Ne olacak bu kızların gurursuzluğu?

Bunlar zırt pırt bizim hakkımızda başlık açıyo ya erkekler şöyle gurursuz böyle odun bilmem ne diye..bende bugün dikkatimi çok çeken bişeyden sonra bu soruyu sorma gereği duydum..bunu bugün birkaç kızda gördüm sevgilim beni aldattı ondan sonra bilmem neler yaptı şöyle onurumu kırdı böyle gururumla oynadı falan diye.ben ise ağlamaktan mal oldum,sürünüyorum bilmem neler neler daha..neyse asıl mevzuya geliyim abi sizde hiç mi gurur yok ya bide genç kız olacaksınız nasıl hala öyle birinin ardından üzülebiliyorsunuz?bunu cidden sinirlediğim kadar halinize üzüldüğüm içinde buraya yazdım..benim kız arkadaşım bana aynı şeyleri yapsa bi daha sıfatına s.cmam amk..bi kendinize gelinde önünüze bakın genç kız dediğin biraz gururlu,mağrur olur.

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• böyle durumlarda önce kızlar ağlar erkekler ohh be kurtuldum diye sevinir sonra kız toparlanır çevre edinir hatta yeniden başka sevgili olur o aldatan erkek köprek olup peşine düşer! kanun budur değiştiremezsin ;) doğru olan hangisi dersin tabiki kızların yaptığı çünkü acısını bile zamanında yaşıyor yani akıl dört köşeli değil sonradan dank etmiyor erkeklerin ki gibi :=))

0|0
    0|0
    • Ne acısını yaşaması ya acı böyle mi yaşanıyomuş?adam neler yapıyo bu hala salya sümük bilmem ne...bunun kızı erkeği yok kişiliği güçlü,kendisine saygısı olan insan mesafeyi koyar tabiki üzülür ama ulu orta yalvarıp yakarmaz kendisine ihanet edene ve en kısa zamanda siler atar hayatından..erkeklere göre böyle kızlara göre şöylesi yok makul insan böyle davranır.

• bir günde 7-8 kız.. nerede yaşıyorsun sen anlayamadım :=) neyse herkesin düşüncesi farklı belki de ben çevremde bu kadar çok ağlayan zırlayan kız görmedim.. aşık olup aldatsa üzülüen ağlayan herşeye rağmen barışmak isteyen gördüm ama bu zırlamaları çok uzun süreler değildi bir süre sonrada erkekler hep onların peşindeydi.. herkes farklı yaşıyor herşeyi

• yav hehe tamam.ben uydurdum kimse yazmadı..illa tek tek bulup atacaz önüne

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunlar ya gercekten cok saf oluyor hani boyle temiz kalp falan

ya da tabrin caizse mal ve ilgi ckmek istiyor.

0|0
    0|0
  • herkes kenedene baksın once oyle deglmı:)

0|0
    0|0
  • Kızlar daha naif.Kalp kırılınca daha çok etkileniyoruz biz galiba...neyse:)

5*:)

0|0
    0|0
  • onlar saf ben arkama bakmam ama herkes aynı değil

0|0
    0|0
  • haklısın abi ne diyelim

0|0
    0|0
  • kımse ıcın uzulmemm uzulmedımde hele de erkekler ıcın kendımı o kadar dusurememm..

0|0
    0|0
    • yo insansın sonuçta yerine göre üzülürüsün,daralırsın yeri gelir sevinir,hoplayıp zıplarsın da ne gerek var artık kendini bu kadar küçük düşürüyosun.bide daha kaç yaşındasın da karşına kimbilir kimler çıkacak ne gerek var öldüm bittim triplerine giriyosun.

• bunu o trıplere gırenlere sormak lazımm bana bu yuzden tas kalplısın dıyorlar varsın desnler kımse ıcın kendımı yıpratamam bu dunya ya uzulmeye mı geldık heranın ayrı guzellıgı var bos ıslere ayrılacak vaktm yok :)

• Saf onlar oyle deme :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...