Sizce neden hep ex sevgililerinin konusunu açıyor yanımda?

Bana karşı boş olmadığını biliyorum, ama her son birkaç zamandır sürekli eski sevgililerinin konusunu açıyor, geçen mesela arkadaşlarına diyorduki "Exlerimden birini gördüm acayip çirkinleşmiş, o neydi öyle ıyıkı terk etmişim" bugünde diyorki bir arkadaşına "mağazanın önündeki durakta inerdimde ex sevgililerimden biri orda çalışıyor, sonra yanıma gelip merhaba diyecek, ve şunu hatırladın mı bunu hatırladın mı diyecek" arkadaşıda anılar zaten unutulmaz bazen olur öyle dedi, oda "Böyle herkes kendi köşesinde daha iyi dedi, benden uzak falan"

Niye böyle yapıyor, birde bana dönük olmasına rağmen yere bakarak konuştu, yüzüme bakamadı o an, ama sonrasında yanımda kalabilmek için yapmadığı maymunluk kalmadı.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ex aşkım bana neler ettin ? :D şarkısını ithaf et :D

0|0
    0|0
    • Koptumm :D

Valla öyle mi yapsam ne, abi hep yanimda açiyor onlarin konusunu :D

• :D eee ne duruyosun hala ? :D istiyorsan devamını getirttirt :)

• Ne için ne duruyorum? Konusmak için mi?

Erkekler Ne Diyor 2

• megalomanlık var heralde öküzde :) bir insan bişeyden ne kadar cok bahsederse bil ki onu yapmamıstır/görmemiştir vs... hiç bi kız arkadasıma eskilerden bahsetmem yoksa kan çıkar :D

0|0
    0|0
    • Öküz erkek arkadasim degil, fazla bi samimiyetimiz yok, sadece yakinimdayken ötüyor bunlari. =)

• Agir ol! Öküz dedin tamam ama fazlasina dur demek lazim. Adami bu kadar asagliyamazsin

• sebebini sordun söyledim arkadasım. cevabını kaldıramayacagın soruları neden soruyorsun o zaman :) ben kimseyi asagılamıyorum, böyle yapan biri gelişmemiştir diyorum doğru oku! :)

• baya bi yaşanmışlık var demekki...

0|0
    0|0
    • Olabilir ama neden hep bu konulari yanimda açiyor olabilir?

• Hmm bilemiyorum ama pek umurunda degillermis gibi konusuyor.

• dikkat et bence pek sağlam papuç değilse ...

Kızlar Ne Diyor 1

• en sevmedgm konular yaa

0|0
    0|0
    • Ya valla banada artik gina geldi, yanimda onlarin konusunu ne diye açiyorki

Yükleniyor...