Ne demek istediler şimdi?

Benim annemin 2 tane kardeş olan arkadaşı var, ikiside boşanmış, ama küçüğü daha yeni evlendi yabancı bir adamla, büyüğü 8 yıldır bekar (dul), ve 9 yaşında bir kızı var. Annem onlarla oldukça samimi, ama ben hiç sevmiyorum kendilerini. Yılbaşı gecesi ben, annem, babam ve onlar oturuyorduk, tv'de Deniz Seki çıktı. Bende 'aa yuva yıkan kadın çıktı, bayağı değişmiş, e tabi yuva yıkmaya çalıştı, mutlu olacak hali yok ya' dedim (bilmeyenlere, Deniz Seki eski bir şarkıcı, ve vaktiyle evli olan klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile aşk yaşadı onun karısına rağmen). Ben lafımı bitirir bitirmez annemin dul olan arkadaşı hemen 'ne alaka? neden hep kadınlar suçlu ki? Sonuçta erkekte istemiş. Hem ayrıca bekar kadın istediğini yapar' dedi. O öyle söyleyince babam dalga geçer edasıyla gülümsedi. Daha sonra yeni evlenmiş olan kardeşide onayladı 'Evet, bekar kadın istediğini yapar' dedi, bende 'Bekar kadınlar istediğini yapabilirler ama evli erkeklerle değil' dedim, sonra büyük olan yine 'ama kadın tek başına yapmamış, o erkekte evli olduğu halde istemiski birlikte aşk yaşamışlar hep kadınları suçlama' dedi. Sonra konu dahada uzamasın diye annem araya başka bir konu soktu. Ya delireceğim, resmen babamın yanında öyle şeyler söyledi, sanki babama göz dikmiş gibi, ve bekar kadın istediğini yapar derken sanki kendine pay çıkarmış gibi.. Sizcede öyle değil mi, yoksa ben mi yanlış anladım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• aman babana göz koydyğunnu nerden cıkardın belki başka yarası var gocunuyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlardan hoslanmadigin icin supheleniyo olabilirsin icine kurt dusurme

0|0
    0|0
  • Şüpelenmedim desem yalan olur .

0|0
    0|0
    • Nasil yani?

• açikçasi banada öyle geldi, ama geçmisini biliyorum, böyle bir sey yasamadi.

• Zamanla anlaşılır zaten takma kafanı .

Yükleniyor...