok

0|1
    0|0
  • spor

0|1
    0|0
  • Spordur bence

0|1
    0|0
  • yiyeceğin kadar vur... vurup da yemiyosan katilsin

0|0
    0|0
  • hayvanları öldürmek spor değil kardeşim

0|0
    0|0
  • avcılık katliam gibi birşey

0|0
    0|0
  • Başka bir canlıya zarar vererek spor olmaz ya.

0|0
    0|0
  • KATLİAM

0|0
    0|0
Yükleniyor...